Skocz do zawartości
Amadek

Apache Vs Havoc

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowalem gre Apache vs Havoc.

Po uruchomieniu gry niestety nie mam zielonego pojecia jak wystartowac smiglowcem:/

 

Czy ktos ma moze klawiszologie do tej gry?

Lub jest ona gdzies w internecie? Szukalem ale nic nie znalzlem:(

 

Pozdrawam obszernie wylewnie dziekujac na potencjalna pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz którymś przyciskiem R albo W albo E niepamiętam dokłądnie , musisz uruchomić silnik potem musisz + zwiekszyć przepustnicę tak do 75 %i wystartujesz wtedy . Chamulec sie bodajże B odpuszcza ale nie pamiętam ;]

 

a tak btw - wysłałem raport bo myślałęm że jest już temat o tej grze ale sie pomyliłem ;] sorki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh... kev, zawsze musisz coś odwalić, zawsze najpierw sprawdzaj czy jest ;] :/ heh, a co do gry, to symulator heli jest? Ja narazie chce pograć właśnie w jakąś symulacje heli bojowego ;] ale jakąś taką nowszą, np. commanch 4 nie chce mi pójść, ale dawno nie sprawdzane było z moim wujkiem ;] musze pożyczyć od niego i sprawdzić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukalem na forumk i nic nie znalazlem na temat klawiszologi tej gry.

 

A reszta klawiszy?

Ma ktos moze ksiazeczke z klawiszologia?

1610121[/snapback]

Sprawdź w katalogu z grą czy nie ma jakiegoś pliku z klawiszologią. W symulatorach często są takie manuale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grobel- ja sie tam szykuje do kupna tego fajnego zestawiku do gier symulacyjnych samoloty i helikoptery za 550 zł, zaraz zarzuce linkiem ;]

 

Edit: O tym mowa: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15263 normalnie fajny zestawik ;]

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grobel- ja sie tam szykuje do kupna tego fajnego zestawiku do gier symulacyjnych samoloty i helikoptery za 550 zł, zaraz zarzuce linkiem ;]

 

Edit: O tym mowa: 1610809[/snapback]

ten zestawik jest swietny...normalnie latałem na microshit sidewinder 2 ale to co oferuje ten zestaw to po prostu niebo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktos moze jak dokonac poprawnej integracji gier z serii Enemy Engaged, tzn Apache vs Havoc i Comanche vs Hokum? Nie wiem co robie zle, ale te gry instaluja mi sie oddzielnie, nie lacza sie w jedna calosc :(. A niby powinny, tak obiecuja autorzy :roll:.

 

Seamless Integration with predecessor Apache Havoc to add 3 more campaigns and 2 more Helicopters

 

If you have Apache Havoc (CH's predecessors) then this integrates with Comanche Hokum to include 3 more campaigns (6 total) and 2 more flyable helicopters (4 total) the integration is seamless and Apache Havoc can be found on budget so there is no reason not to get it.

 

The cockpits have been slightly updated for The Apache Havoc helicopters so multiple resolution support is better but the Virtual cockpits are not as good (still good though). Of course all the benefits of Comanche Hokum are present and you do not need the AH CD once installed.

Teoretycznie wszystko powinno byc w porzadku ale jednak nie do konca wszystko dziala jak nalezy. Podczas uruchamiania Comanche vs Hokum w gornej czesci ekranu pojawia sie napis w stylu "Apache vs Havoc installed". Problem w tym, ze o ile udaje mi sie zintegrowac gry na tyle zeby mozna bylo uruchamiac misje z AvH, to smiglowce Apache i Havoc nie pojawily sie w menu wyboru maszyny, a na tym wlasnie najbardziej mi zalezalo...

 

Moze ktos probowal juz tego dokonac i jest w stanie napisac krotki manual co, jak i w jakiej kolejnosci aby wszystko ladnie zadzialalo?

Edytowane przez spavatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...