Skocz do zawartości
pentliczek

Hitman 2

Rekomendowane odpowiedzi

Braklo mi juz skali w win do zmiany predkosci myszki jak i w samej grze mam na maxa a dalej nie idzie grac (zeby zrobic 360stopni musialbym przejechac przez cale biurko :D ) Nie mialem jeszcze takiego problemu z myszka W innych grach jest ok Zna ktos jakis program ktorym moglbym zwiekszyc jej czulosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie gry chodza pod XP...

Radze przerzucic sie na 98SE...

JA pracuje na tym systemie od lat i nigdy nie miałem tego typu problemów

Hitmana 2 mam gram sobie i nigdy nic mi nie staje na przeszkodzie al sprubuj poszukac jakiegos patcha do Wina XP...

jakiego patcha 8O u mnie chodzi bez najmniejszego problemu, zainstalowalem gierce i gram :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś wszyskie stopnie po przejściu misji, bo ja mialem "ghost" i "egseciutor"(czy jakoś tak). I chcialbym wiedzieć jaki jest najlepszy, a jaki najgorszy. Mialem jeszcze mass killer, ale gralem jeszcze raz :lol:

 

A co do tych którzy uważaja, że gra jest krótka to niech w każdym etapiem mają "Silent Rank" :lol:

 

Ogólnie daje jej -9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A je nie mogę grać bo co jakieś 20min giera wychodzi mi do WindyXP... I co mam robić :?:  :?:  :?:  :cry:

moze masz spaczonego cracka, lub beta do pupy 8)

giera jest spox ale nie wiem czemy ale nie zapelnilem pulki z giwerami, a wygladalo to tak obiecujaco, a pozatym cos przykrutka ta gierka ^-^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e garaf troche lepsza od jedynki i dlatego hitman 2 chodzi plynnie na slabszych kompach, co do samej gry to jak dal mnie jest za prosta, mozesz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> giwerer i wyrznac wszystkich w grze prawie w kazdej misji taka gra jest bez sesnu, bo sie z tego robi poprostu quake!

muwie oczywiscie o wersji final 

 

moja ocena w skali 1-10  to 6 za fajne bronie :)

No tak... Oceniles gre, od jej najgorszej strony, czyli robienia z niej Ut... NA EASY BADZ MEDIUM. Sproboj tym sposobem przejsc gre na najtrudniejszym poziomie... Tam zaczyna sie zabawa... Jeden strzal w tors/glowe etc. = smierc... W tej grze trzeba sie wczuc... Jak na porzadnej sesji RPG. Chociaz to dwa inne gatunki ^^.

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od trzech dni mam radeona 8500le, i już chyba pokazał swoją wadę. wogoole mi nie chce się załączyć hitman 2. instalacja O.K. załączam gre, atu czarny ekran i albo wychodzi do windy, albo się wiesza :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to bywa z radeonami ale poszukaj najnowszych sterowników jeśli już ich nie masz a jak masz to pobaw się w ich ustawieniach

a tak pozatym mi też się wieszał więc sprawdż w opcjach gry czy jest włączony EAX jeśli tak a niemarz karty dżwiękowej obsługującej to, to poprostu wyłacz to u mnie pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze karta jest COOL i nie ma nic do tego tylko musisz sprawdzic sterowniki :) jak chcesz pograc to niekiedy musisz zainstalowac dosc stara wersje sterownikow :) ja takl mam niekiedy i wtedy instaluje po koleji od najstarszej do najnowszej zawsze na ktorychs dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od trzech dni mam radeona 8500le, i już chyba pokazał swoją wadę. wogoole mi nie chce się załączyć hitman 2. instalacja O.K. załączam gre, atu czarny ekran i albo wychodzi do windy, albo się wiesza  :cry:  :cry:  :cry:

A moze sobie kup gre u innego dostawcy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm zarówno u mnie (R8500) jak i u kumpla (GF4 TI4200) instaluje się prawidłowo ale przy uruchamianiu wylatuje do pulpitu, grę dostaliśmy od wujka ShareReactora :wink: jak ktoś wie jak z tego wybrnąć to baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo proszę o PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą że gra jest za łatwa...

No to niech pochwalą się statystykami końcowymi.

Ciekawe kto zabił najmniej przeciwników, i zrobił to wszystko najciszej.

Skończenie tej gry jako rzeźnik wcale nie jest wyczynem.

 

No kto się pochwali??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...