Skocz do zawartości
autsajder84

Potrzeba Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko potrzebyje jakes gry na neta do ktorej nie potrzeba zadnych cd key'ow itp. tylko freeware, i takiej z niezbyt duzymi wymaganiami. jak ktos moze to niech poratuje i da linka skad mozna zassac.

dzieki z góry B) :wink:

jeszcze jedno czy zeby w starcrafta grac w necie trzeba miec oryginalnego bo ja mam nie wiem czyoryginalnego:) i nie moge sie polaczyc z netem. co na to zaradzic?? :lol:

Edytowane przez autsajder84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIEMANKO MAM JESZCZE PYTANKO: CZY NIE WIECIE GDZIE MOGE DOSTAC ORYGINALNY CD KEY DO CS STEAMA?? ALBO CALE KONTO?? MOZE MA KTOS SWOJE SPRZEDAC TANIO BO MU NIE JEST POTRZEBNE??? U MNIE NIESTETY W SKLEPIE NIE MA :mur: :mur: A NA DODATEK NIE MAM ZBYTNIO DUZO KASY :mur: :mur: MÓGŁBY KTOS PORATOWAC?? :cry: :cry: :cry: :cry:

WIECIE JESLI KTOS NIE GRA I MOZE ODSTAPIC TO BEDE WDZIECZNY

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIEMANKO MAM JESZCZE PYTANKO: CZY NIE WIECIE GDZIE MOGE DOSTAC ORYGINALNY CD KEY DO CS  STEAMA?? ALBO CALE KONTO?? MOZE MA KTOS SWOJE SPRZEDAC TANIO BO MU NIE JEST POTRZEBNE??? U MNIE NIESTETY W SKLEPIE NIE MA :mur:  :mur:  A NA DODATEK NIE MAM ZBYTNIO DUZO KASY :mur:  :mur:  MÓGŁBY KTOS PORATOWAC?? :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

WIECIE JESLI KTOS NIE GRA I MOZE ODSTAPIC TO BEDE WDZIECZNY

POZDRAWIAM

I wymień klawiature bo wydaje mi się, ze zacina ci się CAPS LOCK, no chyba ze to nie prawda... :lol:

 

A swoja droga to z caaaaaaaaałego serca polecam Enemy Territory, gram od samego poczatku - jest to świetna gra od której nie da sie oderwać

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

america's army??? a jakie to ma wymagania ze tak zapytam??? :D  :D  :D

1238289[/snapback]

Ver. 2.0 What are the recommended system requirements for the Windows 2.0 version :

3-D graphics card with 128 MB memory and support for hardware transformation and lighting

2.0 GHz processor or equivalent

English version of Windows® 98/ME/2000/XP Operating System

512 MB RAM

1.62GB of uncompressed hard disk space for game files.

The minimum system requirements for the Windows 2.0 version

3-D graphics card with 64 MB memory and support for hardware transformation and lighting

1.3 GHz processor or equivalent

English version of Windows® 98/ME/2000/XP Operating System

256 MB RAM

1.62GB of uncompressed hard disk space for game files

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...