Skocz do zawartości
LegionS

Komputer - co zmienić, wymienić, kupić? Zbieram pomysły.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, Temat chyba dobrze wpasowałem, ale pewności nie mam, bo jest nieco inny niż większość.

Więc tak. Moja historia.

Wczoraj nie było mnie w domu i zaatakowała moją miejscówkę burza. Mieszkam na wsi. Piorun uderzył jakieś 10 metrów od mojego domu w stalowy komin na działce sąsiadów i uderzyło mi w antenę od radiówki. Antena cała czarna, dzisiaj wymieniałem. Dalej reakcja łańcuchowa. Poszedł router i podłączony do niego kablem komputer, a raczej płyta główna (tego jestem prawie pewien, ale oddałem komputer do serwisu, gdzie diagnoza jest za darmo, więc czemu nie? Dowiem się w czwartek czy tylko płyta umarła).

Więc tak.

Komputer odzyskam w czwartek, a płytę wyślę w piątek dopiero na gwarancję. A nuż mi przyjmą..

W międzyczasie siedzę na laptopie-trupie z beznadziejnym AMD i 2GB RAM, i gdyby nie klawiatura to pewnie siedziałbym na telefonie, który działa dużo sprawniej.

 

A więc, już nie przedłużając - myślę czy nie zmienić swojego "buildu".

Posiadam i7-4770k z AsRock Z87 OC Formula, Corsair 750d, Avexir Blitz 1.1 OCF 2x4GB, Gigabyte GTX760, Silverpower 750W Silver, Samsung 830 60GB + WD Blue 500GB, be quiet! Dark Rock 2 Pro. No, to chyba wszystko.

Planowałem zrobić czarno-żółty motyw, który opierałby się na Z87 OC Formula i Avexirach (w planach było dokupienie drugiej parki, żeby zapełnić cztery sloty) i LC z zółtym płynem.

Jednak myślę teraz czy nie sprzedać 750d i Z87 OC Formula, i nie kupić jakiejś większej budy Mini-ITX i Z97M OC Formula.

Co myślicie? 

Rzucajcie pomysłami, wykażcie się kreatywnością. Wszystkie pomysły będą mile widziane i rozpatrzone. Rozbudowa jest planowana na kolejne pół roku, więc dam radę prawie wszystko zrobić.

W międzyczasie dokupiłbym uzywanego 760 do SLI lub sprzedał swojego i kupił 290X.

 

Także jest to temat raczej z pomysłami i wizjami na budowę mojego pieca, niż pomoc w kupieniu czegoś. Jeśli moderator uzna, że temat pasuje gdzie indziej, to prosiłbym o przeniesienie.

Pozdrawiam, LegionS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...