Skocz do zawartości
KEILTNH

Czym Wyczyscic...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

kontynulujac temat mam pytanie czym wyczyscic rdzen procka ze starej pasty przed zalozeniem nowej i nowego coolera czyli pytanko czym to zrobic najlepiej i jak .

 

P.S. szukalem tu w chlodzeniu ale nie bardzo mi sie udalo , jesli juz gdzies jest to nie bluzgajcie mnie tylko link wystarczy . Pozdro i thx z gory .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie probowalem niczym poniewaz czekam na cooler i paste a dopiero potem zabieram sie za czyszczenie

@ Orgiusz thx za link , mi sie nie udalo znalesc :/ widocznie kulawy jestem :/

to tak troszke odbiegajac od tematu ale dalej kreci sie wszystko wokol jednego co o tej pascie : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=46316404 mozecie powiedziec ? bo wydaje mi sie ze jest niezla .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:/ a w linku podanym na aukcji jako test past wyszla lepiej :/ ale wiadomo ze sprzedawca nie da testu na ktorym wypada slabo :/ hehe trudno teraz juz poszlo bo kupilem ale jesli okaze sie marna to za jakis czas zmienie na ceramika. Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio spirytusem robilem i dzialalo :D a czy aceton przypadkiem nie uszkodzi procka bo ponoc bardzo mocny ten rozpuszczalnik :D chce sie dowiedziec bo mam go pod reka a nie chce mi sie leciec po spiryt i przy okazji procka nie chce uszkodzic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...