Skocz do zawartości
RaJaN

Gigabyte Ga-n650sli-ds4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majkel84

bo ja wiem czy taka super

za bogato nie wygląda...

ale chyba nie ma tragedii

ja bym sie kierował ceną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ja wiem czy taka super

za bogato nie wygląda...

ale chyba nie ma tragedii

ja bym sie kierował ceną

Sekcja zasilania wyglada ciut porzadniej niz w Asusie... no ale musialby ktos ja kupic i wytestowac... wtedy moznaby sie wypowiadac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne nadzieje co Fredek :D

 

Szkoda tylko, że ten nowy DS4 nie ma chłodzenia mosfetów złączonego rurkami cieplnymi z chłodzeniem NB i SB. Chyba, że chipset 650SLI nie grzeje się tak jak chipset 965 :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie cos widzi, ze te heat pipes to taki bajer, trend. Mysle, ze bardziej wydajne bylyby solidne radiatory z wentylami.

Jesli Asus p5n-e moze byc wykladnikiem, to 650 nie nalezy do grzalek...

Edytowane przez Baxterio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polskim przedstawicielstwie Gigabyte dokonano zmian personalnych i jest nowa osoba, więc będą opóźnienia z wysyłaniem sampli do redakcji różnych portali. W każdym bądź razie, jeszcze mi nic na temat dostępności n650sli-ds4 nie wiadomo.

 

Warto za to się zainteresować płytkami na NF650i SLI od MSI - cena niska, a jakość zdecydowanie lepsza od Asusa P5N-E SLI.

P6N SLI - cena <400 zł

P6N SLI Platinum cena <550 zł

Zobaczymy jak nowsze biosy wpłyną na możliwości OC - obecne biosy dają całkiem spore możliwości (vmem 2.8V, vCPU ~1.65V), ale różnie to może być z FSB. Dzisiaj dokończę testowanie P6N SLI, to dam znać jakie FSB dało się uzyskać. W przypadku wersji Platinum było to 410 MHz, czyli dla większości jak najbardziej wystarczająco.

Edytowane przez mach82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Nigdy nie miałem zaufania do płyt GB.

 

Kumpel z roboty ma jakiegoś GB pod S775 (PD 940) i codziennie wylewa swoje smutki związku z tym.

 

Wole "słabszego" Asusa niż wybajerzonego i kolorowego jak Wielkanocne jaja GigaByte'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne przyczyną kłopotów nie jest płyta główna, a jak jest, to przecież zawsze można na gwarancję oddać. No cóż, ale tak to jest - wielu żółtodziobów będzie zwalało winę za niestabilność systemu na płytę, kiedy np. sypią się pamięci. Smutne, ale prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

zapewne przyczyną kłopotów nie jest płyta główna, a jak jest, to przecież zawsze można na gwarancję oddać. No cóż, ale tak to jest - wielu żółtodziobów będzie zwalało winę za niestabilność systemu na płytę, kiedy np. sypią się pamięci. Smutne, ale prawdziwe.

Płyta działa ale sposób tego działania mu sie nie podoba <_< Jest po prostu niedorobiona. Co do reszty sprzętu to troszczy się o niego jak o własnego ......... więc to nie jest problem pozostałego hardware'u. Zresztą nie będziemy rozwiać tutaj o jego problemach.

 

GB ma ładne ale nie fajne płyty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto za to się zainteresować płytkami na NF650i SLI od MSI - cena niska, a jakość zdecydowanie lepsza od Asusa P5N-E SLI.

 

Zobaczymy jak nowsze biosy wpłyną na możliwości OC - obecne biosy dają całkiem spore możliwości (vmem 2.8V, vCPU ~1.65V), ale różnie to może być z FSB. Dzisiaj dokończę testowanie P6N SLI, to dam znać jakie FSB dało się uzyskać. W przypadku wersji Platinum było to 410 MHz, czyli dla większości jak najbardziej wystarczająco.

Teoretyczne parametry z biosu nie decydują o możliwościach OC, zresztą MSI od dawna nie błyszczy w tej dziedzinie. Czekam na wyniki, sam jestem ciekaw jak wypadnie ta mobo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='25 kwi 2007, 22:47' post='2588111'

Wole "słabszego" Asusa niż wybajerzonego i kolorowego jak Wielkanocne jaja GigaByte'a.

Taa... z niestabilnym zasilaniem(ASUS)i kiepskim dzwiekiem .Niby Oc osiąga fajne ale ile podziala z duzym OC to niewiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes:

 

czy dobrze odczytałem przekaz z tej foty - 32mm wysokości :?:

 

 

Dołączona grafika

 

 

Bo jakoś na fotkach wygląda na wyższy. :unsure:

 

Generalnie to jestem ciekawy, czy wszedłby Thermalright SI-128 :unsure: bo biore to mobo pod uwagę m.in. obok jej odpowiednika na P965 oraz MSI P6N SLI-FI, a zmieniać dodakowo (obok płyty) chłodzenia nie mam zamiaru. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

A wie moze ktos czy to nie ma czasem dziur w FSB?? Na VR-Zone nic nie pisali o tym. Bo chyba znalazlem dla siebie dobre mobo do o/c i tanie.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

A wie moze ktos czy to nie ma czasem dziur w FSB?? Na VR-Zone nic nie pisali o tym. Bo chyba znalazlem dla siebie dobre mobo do o/c i tanie.

A nie lepiej coś na P965? Np. DS4 rev. 3.3 lub AB9 (tylko nie P5B :mur: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

A nie lepiej coś na P965? Np. DS4 rev. 3.3 lub AB9 (tylko nie P5B :mur: )

Mam ramy Geja....wiec nie. Przy okazji cena Abita...bo nie wierze , ze to bedzie stalo za prawie 500 jak DS w nowych rewizjach.

 

Jedyne co mnie martwi to ten strap na tym mobasie. Moze o poprawia :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ntt nie sprowadzi w przeciągu miesiaca dfi 680 lt to kupuje to ... a nawet podoba mi sie ten mobek...

tylko ciekawi mnie czy przyda sie wiatraczek na nb... jak ziwksze napiecie na maxbez vmoda()

Edytowane przez Gierek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...