Skocz do zawartości
venepl

Chlodzenie Amd 64

Rekomendowane odpowiedzi

JAKIE NAJTANSZE I NAJLEPSZE CHLODZENIE NA ADM64 ?? adresy sklepow prosze podawac... to takiepodpowiedzi dla poczatkujacych niech tu beda... niektorzy siedza na boxach... a lepiuej wymienic te suszraki na cos innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj co do suszarek to sie ne zgodze. AMD pozytywnie mnie zaskoczyło. Boxowe chłodzenie jest bardzo ciche (przynajmniej w moim przyadku - proc na s.939)

1230742[/snapback]

Zgadza się ! I temperaturki nawet przyzwoite

u mnie w idle 30~31 a w stresie przy Prime95 39 stopni

Więc zastanawiam się czy niezostawić przynajmniej narazie dopuki mi chodzi tylko na 2200Mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak taniej to PENTAGRAM QVC 92CU na giełdach i Alegro za 88-90zł

taniej to będzie niestety lipa z podkręcania

 

szczerze polecam QVC 120CU+ za 145-155zł

najlepszy cooler w cenie poniżej 200zł na rynku

jedyny problem moze się niezmieścić ,

ale zawsze można parę blaszek kombinerkami pozaginać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no wlasnie... widzialem u niektoych ze sie nie zmieszczal zalman... a pentagram to jego kompia... hmmmm a pomysla ktos o TT tym nowym?? 1340 zl kosztuje a sprawdzony i bardzo dobry ponoc... co o nim sadzicie

 

 

EDIT:

 

aha hlodzenie woda chyba robi akwraium z koma... i za ile mozna lupic plyn nie przewodzacy pradu w razie wycieku zeby sie cos nie popalilo.. haa musi byc na a64... podawc przyklady pamietajmy o 200 zl za ten pulap staramy sie nie wycjodzic... zeby mlodzi mogli kupci takie cops.... sam widzialem TT nie wiem jak sie juz nazywal w kazdym barzdazie 150 zl kosztuje.... super ponoc ale mowie o witraku teraz :D

Edytowane przez venepl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się z ceną pomylileś tego TT bo za 1340 masz już freon ;) A co do tentagrama Qu120 u mnie w mieście kosztował 136zł ale trza przeyznac ze bydle wielkie i można powiedzieć że pod niego trza kupić takie mobo by się na nie zmieścił :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytocze tu przykład mojego kumpla który na boxowym chłodzeniu na płycir msi k8n neo2 wyciągnął 2.6GHz. przypominam że na boxowym!! tak komp chodził całą noc a rano już nie działał. I co sie okazało?? To padła płyta, a proc działa dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BOX-owy coolerek nie jest taki zly. Wcale nie jest suszarka. Jesli do 200 zlotych to moge polecic to co mam czyli TT Fanless 103. Co prawda bez przeplywu powietrza spisuje sie nedznie ale wystarczy byle jaki przeplyw w okolicy i sytuacja zmienia sie diametralnie.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhyhy... gigabyte malo wydajne ponoc... bardzo dobrze sie prezuja (wygladaja jak male chlodniczki), jednak nie jets to to czego bysmy oczekiwali... aluminiowo miedziany radiator z wiatrakiem slabym nie jest wart placenia za niego 130 zl, za te pieniadze masz wersje tego co pokazalem wyzej w komputroniku tylko bez oslony... a wydajniejszy jest wiele regulatory itp.

 

<quote>Drogie to sobie popatrz ile w sklepie kosztuje ten radiator i wentyl mur.gif</quote>

 

ehhh dobra drogie ale po co mam kupowac na moj proc przyszly (dostane w piatek) cacko ktorego cena wynosi 1/4 mojego proca.... ehhh bez przesady... moze mnie i na niego stac ale nie potrzebuje az tak wydajengo ustrojstwa... a to ma byc apel dla pocztakujacyh verlocerow pomagajacy wybrac jakis cooler na ich nowe porce... a 90 % z nich nie stac na cacko ktore kosztuje ponadf 200 zl

Edytowane przez venepl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh dobra drogie ale po co mam kupowac na moj proc przyszly (dostane w piatek) cacko ktorego cena wynosi 1/4 mojego proca.... ehhh bez przesady... moze mnie i na niego stac ale nie potrzebuje az tak wydajengo ustrojstwa... a to ma byc apel dla pocztakujacyh verlocerow pomagajacy wybrac jakis cooler na ich nowe porce... a 90 % z nich nie stac na cacko ktore kosztuje ponadf 200 zl

W sklepie ponad 200 :lol: a na allegro za 100 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz privata jesli to twoje ile za to wolasz i juz... heh niby dobre ale drogie :) a az takie chyba nie musi byc dobre chlodzienie... ne prescota cos takeigo dac bo to grzejnik... wiem bo mam... hehe amd nie wydziela tyle ciepla zalzy od ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak się pakujecie w socet 939, za min. 1100 pln (proc+mobo), to nie oszczędzajcie na chlodzeniu.

Jak wam się proc zjara, przy OC to się dopiero wk.....ie, ja kupie XP90, bo XP120 mi na Neo2 Plat. nie wejdzie

ostatecznie można dać QC-80 lub QVC-100.

Odradzam wszelakie suszarkopodobne wynalazki, kupa hałasu i zero efektu, sam na swoim volkano 12 pierwszego

dnia zmienilem wentyl na 92mm wolnoobrotowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest prosta najwydajniejsza ale i najdrozsza opcja jesli chodzi o AC bedzie thermalright XP 120 tansza troszke mniej wydajna XP90 ew. SLK947U pentagram hmm... IMO nie przekonuje za bardzo :/

Edytowane przez Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci Lagier, że Pentagram to kawał dobrej roboty, siedział na moim a64 dwa dni i powiem Ci, że po zmianie na XP-90 różnica w temp to TYLKO 2-3 stopnie na korzyść XP-90...

tylko, że teraz troszeczkę ciszej, bo na radiatorze siedzi papst...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak się pakujecie w socet 939, za min. 1100 pln (proc+mobo), to nie oszczędzajcie na chlodzeniu.

Jak wam się proc zjara, przy OC to się dopiero wk.....ie, ja kupie XP90, bo XP120 mi na Neo2 Plat. nie wejdzie

ostatecznie można dać QC-80 lub QVC-100.

Odradzam wszelakie suszarkopodobne wynalazki, kupa hałasu i zero efektu, sam na swoim volkano 12 pierwszego

dnia zmienilem wentyl na 92mm wolnoobrotowy.

1232327[/snapback]

Trochę panikujesz na wyrost.

Na boxowym chłodzeniu przy 2300Mhz z 1,45V w idle 30stopni a w stresie po 6 godzinnym prome95 40stopni

to nie Athlon XP gdzie rozgrzewał się do 60 stopni !!

 

PS: ja zmieściłem się w 850zł :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...