Skocz do zawartości
R.i.P.

Mini Odkurzacz Usb (do Klawiatur)

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu oglądałem recenzje na Gadżet Labolatorium takiego małego odkurzacza zasilanego z gniazda USB. Kosztuje bardzo tanio - ja na allegro kupiłem za 13zł. A kupiłem bo... zwykłą klawiature można sobie obrócić do góry nogami i ją wytrzepać; z laptopem się nie odważę ;o Nie jest to nic rewelacyjnego ale tak sobie dziś potestowałem go i w sumie spełnia swoje zadanie. To co miało odkurzyć z klawiatury odkurzyło a naciskając gumową końcówką na klawisze można z nich "oderwać" zabrudzenia. W zestawie są dwie końcówki: jedna - z 3 gumowymi wlotami oraz szczoteczką; druga - gumowa tubka dzięki której spokojnie można m.in. dostać się pod klawisze (nie zdejmując ich). Brud zatrzymuje się na filtrze którego można łatwo wyczyścić. Oczywiście nie ma co oczekiwać jakieś wielkiej mocy wciągania ale dla mnie spokojnie starczy. Dodatkowo można wspomnieć, że posiada lampkę diodową która oświetla odkurzane miejsce. Zaletą również jest waga - jedyne 60 gram. Po za tym odkurzacza można używać do różnych przedmiotów - np wyczyszczenia telefonu komórkowego, myszki itp.

 

Mini GALERIA:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Śmieszą mnie te chińskie zabawki na USB. Jakieś choinki, jonizatory, podstawki grzewcze pod kubek, odkurzacze, kapcie na nogi itd. :lol:

USB to nie jest gniazdko elektryczne tylko port komunikacyjny komputera. Nie mam zamiaru wpinać takich badziewi.

 

A co do odkurzania. Też wolę sprężone powietrze i środki czyszczące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie podoba, cena przystepna i mozna go uzywac wiecej razy niz sprezonego powietrza.

Wiadomo ze to chinska tandeta, no ale za 13pln nie spodziewacie sie chyba wyrobu od chieftec'a?

 

 

@Pigmej

 

te same lapki B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez nie trzeba tego podpinac pod USB w laptopie lub pc. mozna jeszcze kupic ladowarke sieciowa za grosze z portem usb. wychodzi bardzo tanio a gadzet przydatny. jak dla mnie przydatna rzecz, ciekawe jaka ma moc z 5V ;)

 

btw. troche glupi wyglad ale to rzecz gustu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Sorry chłopaki ale to nie Allegro. Jeśli jest jakiś problem z laptokiem to piszcie. Jeśli nie ma do albo do Karczmy albo zmykać. Macie szczęście że nie moderuję :P

Nie stresuj się. Kolega po prostu ma takiego samego lapka jak ja i tak napomknął o tym fakcie.

 

No tak. Ale te gadżety są robione z założeniem, że mają być zasilane z USB w kompie i dlatego mają przede wszystkim małą moc (odkurzacz). Poza tym to taka atrapa tego co ma być. Po prostu nie lubię półśrodków. Mogę? Dzięki. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...