Skocz do zawartości
percioo

Pamiec ram do Pamieci Corsair PC3-10700 DDR3 2x4Gb CMX4GX3M1600C91A

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja plyta glowna ma 4 sloty na Ram, mam juz 2x4Gb jak w tytule, Obsluguja one Single Channel. Chcialbym dokupic 2x2Gb bo podczas wlaczania np h1z1 moj komputer odlatuje. Moje pytanie czy dual channel dziala od tak czyli poprostu gdy doloze te 2x2gb odblokuje sie czy cos czy bede musial od razu kupic 4 pamieci z dual channel ?? Jezeli opcja 1sza to poprosilbym o pamiec ram 2x2gb kompatybilna z  tymi 2x4gb pamieci RAM. Z gory dziekuje

Plyta glowna: ASRock H87M PRO4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenia starej kości praktycznie nic nie mówią - Google wywala tylko ten temat w wynikach .

 

Dziwne że ram chodzi na 1 333 mhz skoro powinien chodzić na 1 600 mhz - albo to kwestia nie włączonego profilu XMP ( choć nie wiem czy przy 1 600 mhz to ma znaczenie ) albo coś go blokuje np. procek - widziałem przypadki gdzie Celeron lub Pentium nie pozwalały na działanie ramów z taktowaniem powyżej 1 333 mhz .

 

Co do kości - dowolne 4GB 1600 mhz CL9 powinno styknąć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja plyta glowna ma 4 sloty na Ram, mam juz 2x4Gb jak w tytule, Obsluguja one Single Channel. 

było czytać instrukcję to by chodziły w dualu  :ploom: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...