Jump to content

Orgiusz

Stały użytkownik
 • Posts

  17997
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  68

Orgiusz last won the day on October 9 2019

Orgiusz had the most liked content!

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.purepc.pl
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

29430 profile views

Orgiusz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1.5k

Reputation

1

Community Answers

 1. Brawo inteligencja wsteczna Dane techniczne wentylatora: Wymiary: 152x140x26,5 mm Głośność: 15~21 dB/A Łożysko: EHFB (Enhanced Hyper-Flow Bearing) Napięcie : 12.0V DC Ilość obrotów: 300~1300 obr/min +/- 15% Przepływ powietrza: 28,7 - 125 m³ / h Podłączenie:4 pin PWM W zestawie: Pasta termo przewodząca Chill Factor 3 Zestaw montażowy Klipsy do mocowania wentylatora Wentylator Thermalright TY147 Instrukcja
 2. Witamy w CK. Poczekaj aż będziesz jeździć na rowerze.
 3. W gry się gra. Patrzenie na FPS w PoE mogę jedynie porównać do monitorowania spalania w Quattroporte jadąc Col de la Bonette...
 4. Zacznij od kultury osobistej bo nie będę zniżać się do Twojego poziomu w tej dyskusji. Pamiętam nForce'a który potrzebował HR-05 aby jako tako podkręcać Core 2 Duo. Rzucanie jednej wartości jest bezcelowe ale autor raczej nie ma doświadczenia i wolę mieć konkretne pytanie podparte jaknajwiększą ilością danych niż zderzać się potem z floodem postów czemu....
 5. Może jakiś zrzut ekranu skąd to wytrzasnąłeś? Z takimi odpowiedziami polecam przeglądanie innych forów. Spoczynek i 50°C? Nie wiesz tego tak samo jak ja bo autor nic konkretnego nie napisał.
 6. Oświecę Cię - różne timingi wymagają ręcznego ustawienia timingów, napięć i bóg wie co jeszcze. Resetowanie guzik da jeśli nie masz pojęcia o ustawieniach. Zacznij od wsadzenia jednej kości, zrobienie zrzutu z CPU-Z zakładka SPD na każdej kości. Potem będziesz rzeźbić parametry pod najwolniejszą + szlifowanie FSB, vMCH i kilku innych parametrów.
 7. Jakiś pewniak jeśli chodzi o podkręcanie czy totalny random? Chłodzenie do tego masz w miarę sensowne? Zewnętrzne audio? Rozmiar budy? COKOLWIEK?
 8. No to masz przyczynę. Pasta do wymiany na sam początek. I monitoruj obroty wentylatora. Edit: 80°C Gdzie - CPU czy GPU?
 9. IMHO raczej przestrzeń bagażowa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.