Jump to content

ur8an

Stały użytkownik
 • Content Count

  2356
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Pozytywna

About ur8an

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 01/15/1988

Contact Methods

 • Tlen
  ur8an

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gliwice
 • Zainteresowania
  Hardware, Modding, Overclocking & PIWO... :)
 1. U mnie tak samo, więc zainstalowało się wszystko. Śmiga bez problemu Win 7 x64.
 2. Poczułeś się urażony moim postem? "Sezon się rozpoczął" tzn że trwa. A co jeśli ktoś nie włączy kierunkowskazu (taki ktoś nie powinien jeździć) ale może się taka sytuacja zdarzyć - jak wtedy taki motocyklista ma się zachować? 1:1 samochód bez kierunku, a motor wyprzedza na skrzyżowaniu? Nie wiem tylko czy straty w obu przypadkach bedą też równe 1:1.. Ale cóż to zwykłe "przewidywanie" albo lepiej bym to nazwał zdrowy rozsądek - czego ze świecą szukać - przynajmniej u mnie w mieście jeśli chodzi o motocyklistów..
 3. Sezon motocyklowy rozpoczęty - jak co roku mam wrażenie, że wszystkie 'maszyny' o pojemności wyższej niż 50cm3 maja magiczny ogranicznik który zostawia plamę na honorze jeśli motocyklista porusza się wolniej niż 50-60km/h w mieście - a potem jeszcze ma pretensje, że nie widzę go gdy mnie wyprzedza kiedy ja skręcam w lewo.. W końcu się uda któregoś zachaczyć zderzakiem
 4. Tak też podpowiadał mi rozsądek.. ..a tak pan policjant. Ponieważ wyjeżdzając z drogi podporządkowanej powinniśmy ustąpić wszystkim - niezależnie jak się poruszają.. Ostatecznie sprawa będzie rozpatrywana w sądzie (nie mój przypadek, żona kolegi) Tak apropo.. Pani z samochodu B jechała tak szybko, że skasowała pojazd A..
 5. Sytuacja - zagadka: Pojazd A wyjeżdza z parkingu (ze znakiem ustąp pierwszeństwa przejazdu), chce skręcić w lewo. Zostaje przepuszczony z powodu zakorkowanego pasa przez innego kierowce, dojeżdza do środka - patrzy w prawo i chce ruszyc w lewo. Pojazd B nie chcąc stać w korku z zamiarem skrętu w lewo w boczną ulicę, omija korek przejeżdzając przez podwójną ciągłą i jadąc pod prąd wbija się w pojazd A. Czyja wina?
 6. I sprawia wrazenie plastikowej tandety - tak jak lubie firmę LG tak szybko ten telefon sprzedałem ;)
 7. ur8an

  World of Tanks

  Od dziś można się spodziewać dużej frustracji z powodu eventu? ;)
 8. ur8an

  World of Tanks

  Co to za mod który pokazuje nicki graczy na czerwono/żółto/zielono? I jak to rozumieć? Zielony debeściak?
 9. ur8an

  World of Tanks

  Lemmingi rządzą to fakt. Ale tiery 4 zarabiają wyśmienicie :)
 10. Jak to jest w przypadku jakiegoś zdarzenia / wypadku - taka kamerka udostępniona Policji to broń obosieczna np w przypadku przekroczenia prędkości? Miał ktoś taki przypadek, że Policja studiowała jego nagranie?
 11. ur8an

  World of Tanks

  Zdziwilem sie, dlaczego nie moge przebić AT 2 "face to face", a on punktował mnie aż miło.. 203mm od frontu na 5 tierze robią swoje ;)
 12. ur8an

  World of Tanks

  Wydaje mi się czy spaprali coś z chatem w grze po aktualizacji 8.4? Rozmawiajac w plutonie trzeba ciągne przełączać na odpowiedniego 'adresata'..
 13. ur8an

  World of Tanks

  To dziś wysyp Brytysjkich TD na randomach? ;)
 14. ur8an

  World of Tanks

  Przy jakim dziale?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.