Jump to content

kamilo23

Stały użytkownik
 • Content Count

  5820
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Pozytywna

About kamilo23

 • Rank
  Uczestnik

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  brak
 • Zainteresowania
  komputer , kobiety, rower , motocykle, alkohol, samochody, czytanie książek, GSM, język angielski i niemiecki, overclocking,

Recent Profile Visitors

8668 profile views
 1. E co tam to jeszcze pójdzie w górę. Karty graficzne drożeją. :P
 2. Sam się zastanawiałem nad wielosezonowymi oponami. Jednak jak na moje górskie warunki gdzie w zimie potrafi być, lód, błoto pośniegowe, nawiany śnieg. Główne odcinki są w miarę odśnieżone to jednak lepiej mieć dwa komplety.
 3. Możesz nawet iść z tym na zakupy. :D
 4. Odnośnie zimowych opon bo najlepiej kupić w lecie cały czas Debica Frigo 2. No i dalej trzymać się Frigo czy coś innego zakupić?
 5. kamilo23

  Seriale

  Black mirror kolejny genialny sezon.
 6. Już sobie poradziłem. Nagle po przejściu na 1703 sterownik od karty się pogubił. Aktualizacja do najnowszej wersji i wróciło wszystko do normy.
 7. Nie bardzo rozumiem o co chodzi rozdzielczość 1920x1080 skalowanie 125% wersja windowsa 1703 i mimo że mam ustawione na małe ikony okna to wszystko wydaje się jakies duże. Szukam i nie mam pojęcia jak to zmienić.
 8. kamilo23

  Seriale

  Graham pewnei czeka na sequel prision breaka. :D
 9. Ja skłaniam się ku opcji QNAP TS-251+ (4GB) i 4TB wd red. Dalej jesteś zadowolony ze swojego?
 10. Nigdy nie miałem problemu z FF. Ostatnio zrobiłem odśwież FF z myślą że to pomoże. Otwarte 3 okna i kilkadziesiąt zakładek. FF wiesza się i muli. Wcześniej tego nie miałem. Sam już nie wiem w czym szukać problemu.
 11. Wytłumaczcie mi jak leży gruba warstwa błota pośniegowego na jezdni a takie pacany napierdzielaja ponad 60km/h z naprzeciwka a ja jadąc ledwo 30 muszę hamować i odsuwać się do krawędzi tak żeby rowu nie zaliczyć. Oni są niezniszczali? Przecież hamowanie przy takiej prędkości mija się z celem. Sam widziałem jak gość w ciężarówce zapierdziela i na lekkim łuku gdzie było błoto leciał prosto w ogrodzenie. Myślałem że będzie dachował.
 12. Chodzi o galerię w Mielcu. A co do Lidla to w te dni co była ta promocj to parking prawie cały czas był pełny. :D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.