Skocz do zawartości
Gość hydro2

Land Of The Dead To Fiddlers Green

Rekomendowane odpowiedzi

nawet fajne jest , nie mialem zbytnio czasu zeby w to pograc , bo na razie 99% czasu przy kompie zabiera mi gra w cod 2 :) ale jak ktos lubi zombie i tego typu gry , to pozycja obowiazkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i napewno zagram :) ale to może jutro :) bo dziś to ledwo juz na oczka widze, uwielbiam takie gierki zombiaki i inne potworasy, czyli horrorki itd. :) a Land of the dead przypomina niegdyś blooda :) hehee gdzie rozwalalismy bandę yyy..bandy zombiaków :)

p.s Gierka bedzie napewno fajna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczalem dzis grac w ta gre....

i powiem ze bez rewelacji, jak na dzisiejsze czasy cala oprawa graficzna powinna wygladac jakies 30% lepiej, pozatym troche malo rozbudowane te mapy.

Zawsze uwielbiam obejrzec sobie jakis film z truposzami

TRUPY > ALL :D

 

Ale ta gra moglaby byc lepiej zrobiona co nie zmienia faktu ze naprawde mozna sie pobac :)

 

Moja (skromna) ocena: 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra niezla,i nawet multi jest zdzierskie,ale powiedzcie mi jak wyjsc z tej cholernej farmy?? Juz chyba wszedzie bylem i jedyne co znalazlem do Rifle'a,ale nie moge wejsc do zadnej szopki,piwnicy ani nigdzie !! Chodzilem chyba z pol H i 0 efektow a gra mi sie podoba.No i jak ktos wie jak wlacyzc always run to tez bede wdzieczny.HELP !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latwo dosyc.. na gorze jest klucz do szopy;P Trzeba zabic tez wszyskie umarlaki.. Nie sprawila mi ta plansza zadnych klopotow. Aha do piwnicy wejdziesz od wnetrza domu. Always run nie da sie bo facet sie meczy po przebiegniecu kawalka.

1730908[/snapback]

Na jakiej gorze :oops: :P Bylem na strychu,na pietrze i nic,a zabic ich wszystkich nie moge bo dosyc szybko koncza sie naboje :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol to jest proste na maxa , po prostu wyjdz z domu i jak cie zaatakuja biegiem do drugiego wejscia , wejdz do domu i w tym momencie zombiak powinnien rozwalic drzwi do piwnicy , w piwnicy jest klucz do szopy a w szopie jest mlotek i rewolwer , jak rozwalisz wszystkich to zombie wywalaja dziure w kolejnym budynku i tam jest lopata

i tak przechodzsz do kolejnego etapu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przelazłem gierkę :) ale to chyba już z Nudów, w sumie klimat, czasem muzyka, dzwieki sztywniakow nawet fajne, bardzo fajne scenografie typu szpital, komisariat policjii itd....w sumie to gierka bardzo łatwa :) oczywiscie moim zdaniem , graficznie nawet fajnie wyglada, muza taka SE. monotonna itd..:) tak jak sami przeciwnicy CI SAMI WCIĄŻ WYCHODZĄ I STRASZĄ, aha i nawet potrafią wymiotować a fujjjjjjjjjjjjjjjjjj <_< hmmmm? Jednym zdaniem gra jest monotonna, prosta, itd ale jak loobisz postrzelać w zombiaków i szukasz gry typu blood....to śmiało zagraj !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...