Skocz do zawartości
Rekin_2005

O Ile Podkręcić Procka

Rekomendowane odpowiedzi

jedziesz z fsb do kąd będą zwisy podnosisz napięcie i jedziesz dalej, proste :-) a pozatym poszkaj i popatrz w faq

1390898[/snapback]

Żebym ja wiedział co to jest fsb to by było dobrze:) A jak podnieść napięcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaa to on!!! :lol: pamiętam to :lol: dowiedział sie że trzeba podkręcić  i podnieść napięcie żeby spalić proca a teraz pyta sie jak to zrobić :lol:

1390977[/snapback]

Rozmawiałem z ojcem i powiedział że jak się procek spali to mi nie kupi nowego:( Dlatego chcę wiedzieć o ile podkręcić ten który mam (tak by go nie spalić) Ale najpierw przeczytam tego faq, ale możecie mi powiedzieć o ile podnieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choc Rekin nie jestem to odpowiem ze pewnie tak, skoro przesiadka z P3 na cos nowego. jesli nie to nawet nie musiałes, skoro tato sie na wymiane SAMEGO proca nie zgodził.

1391008[/snapback]

Zmienił mi ostatnio płyte główną i ramy, więc chyba teraz szkoda mujest kasy :? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z ojcem i powiedział że jak się procek spali to mi nie kupi nowego:( Dlatego chcę wiedzieć o ile podkręcić ten który mam (tak by go nie spalić) Ale najpierw przeczytam tego faq, ale możecie mi powiedzieć o ile podnieść.

1390993[/snapback]

po co podkręcać

kubek z wodą :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Rekin_2005 to jak bedzie z tym twoim procem do spalenia ???

dajesz mi go, a ja ci podesle spalonego PIII900 :lol: :lol:

 

 

FAQ :mur: :mur:

Edytowane przez Przemq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potraktuj go profesjonalnie zdejmij chlodzenie, wluz go ( odepnij dyski, napedy, pamieci. na wypadek...) wloncz plyte kompa, czekaj, czekaj 3 min .... teraz sprubuj go wlonczys z coolerem i zobacz... jak nie podzialalo a watpie to znowu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz aparat??, bo jesli jakis dobry to mogło by starczyc. Choc gdybym miał dobra cyfrówke to bym jej za zadne skarby nie sprzedał, bo to zbyt zajefajna sprawa :)

1391060[/snapback]

Mam Fuji Film A203 2MP. Mi tam go nie szkoda bo mi babka z niemiec kamerke cyfrową przysłała na urodziny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...