Skocz do zawartości
Szczur3K

Którą Chłodnicę?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, składam sobie moje pierwsze WC. I mam do wyboru 2 chłodnice. Albo Freezer 2x120 albo Black Ice Extream II. Nie patrzcie na cenę bo nowych nie kupuje. Tylko nie wiem którą wybrać. Ogólnie wydaje mi się że Black będzie lepszy bo ma większą powierzchnię oddawania ciepła ale czytałem coś o tym że cieńsze chłodnice są lepsze :blink: I dlatego nie wiem którą mam kupić. Do tego będa 3 bloki od Kyńka i prawdopodobnie pompka Coolriver rev.2. A chłodzić to będzie Athlona 3000+ (oczywiście będzie on podkręcany jak założe WC :D ) i prawdopodobnie Radeonie 9800XT. Tak więc bardzo prosze o pomoc w wyborze chłodnicy. Aha na chłodnicy będą dwa wentyle na normalnym napięciu 12v bo mi nie zależy na super cichym kompie ale na cichszym od tej turbiny thermaltake 92mm... Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO cena ta sama bo 130 zł kosztuje używany Black Ice i u Ciebie nowy Freezer 2. Ty masz chyba Samhain też Freezera więc jak możesz napisz coś jak się sprawuje itp.

 

dziala i to dobrze wiec polecam... a to ze go sprowadzam to juz inna kwestia... nowy a uzywany... wybor nalezy do Ciebie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

ja osobiscie miałem kiedys freezera 1x120 i przez 6 miesiecy nie zszedł lakier, co byłoby dziwne w przypadku chłodnic Black ICE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba brał nowego fryzjera. Różnicy w wydajności zapewne byś nie odczuł, a nówka to jednak nówka. Bez problemów z gwarancją i masz pewność że nie zostaniesz na lodzie z jakimś złomem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę Cię zmartwić, że jeśli chodziło Ci o freezera od "Szary28" to już chyba nie masz wyboru :D bo ta chłodniczka jest moja :P. Sam zastanawiałem się pierw nad Kadetem, nawet kupiłem, ale rozmyśliłem się :), i zastanawiałem się nad tym BIE i freezerem, tutaj zdecydowała głównie cena... Bierz BIE, wyjdzie Ci to na zdrowie :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...