Skocz do zawartości
forest kila zbila

Zakup Kompletnego Agd Do Domu,, Kuchnia + Pralka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Musze szybko zakupić kompletne agd do kuchni i pralkę. Wybrałem modele bosch siemenes i tu pojawia się pytanie - gdzie to kupić tanio i dobrze. Chętnie zakupię w sklepie internetowym ale pewnie 8O Ktoś poleci źródło ??8O

 

Wybrane modele,, chętnie posłucham OT i o firmach i o modelach.

 

płyta: Bosch PHG106DEU

piekarnik Bosch HBN230250E

okap: BOSCH DWW 093651

lodówka: BOSCH KIS-38A40 IE lub Siemens KI38VA20

pralka: BOSCH WOT-26351 BY

zmywarka: Bosch SRV 53M03 EU

 

Jak pisałem - najważniejsze -pewny sklep i cena zbliżona do najniższych na ceneo etc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie odpowiem na temat ale dlaczego wszystko z BOSCHA kupujesz ?

Te akurat konkretne sprzęty i modele są najlepsze, najtańsze czy po prostu ładnie wygląda jak wszędzie jest napis BOSCH ?

Ja jak brałem sprzęt to w życiu nie z internetu.

Przyniosłem jedynie ceny jakie znalazłem na necie i kupiłem cały sprzęt niemal w takich właśnie cenach.

Oczywiście chodziłem po kilku sklepikach i targowałem się ile wlezie.

W takim przypadku i takich dużych zakupach nie ma to jak widzieć sprzedawcę na własne oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak też zrobiłem nie obeszło się bez szukania ale wszystko na miejscu w lublinie i w cenach zbliżonych do najlepszych w sieci

 

czemu bosch ?? bo jeszcze się na boschu nie przejechałem,, jakbym chciał dla logo to bym polował na siemens/liebher. nie interesują mnie amiki i inne zabawki w badziewnym plastiku a poza tym listę sprzętu skonsultowałem :] wybrałem ciche modele i niekoniecznie z góry cennika,, takie akurat. tyle nt boscha. dobrze się czuję z boschem w domu 8O co do logo - sprzęt do zabudowy

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora odkopać temat, właśnie jestem po remoncie kuchni. Potrzebuję trochę nowego sprzętu tj. lodówka, zmywarka, okap, zimna płyta(?). Jako, że nie mam instalacji gazowej, mieszkam na uboczach miasta, w starym przedwojennym, wyremontowanym domku jednorodzinnym, chciałem spytać co wziąć do gotowania? Zimnna płyta na prąd będzie dobra? Jak wygląda zużycie prądu? Miałem dotychczas gaz z butli i palniki(2 butle gazu na miesiąc zużywamy, co daje ~90 zł). Meble będą na zamówienia, kuchnia ma 2,8x3. Możecie podać coś konkretnego, w umiarkowanej cenie? W Media Markt jest teraz jakaś promocja, w sobotę jedziemy zajrzeć. Może coś kupimy.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spylon, najpierw sprawdź, czy Twoja instalacja elektryczna wytrzyma taką płytę 8O U mnie nijak nie dało się zainstalować, pozostaliśmy przy gazie. A co do sprzętu AGD w necie, to 1komp.pl ma w ofercie takie rzeczy. Osobiście kupowałam u nich tylko pierdółki typu pendrive, ale myślę, że uczciwie mogę ich polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...