Skocz do zawartości
Dziobak

Playboy: The Mansion

Rekomendowane odpowiedzi

eee tam ja znam lepsza gre :P "egirl", lecz nie podaje linku strony, ani szczegolow, poniewaz gra jest wylacznie dla osob doroslych :D :lol:

1250386[/snapback]

Heh widziałem te gierke, faktycznie bardzo nie dla dzieci, ale na oficialnej stronce wszystko jes ocenzurowane. :) Niestety mam za słabego kompa troche do tej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phe, hyba masz gf4mx na mysli, bo mi z antyaliasingiem i full anizotropią ponizej 50 klatek nie schodzi, moze dla ciebie to "nie ciekawie" ale mi w zupelnosci wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phe, hyba masz gf4mx na mysli, bo mi z antyaliasingiem i full anizotropią ponizej 50 klatek nie schodzi, moze dla ciebie to "nie ciekawie" ale mi w zupelnosci wystarcza.

1250566[/snapback]

Umiem czytac i widze co masz w podpisie... sam mam GF4Ti AGPx8 4200 128Mb/3,6ns/Hynix

Pod adresem www.nie.dla.dzieci.com, jeżeli tylko dysponujemy odpowiednim (bez skojarzeń :-P) sprzętem, możemy obejrzeć wirtualną dziewczynę przeznaczoną co prawda w wersji pełnej (i płatnej) do rozebrania jednak w wersji demo możemy poprowadzić krótką rozmowę zapoznawczą i zobaczyć ją w jednym wdzianku (w wersji pełnej jest ich więcej). EGirl jest wyrenderowana bardzo ładnie i posiada też ustawienia Antyaliasingu i wyświetlania ilości fps więc moiże służyć jako taki mały benchmark.

Niestety EGirl wymaga kart z pełnym wsparciem DX9 więc na kartach takich jak GeForce 4Ti4200 nie będizemy mogli się nią cieszyć.

W googlu siła, nie sprawdzałem jak to chodzi u mnie, widziałem u kumpla z lepszym sprzentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

innymi slowy chcesz powiedziec ze jej nie uruchamialem bo nie chodzi na kartach ktore nie obsluguja dx9.0?!

 

"[...W googlu siła...]" - rozbrajaja mnie takie odpowiedzi, tego to juz ci sie nie chcialo wygooglowac? "EGirl is now compatible with older 3d hardware - DX9 video card is no longer required, but recommended. The minimum video card requirement is now Geforce 256 or Radeon 8500. This means that most computers are now EGirl-compatible"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

a Wypasik, wypasik :D:D

 

Prosze oto jeden z sycacych elementow :lol:

 

1248781[/snapback]

gra naprawde musi być bardzo wciągająca... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmh, nuudnaaa....jak simsy 2 wygląda i sie zachowuje :P Co chwile to samo, pare ladnych slowek, o jest moja, no to robimy foty piszemy eseje, idziemy do lozka ;) Ok nowy nr. playboya wydrukowany...pff NUDY :P

 

Na moim kompie (podpis) minimum 30fps - maximum 60fps 1024x768 + Anizox4 + FSAAx4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly OT, ale poniekad zwiazany z tematyka Playboya czyli erotyka, bo kto Ci kaze w tej grze swinstwa robic ;) Podobnie jak we wczesniej wymienianej eGirl mozna popatrzec!

 

No ale sorry bo w sumie to masz racje ze jednak jest topic o innej grze!

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już gierke i powiem że jest OK . Grafika 7/10 , muzyka 6/10 , grywalność 7/10 .

O taki ładny zabijacz czasu .... Jestem w 6 misji (mam odblokowane "Groto" :lol: i "Clubhause" ) nie moge jej przejść nie kapuje co tam zrobić :(((

Może ktoś wie .... ???? Zapraszam na przyjecie tych filmowców co mają mi zrobić film ..Niestety niezależnie od wymaganego ubioru czy miejsca na "party" odmawiają przyjścia :((

Znalazłem jedną "polucje" w sieci ale ta kończyła sie na 4 misji :(

 

Z ciekawszych rzeczy :

-Można pobawić sie z kobietka w miejscach publicznych np. na leżaku nad basenem podczas imprezy :)))

-Dostać kopa w jaja od zdenerwowanej osoby........ itp...

 

Jednak gra nudzi sie po pewnym czasie.... mimo wszystko chce ją skończyć bo podobno na końcu jest jakiś "suprise"... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...