Skocz do zawartości
Łasta

Pierwszy Modding!

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

Zrobilem w kompie swojego pierwszego moda. Z obudowy tracer zrobilem cos takiego. Ocenicie! zdjecie jest kiepskie, a nadodatek robione kamera komputerowa, ktora zle widzi ta moja lampe. Zdjecia robione w dzien. Wiecie ze inaczej to wyglada na zywo, jest super.

 

Zamontowalem katiode 3-kolorowa(na zdjeciach kiepsko ja widac) ona jak kazda ma brzydki wlacznik na sledzi to przerobilem go tak ze jest z przodu obudowy. Na zdjeciu jest u gory na srodku ale jest bardzo niewidoczne.

 

Zamontowlem szybe (kosztuje 5zł) wokol niej przykleilem niklowana samoprzylepna listwe dekoracyjna (mozna ja kupic w sklepie z akcesoraiami meblowymi lub samochodowymi, kosztuje ok 5-10zł), okno jest wyciete u slusarza (za piwo). Przykleic szybe mozna za pomoca tasmy dwustronnej (takiej z gabeczka na srodku).

 

Zdjecie ponizej

 

Edytowane przez Łasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No małe te fotki ale z tego co widać cos tam jest zrobione :) Jak dlamnie OK tylko taka jakas zabardzo to oświetlenie kolorowe dlamnie jest :) moze mis ie wydaje ale ta tam widze zielona i czerwona katode i na froncie cos niebieskiego ale jets OK:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katoda na zywo nie jest taka jak na zdjeciu. Na zywo widac ja dokladnie i jest owiele lepiej, sa trzy kolory ktore sa bardzo wyrazne (na zywo).

 

Postaram sie zrobic zdjecia cyfrowka wtedy chyba beda lepsze, ale to jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie cos to teraz kazdy ma ;) :P spoko wyglada... ale schowaj/ukryj ta katode zeby tak po oczach nie walila.... bo w nocy cale mieszkanie oswietlisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne (ech... male zdjecia - echo na sali :) ). Ale czy nazywac to modem ? Raczej tylko oswietleniem budy & wyrznieciem boku :) Ale coz.. tak chyba zaczynala wiekszosc modderow... A katoda oryginalna.

 

Dorwij jakas cyfrowke, i wtedy daj jakies porzadne fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sailence jak tak sobie patrze to ty zawsze krytykujesz :lol: :lol: :lol: :lol: wywredny jakis jestes B) B) B) B) B) B) Ale czasami trzeba skrytykowac zeby potem bylo lepiej :wink: :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dlatego tak postępuje... :) jakbym tylko pochwalał to utworzyłoby się tu kółko wzajemnej adoracji i nikt by nie dokonał niczego oryginalnego albo chociaż nadającego się do pokazania, a jak się takiemu początkującemu pokaże co i jak, to chłopak wie co zrobić żeby było lepiej :-P

sorki za OT.

 

a tak na temat to ja bym radził tak:

- budę przemalować

- katodę bardziej zamaskować bo wali po oczach :blink:

- kabelki w oploty

- i na miłość boską - zdjęcia lepszej jakości dać :mur:

 

a tak poza tym, to ja też tak zaczynałem :lol: - okienko i katoda - no nic... trzeba się uczyć :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Trudnie dzieciństwo kształtuje dobry charakter"

Tu jest podobnie

Im mocniejsza krytyka tym stajesz sie lepszy

Chyba ze masz słaby charakter i to cie jeszcze bardziej pogarsza ale to juz twoja sprawa...

Trzeba było nie wystawiac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katoda jest firmy spire, kolorowa dlatego ze tylko taka byla, niewarto jej chowac, bo jak jej niewidac to wyglada jak bym tam wsadzil biala zarowke bo kolory katody to 3 podstawowe. Katoda nierazi po oczach tylko zdjecie z kamery internetowej tak to rozmazuje.

 

To jest moja pierwsza przerobka, ale w rzeczywistosci jest naprawde estetycznie zrobiona, zdjecie tego nie pokaze, ale jutro postaram sie wstawic zdjecie z cyfrowki.

 

Krytyka tak jak mowicie -jest potrzebna zeby stworzyc cos lepszego. Teraz chyba bede robil obudowe na zawiasach tylko niewiem jak bedzie miala sie otwierac do gory, do dolu, w lewo czy w prawo.

 

Chyba kazdy tak zaczyna, nie prawda ?? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie :D i widzę, że nie poprzestaniesz na tym "modzie" i o to właśnie chodzi - wielu wstawiło katodki i myślą, że są "tjuningowcami" na skalę swojego osiedla - dla mnie to jest wieś, nic więcej - liczy się to, żby nigdy nie skończyć, bo zawsze jest coś do poprawienia, przerobioenia, upiększenia :wink:

jeżeli już po pierwszym modzie doszdłeś do takich wnisków to duży + dla ciebie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Jeżeli dostane do poniedziałku drugą katode to zapuszcze jakieś zdjęcia. Brawo dla Ciebie Łasta naprawdę zaje.... modzik, katodka bardzo fajna, ile za nią dałeś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katoda kosztowala 25zł, w necie jest za ok. 22zł. Na zdjeciach niewidac jaki fajny daje efekt. Super swieci. Fajnie ze ma 3kolory bo to wyznacza jak by strefy w kompie, bo pod karta graficzna jest czerwono, wyzej zielono a najwyzej niebiesko.

 

Ja natym nie zakoncze, bo pomyslow mam bardzo duzo tylko wszystko pokolei, wszystko bedzie "cacy". :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam narazie jedną katode niebieską, ale w poniedziałek dostaje drugą. Zapłaciłem 68zł z dostawą do domu (za dwie). Jak już założę drugą to zapuszcze zdjęcia. Nie wiem dlaczego ale u mnie w mieście w sklepie PTR katoda jednokolorowa była droższa od dwukolorowej (zielono-niebieskiej)Wydaje mi się że ta która ma więcej kolorów powinna być droższa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ta obudowe na zywo [z tymi dwoma "plastikowo-babelkowymi" pasami po bokach] i strasznie kiepsko ona wyglada, ale z tego co widze ladnie ja zmodowales i juz nie jest taka straszna! :)

pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, teraz lepiej widac - i moje spostrzezenia/uwagi :

 

- podoba mi sie, ze okienko wyciete do 'koszyczkow', sam tak mam - i mi sie to podoba, ze te CDRomy sa zakryte :)

 

- katoda powinno byc jakos schowana :|, ale jest ciekawa!

 

- nie podoba mi sie ta "obramowka" wokol okna :)

 

- ladnie pochowane kable w oploty

 

pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...