Skocz do zawartości
Puffy

Najbardziej wymagająca gra w historii

Rekomendowane odpowiedzi

pamietam jak q1 nie chcial pojsc na 486' date=' bo wymagal pentium... ale u1 to bylo przegiecie, na moimcel600 i gf2pro nie bylo idealnie jeszcze, fakt, ze mialem dziwna mb i gf chodzil na niej jak riva, ale bez przesady...[/quote']

buaaaaaaaaaaaaaahhahaha

a ja gralem w q1 na 486 i co ty na to

q1 spoko chodzil na 486 od dx4100mhz plynnie w 320x200 daje za to twoja glowe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buaaaaaaaaaaaaaahhahaha

a ja gralem w q1 na 486 i co ty na to 

q1 spoko chodzil na 486 od dx4100mhz plynnie w 320x200 daje za to twoja glowe:)

320/200. to super, jak doom. ja probowalem na 486dx2/66 i mialem 2klatki/sekunde.

i gralem w vga :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie z innej beczki

age of empire2 (teraz conquerors)

najpierw miałem celka 333a/~~416 voodoo1 64 ramu i zacinka przy 2 przeciwnikach

nast. duron 650 riva tnt2 32 ,128ram i to samo :evil:

nast duron 1200 gf2mx200 32, 256ram no i q.... tnie przy 3 botach !!!!

teraz jak niżej i dalej franca tnie tyle że przy 5 botach a możesz mieć tylko po max 200 ludzi no znajdźcie mi gre z bodaj 99 roku która tak marnie biega na nowym sprzęcie no tu microsyf się popisał na maxa

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pamiętam demo takiej gry: Spirit of speed (czy jakoś tak). Takie wyścigi jak dzisiaj Formuła 1 ale w 20-tych latach. W CD Action po recenzji napisali w minusach 2 fps przy max. detalach. Gra była chyba z 99r i jak ją z ciekawości włączyłem niedawno to dalej strasznie zwalniała, podsumowując współczesny przeciętny komputer nie poradzi sobie z grą sprzed ponad 3 lat. To znaczy grać się będzie dało, ale ale tak stara gra powinna dzisiaj śmigać po 80 fps a nie kilkanaście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde a na moim konfigu to leci tak im niższa rozdzałka i detale tym bardzej tnie ale i tak w żadnej rozdziałce nie jest płynnie:( szczegolnie gdy jade samochodem jest 15fs a w nocy około 7!!!! i kurde nie wiem co jet bo u kumpla na gf 2 mx 200 lepeij chodzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

 

alpha DOOMA III ( rzecz oczywista :) )

kiedyś TRINES 2

A jeszcze dawniej taka gierka FPP: chofziłeś po świecie prehistorycznym tzw. dinozaurów :) babką z dużym biustem i tatuazem na tym biuscie. Cieła się jak cholera! Niestety nazwy nie pamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak, zdecydowanie Unreal :). Ja nalezalem do tych szczesliwcow ktorym nie przycinalo - P II 233, 64 MB i Voodoo1 - ale kumpel ze swoim 32 megowym P166 i Tseng ET6000 pochlipkiwal... ;)

A z jeszcze starszych gier to pamietam ze Incoming: Lux et Robur - taka strzelanka - jak na swoje czasy (1997/98) miala calkiem spore wymaganka...

A na dzien dzisiejszy - Morrowind (ble!), NFS6 (totalne przegiecie!) i prawdopodobnie Doom3... :?

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...