Jump to content

grzegrz

Stały użytkownik
 • Posts

  2814
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by grzegrz

 1. W czasach zażartej konkurencji, mówiło się na Was PCLOL. Witajcie.
 2. tyle lat... niesamowite. Na forum mało kiedy się loguję, głownie czytam portal ale po info ze pclab zamknięto, odruchowo musiałem sprawdzić czy to forum dalej stoi.
 3. Zacznij od przeskanowania uszkodzonych plikow systemowych: Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth sfc /scannow Jak coś znajdzie, to puść: Dism /Online /Cleanup-image /Startcomponentcleanup
 4. grzegrz

  Grand Theft Auto V

  Cześć. Gra ktoś jeszcze online? Ostatnio grywam i chętnie z kimś zrobię jakieś napady.
 5. @up kiedyś może i przywróci jedno i drugie sprzedając to jako nowość w ich systemie. Planuje zakup SE to jest jedyny design iphona jaki wyznaje :) Chyba będę zadowolony. A9 i 2gb ram jak w 6s. Wszystko będzie zapitalać i myślę, że telefon da rade spokojnie przez następne 3 lata bo już mój ip5 na ios10 dostaje zadyszki przy nawet odblokowywaniu telefonu...
 6. grzegrz

  Fifa 17

  Engine frostbite. Kupuje to :lol:
 7. Od niedawna mam iphone :oops:
 8. Wiele tweakow jest jeszcze niekompatybilnych z ios9 powodując zwiechy i restarty.
 9. W tą stronę to nie działa. Przejściówka zadziała jeśli źródłem obrazu jest DP, a odbiornik ma gniazdo HDMI. edit. Odwrotnie zadziała z aktywnym konwerterem. przykładowo dla mini displayport: http://atlona.com/sandbox2/product/at-dp300/
 10. tak zrobię - analogicznie jak z PS3. Kupię jak już będzie tyle nowych tytułów (nie remasterów) by było nad czym się zastanawiać w co grać najpierw i nie po 240zł, czyli gdzieś tak 4 lata po premierze konsoli. Do tego czasu mam myszki, klawiatury i pad od x1 podłączony do PC.
 11. Nie chciało to ruszyć na moim 1GB radku. Patrząc po gameplayu na youtube, to nieco to żałosne bo mapy wydaja mi się mniejsze niż w BF, a tekstury jak tekstury - lepsze już widywałem obrazy. O co więc chodzi z wymaganiami?! :(
 12. Jest to traktowane dość luźno bo według licencjonowania oem masz prawo aktywacji na innym sprzęcie w przypadku jego awarii - raz na 90 dni.
 13. grzegrz

  Grand Theft Auto V

  Dziś zacząłem eksperymenty z Win 10 i uruchomiłem sobie na nim GTA. Ciekawe jak długo pogram bez crashy.
 14. grzegrz

  Grand Theft Auto V

  Widzę że nasza ekpia się powiększa. Dziś zamierzam strzelać i jeździć pod prąd autostradą do późnych godzin nocnych. Zapraszam.
 15. grzegrz

  Grand Theft Auto V

  Dobrze było. Pierwszy raz się zakopałem samochodem. Na pych nie dało rady wyjechać bo strzelali
 16. grzegrz

  Grand Theft Auto V

  Może komuś się udało nie wpaść, ale ogólnie jest to już znany problem: https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203323758-fleeca-job-heist-bug-glitch-freeze Pisałem dziś do CIebie :)
 17. grzegrz

  Grand Theft Auto V

  Patch jest potrzebny do pierwszego zadania napadu na bank Flecca w online. Na samym końcu gdy wjeżdżamy do swojego garażu pod koniec zadania, to albo spadamy pod mapę, albo auto staje nieruchomo przed bramą. Pięciokrotnie próbowałem z losowymi graczami i zawsze kończyliśmy restartujac grę.
 18. grzegrz

  Grand Theft Auto V

  Jestem chętny do gry online. Jak do tej pory zamiast napawać się grą to walczę z optymalnymi ustawieniami i lagiem na myszce.
 19. grzegrz

  Grand Theft Auto V

  Jeśli ktoś jeszcze będzie mieć pobieranie pliku 2.8gb po pobraniu dlc z innego źródła, to w katalogu update/dlc/mpheist jest plik.part któremu wystarczy zmienić nazwę i launcher powinien pobrać tylko 400mb by odpalić grę.
 20. grzegrz

  Grand Theft Auto V

  Będzie żąglerka płytami. To jest ta gra którą warto mieć na półce pomimo że te DVD nie będą nic warte jeśli nie ma się loginu i hasła do konta, ale to jest taki biały kruk jak baldurs gate czy diablo 2 z dodatkiem. Przynajmniej wiem co kupuję nie grając nawet w demo.
 21. Trzeba grać ze swoimi, jak w każdym team online. Wtedy idzie dobrze. Ja sprzedałem konsolową wersję. Będę grać w jedyny słuszny port PCe.Tam będę ogarniać online. Polecam się do gry
 22. Może nie odniosę się bezposrednio do konkretnej imprezy/wydearzenia, ale w tym co napisałeś jest sedno problemu. Granie w gre czy to w domu na swoim PC czy na targach, teoretycznie niczym nie powinno się róznić, to w końcu ta sama gra... teoretycznie. Chodzi o sam fakt ruszenia tyłka z przed monitora. Tak to właśnie teraz wygląda, ze rangi wielu ważnych imprez spadły bez dwóch zdań lub w ogóle przestano je organizowaćbo nikt się na nie nie wybiera bo wszystko można streamować i praktycznie nie ruszając [gluteus maximus] z przed monitora wiemy same najważniejsze rzeczy jakie wydarzyły sie w danym miejscu. Ale ja i domniemam że Ty również dobrze wiemy, ze nie ma to jak poczuc coś namacalnie, byc tam, wczuc się w atmosferę, wtedy dla nas ranga takiej atmosfery automatycznie wzrasta. Z reguły rzeczy mniej dostępne mają wyzszą rangę. Ja wszystkie swojej najlepsze wspomnienia z grania w gry mam najcześciej z miejsc w które gdzieś się wybierałem by pograć np. salony gier, kafejki internetowe. Nawet granie w Half LIfe nie dawało mi takiej zabawy do momentu gdy się wzięło blache i monitor do kumpla, postawiło się kompy w salonie i ciorało się tak do rana. Dlatego paradoksalnie moc wydarzeń drastycznie spadła, bo oglądamy je przez szkło.
×
×
 • Create New...