Skocz do zawartości
Quake96

Brother DCP-585CW - Problem z zainstalowaniem drukarki sieciowej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Mam problem z zainstalowaniem w/w drukarki w sieci wi-fi. Znaczy problem wygląda tak:

 

W drukarce wyszukałem swoją sieć wi-fi, wpisałem hasło i drukarka niby się połączyła. Teraz zabrałem się za dodawanie drukarki sieciowej na moim laptopie z Windows 7. Komputer wykrył drukarkę, lecz przy próbie dodania wyrzucało mi błąd, że nie znaleziono do niej sterownika. Pobrałem więc sterowniki ze strony producenta, zainstalowałem i spróbowałem ponownie. Obecnie przy dodawaniu drukarki sieciowej widzi jakby dwie drukarki:

 

123.png

 

Gdy próbuję połączyć się z tą pierwszą, wyrzuca mi błąd "System windows nie może zlokalizować odpowiedniego sterownika drukarki. Skontaktuj się z administratorem bla bla bla"

 

Gdy próbuję połączyć się z tą drugą, niby wszystko jest dobrze, system rzekomo komunikuje się z drukarką a następnie daje mi taki wybór:

 

12334.png

I cokolwiek bym nie wybrał, pojawia się potem pole gdzie mogę nadać nazwę drukarki, po czym klikam dalej i otrzymuję taki błąd:

 

123334.png

 

 

Proszę was o pomoc, gdyż nie mam pojęcia co dalej robić. Usuwałem drukarkę z komputera (gdyż pojawia się w urządzeniach i drukarkach, ale z błędem, którego nie da się rozwiązać), resetowałem ustawienia w drukarce i łączyłem ją z siecią ponownie i wciąż nic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...