Skocz do zawartości
darox1

Aristo Prestige 1600 T7200 100gb 1gb

Rekomendowane odpowiedzi

Noszę się z zamiarem zakupu ARISTO PRESTIGE 1600 T7200 100GB 1GB , ale nie jestem do końca przekonany do producenta tego notebooka . Mam prośbę do osób , które użytkują tego typu sprzęt do podzielenia się wrażeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedyną wadą jest napęd DVDRW. I nie chodzi o to że jest głośny... ma bardzo długi start. Po włożeniu płyty czeka się jakieś 5-7sek. Reszta.... mmmmm ;]]]

Poczytaj sobie recke: http://www.notebookcheck.pl/Aristo-Prestig...ika.2261.0.html

Dzięki R.i.P. za info java script:emoticon(':D', 'smid_6')

:D , które potwierdziło słuszność mego wyboru . Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie dotyczące podkręcania karty graficznej ATI , ponieważ będzie to mój pierwszy kontakt z tą firmą , chciałbym wiedzieć ile się z niej wyciśnie ( do tej pory byłem wierny GeF wszelkiej maści ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszę się z zamiarem zakupu ARISTO PRESTIGE 1600 T7200 100GB 1GB , ale nie jestem do końca przekonany do producenta tego notebooka . Mam prośbę do osób , które użytkują tego typu sprzęt do podzielenia się wrażeniami.

Zajrzyj na http://forum.laptopy.info.pl, tam jest bardzo długi wątek dotyczący tego lapka. Ogólnie rzecz biorąc: bardzo dobry sprzęt jak za tę kasę, od prawie roku na rynku i nie słychać jakiś gromadnych narzekań. Jedyne zonki jakie się pojawiły to pojedyncze doniesienie o niemożności zainstalowania sterownika do BT oraz dwa lub trzy doniesienia o problemach ze stanem SMART w dyskach 80 GB - szwankował jakiś parametr informacyjny (bodajże Spin up time) i na tej podstawie serwis wymienił dyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj na http://forum.laptopy.info.pl, tam jest bardzo długi wątek dotyczący tego lapka. Ogólnie rzecz biorąc: bardzo dobry sprzęt jak za tę kasę, od prawie roku na rynku i nie słychać jakiś gromadnych narzekań. Jedyne zonki jakie się pojawiły to pojedyncze doniesienie o niemożności zainstalowania sterownika do BT oraz dwa lub trzy doniesienia o problemach ze stanem SMART w dyskach 80 GB - szwankował jakiś parametr informacyjny (bodajże Spin up time) i na tej podstawie serwis wymienił dyski.

Zdecydowałem się na zakup i mam nadzieję , że taka konfiguracja starczy mi na kilka lat ( może 2 ? ) . Jeszcze jedną niewiadomą jest jego praca w OS 64-bitowych ( zainstalować mandrivę 32 - czy 64-bitową ? ).Same pytania , na część których będę mógł już jutro odpowiedzieć ( mam nadzieję , że jutro sprzęt przyjedzie z Wawy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...