Skocz do zawartości
olo128

Moj Radek 9200se

Rekomendowane odpowiedzi

post-14480-1106602690_thumb.jpgA to moj radek co wy na to ( pierwsza faza ) beda jeszcze radiatorki na kosciach

wentyl od whispera jet tylko chwilowo :)

oceniajcie koledzy i kolezanki :)

ok wkleje go tam jak go calego zrobie :) a poza tym nie zauwazylem :) moj blad

Edytowane przez olo128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zegar wykrecilem 200/166@300/210 ( w ati tools dalej juz nie mozna wiecej niz 300 )boje sie pamiatek dalej ruszac bo moze sie nie podniesc a pamiatki na hynixach co wy na to probowac dalej???? Potne stary radiator i zaloze na pamieci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co tam widze to nie masz narazie aktywnego chłodzenia pamięci... ja mówiłem o tym że radiator na pamięciach jest chłodzony przez wentyl i chłodzi tylko jego a nie całą kartę...

 

jak np Radeon 9500 PCmax'a

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez DoctorPulse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm w sumie to jest osobny topic na tego typu tematy....

ale jak jzu jest takei ciche przyzwolenie to jak tylko podladuje aku i skombinuje dobre oswietlenei to zrobei zdjecia swojej grafy :) moze znajdziecie jakiegos pomsyla coby ja jeszcze jakos schlodzic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przyznam chlodzenie niezle tylko ten kabelek szpeci :D

Przydalo by sie wywiercic druga dziure na srube :)

I ten radiator na south bridge to przegioles z deka :wink: nie mogles go przyciac zeby pasowal ??

Ale ogolnie podoba mi sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym przymocowałeś radiator z wentylem na chipset ??

Opaski ?? :>

1239557[/snapback]

z jednej strony jest wkrecona srubka z drugiej tez miala byl ale wiertlo peklo i sostalo w srodku i narazie sie trzyma na drucie a jak bede w sklepie to kupie na to opaske

pozdrawiam

ps. wlasnie przycielem radiator jak chcesz mozesz sobie go zabrac delikatnie sie zjechal nie mowiac juz o tasmie termoprzewodzacej :) jutro pojde kubic nowy :( macie jakies patenty???? moze jakis mniejszy ?? byle z tasma termoprzewodzaca chyba ze ktos mi przesle kawalek jak ma na zbyciu :)

Sorry

nie doczytalem chipset na plycie na tasmie termoprzewodzacej ale juz nie bo radiator nadaje sie na smietnik :| po modyfikacjach :)

gumowka zawiodla :( i zaczela sie strzepic taracza

Edytowane przez olo128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...