Skocz do zawartości
AVRAL

Czy Brać Ocz 2x1gb Cl 2-3-2-5 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie chciałem kupić pamiątki do kompa i znalazłem na allegro takie oto http://www.allegro.pl/item104616861_ocz_2x...we_ocz_bcm.html

 

Allegrowicz ten nic jak do tej pory nie sprzedawał ,wysyłka jest za pobraniem ,ale sam nie wiem czy ryzykować czy lepiej brać ze sklepu Patrioty LLK 2x1GB CL2

 

Co myślicie ? Zaryzykowalibyście ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie ? Zaryzykowalibyście ?

Ja bym zaryzykowal moze wyrwiesz taniej niz LLK a te OCZ sa porownywalne z nimi.

Po wygraniu aukcji zaproponuj odbior osobisty jak sie zgodzi bez wykretow np w McDonaldzie to powiedz zeby wyslal paczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOOO spoko :rolleyes: mowa o moich pamięciach. Nie ma obaw, moge posłac za pobraniem, kurierem ze sobie sprawdzisz mozesz odbrac osobicie itd.

W tej chwili posiadam pamięci:

http://www.ocztechnology.com/products/memo...gb_dual_channel

http://www.ocztechnology.com/products/memo...hannel_platinum

http://www.corsairmicro.com/corsair/produc...2048-3200c2.pdf

 

Wszystko do sprzedania, ena do uzgodnienia, moge wystawic na allegro jak ktos ma obawy

kontakt: beynar@tlen.pl 607778672

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma Allegro do bezpiecznych zakupów? Jaka jest róznica za wysłaniem za pobraniem - a wysłaniem za pobraniem przy wcześniejszym zakupie na allegro?

Można wysłac paczke z możłiwością wglądu koszt 5 zł :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy jednak wolą prowadzić tranzakcje przez allegro. Ich sprawa ale ja daje tak możliwość jeśli ktoś chce. Jak najbardziej moge dać możliwość wglądu do paczki i sam zapłace to, jesli to jest 5zł.

Jeśli chodzi o moje konto na allegro to bardzo mnie to dziwi.

posluchajcie....

Oto moje konta

http://www.allegro.pl/show_user.php?search=duke_b - 76 pozytywów, 0 neutrala, 0 negatywa

http://allegro.pl/show_user.php?search=crucials 0 komentarzy założone na członka mojej rodziny - zablokowane

http://allegro.pl/show_user.php?search=Betti371 - 26 pozytywów, 0 negatywa, 0 neutrala - konto mojego kolegi

 

Przeczytajcie to - administracja Allegro oszukuje!

 

Na pierwszym Duke_b koncie działałem przez 3 lata jako wzorowy uzytkonik i nie miałem najmniejższych problemów aż do chwili kiedy wystawiłem sławetne pamięci OCZ Platinum 2x1gb. Aukcja została wystawiona na 14 dni i kończyła się w niedziele. O dziwo moje konto zostało zablkowane w ostatni dzień aukcji - w niedzielę pare godzin przed zakończeniem. W uzasadnioni napisano mi, że nie moge korzystać z wielu kont na raz? Jak to mam przeciesz jedno ale owszem miałem jeszcze jedno konto AsCiq 3 lata temu z którego nie korzystalem i mi je zamkneli. W porzadku tamto mi zamkneli ja zarządałem by w ogóle wyrzucili dane z mojego byłego konta AsCiq i założyłem nowe Duke_b. A tu po 3 latach nagle... prosze :angry:

 

Drugie konto Crucials założyłem na członka rodziny a oni kiedy to zobaczyli odrazu je zablkowali? Czy mieli racje? Wieszcie mi dużo ostatnio poświęcam na lekturze "Regulamin Allegro" bo składam sprawe do Rzecznika Praw Konsumenta, bo może ini mogą tak dawać bo sobie jeździć ale ja mam dość

 

Trzecie konto - kolegi, zupełnie nie spokrewniony, nie ma nic wspólnego. Wczoraj rano - blokada, czemu?

 

Powodem jest modyfikacja danych osobowych na koncie (przede wszystkim imię i/lub nazwisko), która może sugerować, że nastąpiła zmiana osoby korzystającej z konta. Taka zmiana nie jest dozwolona w świetle obowiązujących na Allegro zasad.

Czy kolega zmieniał dane? NIE, na 100% NIE i ma od paru lat wciąż te same dane (to własnie widząc aukcje z konta mojego kolegi forumowicz zakładajćy temat miał obawy co do rzetelności użytkownika). Kiedy zostało zablokowane konto mojego kolegi? Dziń przed zakończeniem aukcji z OCZakami.

 

Czy nie wydaje się to wam conajmniej podejżane? Zapoznałem się z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i okazuje się, że Alegro złamało conajmniej 1 postanowienie z tej ustawy, nie mówiąc o łamaniu regulaminu wewnętrznego Allegro który oni mają gdzieś.

Dzisaj dzwonię do Rzecznika Praw Konsumenta. Zamierzam szeroko rozpowszechniać informacje o tych bandytach i będę jakoś próbował dojść swego :angry: :angry: :angry:

 

Administracja allegro ma wyjątką alergie na pamięci OCZ, czyżbym krzyżował komuś plany i był konkurentem? Oto uczciwa walaka na rynku i uczciwe konkurowanie - pozdrawiam administratorów allegro i dziękuje za nieuczicwe blokowanie kont

 

Czy ma ktoś jakieś pomysły co ja mogę jeszcze z tą sprawą zrobić?

 

:angry: :angry: :angry: :angry:

Edytowane przez Beynar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udowodnij, że konta te nie były własnością tej samej osoby. Obawiam się, że automat blokujący patrzy na próby logowania do kont po numerach IP.

Jak mam to udowdnić? Jesli tylko ktos znajdzie jakis racjonalny sposob udowodnienia tego to nie ma sprawy. Owszem system allegro patrzy na IP ale to nie moze byc powodem, bo np. jesli mamy kafejke intrnetową? albo jakis komputer publiczny? I rozni ludzie looguja sie na tym samym komputerze ale maja rozne konta i to nie jest powod do zablkowania ich kont

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

tak poprostu sobie nie blokuja , moze miales zakaz zakladac nastepne konto bo cos wspominales ze ci poprzednie zbanowali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak poprostu sobie nie blokuja , moze miales zakaz zakladac nastepne konto bo cos wspominales ze ci poprzednie zbanowali ?

Oj czlowieq zdziwilbys sie jak "poprostu sobie blokują" Tez bym nie uwierzyl chyba w takie cos ale teraz sam mam z nimi problemy bo nie mam gdzie wystawiac pamieci i koledze zablkowali konto :sad: <_< Regulamin znam dobrze i wiem jak jest mniej wiecej z zakladaniem kolejnego konta. Drugie konto nie stalo na mnie tylko - jak pisalem na czlonka rodziny. Ale oni regulamin maja gzies... i gwarantuje Ci czytelniku, ze jesli allegro będzie CHCIALO Ci zablkowac konto to Ci je zablkouje albo znajda jakas nieistotny punkt w regulaminie nie warty nawet upomnienia albo zrobia to nawet bez tego.

Edytowane przez Beynar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...