Jump to content

Galvatron

Stały użytkownik
 • Content Count

  548
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Galvatron

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 08/10/1987

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.ghostrecon.com/uk/ghostrecon3/index.php
 • GG
  1202944

Profile Information

 • Skąd
  Częstochowa
 • Zainteresowania
  Historia,Muzyka,Militaria
 1. Galvatron

  Ghost Recon 3

  Właśnie przed chwilą nowy trailer obleciałem i jestem zadowolony :) Pogramy zobaczymy, moim zdaniem na podstawie trailerów wersja PC zapowiada się na godnego następcę. (dynamizm i realizm rozgrywki) Cieszę się że nie ma takiej badziewnej arcade - bo to już wtedy nie stary dobry GR(nie ten kimat) Nie chcę również rozpoczynać zbędnej dyskusji nad wyższością jednej wersji nad drugą, więc z góry proszę o powstrzymanie się od takich wypowiedzi po moim poście.
 2. Wielkie dzięki! wszystko śmiga. Pozdro
 3. A więc postranowiłem przerzucić się na Mirande i mam problem a mianowicie kiedy próbuje się połączyć z serwerem GG wyskakuje błąd "nie można nawiązać bezpiecznego połączenia" Ma ktoś pojęcie o co może chodzić ? :mur: Tlen działa. Za jakąkolwiek pomoc jestem wdzięczny Do Modów: zanim założyłem tem temat użyłem szukajki ale nic nie znalazłem, więc jeśli ktoś odeśle mnie do innego temu z góry przepraszam za problem. Pozdro.
 4. Więc wgląda na to, że będziemy mieli w co grać i to na długo :)
 5. Ja gdzieś czytałem, że OF2 zmieniło nazwę na "Armed Assault" Narazie tylko możemy czekać na jakieś demko :)
 6. Flashpoint jest zajefajny co jakiś czas instaluje i gram kilka dni :D (mission editor) mam tylko Podstawke i Reed Hammer. U mnie w rankingu na piewszym mjejscu są OF i GR a co do AA to jest daleko w tyle. (przynajmniej dla mnie) Teraz czekam na Ghost Recon Advanced Warfighter. (ciekawe czy się doczekam) i oczywiśćie na OF2, jeśli te dwie gry wyjdą to będe zajęty na kilka kolejnych lat :)
 7. Galvatron

  Civilization 4

  Gra ma wiele bugów czytałem na forum producenta, najgorszy jest ten(przynajmniej dla mnie) jak chcesz grać w tzw "Gorące Pośladki" dyplomacja jest zdupiona, gdyż gracz z pozycją 1 może wysyłać wszystkim wszystko natomiast gracze 2 i dalej mogą mu wysłać tylko złoto, gdy przekażemy AI kontrole nad graczem 1 to 2 i 3 mogą handlować wszystkim oprócz złota, jedna gdy zapiszemy gre a następnie się wczytamy to gracze zostają przyporządkowani na mjejscea 1 i 2. Więc kicha czy tak czy tak. Mam nadzieje że wyjdzie patch, który naprawi bugi a jest ich wiele. Sam się zdziwiłem czytając to forum i zastanawia mnie, że testerzy je przegapili.
 8. A cco go obchodzą samochody, przecież najważniejsze żaby dojechać z kartonami. :)
 9. Galvatron

  Call Of Duty 2

  Sfastyka oznaczała słońce ale już nie pamiętam kiedy i gdzie :P A co do tej misji z działami to jest to (różne żródła podają inne nazwy na mapach też się różnią więc nie wiem dokładnie jak się nazywała)Pointe du Hoc, Pointe du Hee, Pointe du Hoe Leży nieopodal plaży Omaha za zachód możecie zobaczyć np na tej mapce link Więcej o całej operacji tu klik
 10. Galvatron

  Call Of Duty 2

  No chyba, że masz niemiecką wersję to tam nie ma po tam pokazywanie tego znaku jest prawnie zabronione. :D
 11. :blink: no comment powinno się zabronić umieszczanie takich linków na łamach forum. :mellow:
 12. Titanus gigantus mierzy(ł) on 15cm nie licząc czółek ale one chyba już wygineły.
 13. Paszczu o ile się nie mylę to jest Wałkarz lipczyk (polyphylla foullo) samiec osiągający 38mm, jest nie tylko największy, ale i najładniejszy sposród wszystkich chrząszczy europejskich. Na jego czerwonobrunatnych pokrywach występuje białe marmurkowanie. Samce mają szczególnie duże, liściasto roszerzone czułki. Chrząszcz ten żyje w piaszczystych lasach sosnowych. Jego larwy żywią się korzeniami traw wydmowych. Wydaje przy dotyku charakterystyczny dzwięk, który uzyskuje przez tarcie tylnych skrzydeł o odwłok. Podobnie jak chrabąszcz majowy, prowadzi nocny tryb życia
 14. Galvatron

  ...

  jak gralem pierwszy raz w avp1 marinem i nagle wyskoczyl obcy to mślałem,że się zesram ze strachu wcisnołem escape i zacząłem krzyczeć obcy! :D ten czujnik ruchu taje taki klimat jak chyba nigdzie indziej :D Po grze w SH1 na szaraka bałem się wychodzić na dwór bo mógł się zmienić w ten alternatywny świat :D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.