Skocz do zawartości
MatroX13

Zrywające połączenie WiFi - Czas na zmianę WRT54GL?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Chyba nadszedł czas wymienić poczciwego Linksys WRT54GL v1.1 na coś nowszego. 

Dlaczego chce go wymienić? Od tygodnia walczę z stabilnym połączeniem TL-WR702 ustawionego jako klient z którym łączy się za pośrednictwem kabla z kolei mój Denon X4000. Na początku przy podłączeniu laptopa / amplitunera / telewizora otrzymywałem komunikat Internet Błąd / Brak dostępu do internetu, spróbowałem tysiące różnych ustawień i nic nie pomogło przewertowałem tysiące tematów i nic ale w koncu wpadłem na genialny pomysł powrotu do standardowego softu Linksysa i dopiero wtedy problem jak ręką odjął po podłączeniu WR-702 do komputera / amplitunera / telewizora w końcu miałem internet ale niestety, żeby nie było zbyt pięknie co 15min a czasami co 30minut WR702 traci połączenie i pozniej już cieżko aby odzyskał połączenie z Linksys. 

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale zauwazylem podczas ogladania programow na TVNPlayer to co jakis film/program sie zacina. Filmy ogladam na laptopie. 

Adres IP pobiera przez DHCP. 

Dostawca internetu: sieć Osiedlowa, Elwico. 

 

Jakieś pomysły? Na rozwiązanie problemu? 

Jaki router polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki Firmware? Sam na tym samym korzystam z Tomato RAF by Victek i problemów nigdy nie miałem.
2. Druga sprawa, może w środku za dużo kurzu i się przegrzewa.
3. Szybciej od tych Linksysów padają ich zasilacze. Sprawdź na innym(pasującym) lub ew wymień.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...