Skocz do zawartości
ptys

Far Cry I Inne Free Full Legal

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj też są do ściągnięcia z Fileplanet (wystarczy darmowe konto):

 

http://www.fileplanet.com/free_games.shtml

 

Uprzedzając pytania - gierki są darmowe, bo są w nich reklamy McDonald's. Ale nie są aż tak bardzo upierdliwe i występują tylko w menusach i podczas ładowania poziomów, także można przeżyć. Ale przynajmniej pograć można za free. :)

 

Far Cry i PoP: TSoT mam, ale nowego Raymana z miłą chęcią ściągnąłem. :)

 

Aha - musicie się zarejestrować na www.ubi.com i jako kraj wybrać USA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry juz siedzi na dysku, nigdy jakos nie mialem okazji zaliczyc tej gry, teraz to nadrobie w dodatku z wszystkimi opcjami na max. ;]

Szkoda, ze MP w tej darmowej wersji nie smiga, tzn. prosi o cd-key.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry juz siedzi na dysku, nigdy jakos nie mialem okazji zaliczyc tej gry, teraz to nadrobie w dodatku z wszystkimi opcjami na max. ;]

Szkoda, ze MP w tej darmowej wersji nie smiga, tzn. prosi o cd-key.

A czy czasem nie jest tak,że dostajemy cdkey po zarejestrowaniu się na stronei ubi ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem nie jest tak,że dostajemy cdkey po zarejestrowaniu się na stronei ubi ???

Wczoraj sie rejestrowalem i dostalem na maila tylko potwierdzenie zalozenia nowego konta na stronie ubi.com, nic wiecej, na samej stronie po zalogowaniu tez nic takiego nie widze.

 

Btw polecam zassanie kilku dodatkow do FC ze stronki -> http://farcry.filefront.com/

 

---

 

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/4...91/m/8391038685

 

Wszystko jasne.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie FarCry posysa jeśli chodzi o multi, wiem bo mam full byl za 30 zł to se kupilem a później żałowałem bo i singiel IMO posysa :P

Ale co z Ghost Recon'em też sie nie da pomykać po sieci ?

Z tego co słyszałem to była niezła pozycja w multi, takie udostępnianie to lipa bo to samo masz z torrenta - chcą wyjść do graczy to niech zrobią to tak jak twórcy fear ..

 

Edit: literówki, przejrzałem link od ath'a - moja żałość jest uzasadniona ..

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MP w Far Cry jest krótko mówiąc słabe.

 

A co do tych gier to wow ale servera to żadnego pustego obecnie nie ma, a szkoda ;)

Pisz "moim zdaniem", bo według mnie MP w FC jest naprawdę rewelacyjny i powinni się tego uczyć. Mapki są ogromne, a rozgrywka ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Farcry to chyba jedyna gra do której podchodziłem kilka razy, a nie udało mi sie jej nigdy ukończyć :lol:

Z ust mi to wyjąłeś. Pod koniec ta sieczka z mutantami tak mnie nudziła, że -----> uninstal bez zastanowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

far cry tragedia, 17zł w błoto jak dla mnie :P (Kolekcja Klasyki), poza grafiką, troszkę fizyki i fajnymi efektami nie ma tam dosłownie nic, fabuła do bani

 

koniec gry to tragedia

 

tak czy siak był to hit i raczej można było się spodziewać, że kiedyś dadzą go za free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak był to hit i raczej można było się spodziewać, że kiedyś dadzą go za free

WTF ?! :blink:

skoro hit to chyba niespodzianka, że dali go za darmo, jeszcze w dodatku gra nie jest taka stara !

Zobacz po jakim czasie GTA2 było za darmo a po jakim FC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ust mi to wyjąłeś. Pod koniec ta sieczka z mutantami tak mnie nudziła, że -----> uninstal bez zastanowienia.

 

Pisano o tym bodajże w temacie o FC. Są 2 momenty gdzie gracze najczęściej rezygnują z dalszej gry. Pierwsze spotkanie z tymi mutantami i ostatni level ,który jest dość trudny. To sam ubisoft się do tego przyznał. Ja ostatnie poziomy gry przemęczyłem dosłownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF ?! :blink:

skoro hit to chyba niespodzianka, że dali go za darmo, jeszcze w dodatku gra nie jest taka stara !

Zobacz po jakim czasie GTA2 było za darmo a po jakim FC.

eee sorry tak jakos pisalem nieprzytomny :lol2:

 

nawet nie wiem, czemu to napisalem :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisano o tym bodajże w temacie o FC. Są 2 momenty gdzie gracze najczęściej rezygnują z dalszej gry. Pierwsze spotkanie z tymi mutantami i ostatni level ,który jest dość trudny. To sam ubisoft się do tego przyznał. Ja ostatnie poziomy gry przemęczyłem dosłownie.

Ja 3razy podchodzilem do FarCry i za każdym razem kończylem w tym samym miejscu.......na dachu statku bo gra zacinała tam niemiłosiernie i grac sie nie dalo ;]

Teraz z pewnością sciągne i zobacze jak to wygląda na Full i wreszcie przejde ten przeklety statek :D

 

 

PS. Sprzet który wtedy mielem byl marzeniem.....graczy z roku 98 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz chec to wybrobuj PROJECT X 4.4 - mod ktory poprawia gre graficznie, fizycznie i jeszcze pod jakims tam wzgledem ( w singlu i multiplu ). tylko niektore tesktury z tego MOD'a moim zdaniem lepiej wywalic ( zeby uzywal defaultowych ) bo niektore sa fajniejsze, ale np. nieba są dziwnie podkolorowane i przyciemnione i zupelnie odcinaja sie od reszty... a poza tym modzio, lepsze iskierki, wybuchy, dynamiczne swiatełka, etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz chec to wybrobuj PROJECT X 4.4 - mod ktory poprawia gre graficznie, fizycznie i jeszcze pod jakims tam wzgledem ( w singlu i multiplu ). tylko niektore tesktury z tego MOD'a moim zdaniem lepiej wywalic ( zeby uzywal defaultowych ) bo niektore sa fajniejsze, ale np. nieba są dziwnie podkolorowane i przyciemnione i zupelnie odcinaja sie od reszty... a poza tym modzio, lepsze iskierki, wybuchy, dynamiczne swiatełka, etc.

 

Masz może jakiegoś dobrego linka do tego moda ;) ? Z gamershell jak zwykle idzie wolno.

 

 

Jak to się instaluje ? Podmienia się jakieś pliki.Ma znaczenie jaka wersja FC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mod naprawdę dobry ,ale podczas gry po paru minutach wywala mi błąd że aplikacja zostanie zamknięta i tyle. :/ A szkoda ,bo mod naprawdę jest niezły.

 

Dźwięki o wiele lepsze ,zwłaszcza broni. W 5.1 i Eax 2.0 sprawdzają się idealnie :) Jedyne co mi się nie podoba to niektóre tekstury i wygląd nieba. Odbicia chmur na wodzie też jakieś takie nijakie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna wywalic recznie niektore tekstury i dopasowac mod do wlasnego gustu. jak wywalisz niebo z katalogu projectX'a, to uzyte bedzie niebo z pak'a "podstawki" ( i ten sam schemat z pozostalymi tektsturami ). bo wlasnie nieba bezsensownie podkręcone są jesli chodzi o intensywnosc kolorów i za ciemne, odcinaja się od całej reszty...albo tekstura piasku ktora wygląda na cimną/brudną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem i wątpliwości co do tego, że u nas jest to w pełni legalne. bo okazuje się, że trzeba mieć konto na UBI.com ale nie zainstalujecie gierki żadnej z tych jeśli nie jesteście (czytaj nie macie zaznaczone) z USA. czy to aby nie oszukiwanie trochę? :P

 

tak czy siak zrobiłem konto na ubi.com, zaznaczyłem united states. i dalej nie mogę zainstalować PoP (nigdy w to nie grałem..), bo wyskakuje błąd, że oferta tylko dla klientów z USA - ale konto mam jak najbardziej na USA, co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem i wątpliwości co do tego, że u nas jest to w pełni legalne. bo okazuje się, że trzeba mieć konto na UBI.com ale nie zainstalujecie gierki żadnej z tych jeśli nie jesteście (czytaj nie macie zaznaczone) z USA. czy to aby nie oszukiwanie trochę? :P

 

tak czy siak zrobiłem konto na ubi.com, zaznaczyłem united states. i dalej nie mogę zainstalować PoP (nigdy w to nie grałem..), bo wyskakuje błąd, że oferta tylko dla klientów z USA - ale konto mam jak najbardziej na USA, co robić?

 

Może ukryj swoje IP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahahahah fajne mi darmowe :lol2: :lol2: :mur:

 

Thank you for downloading one of the promotional PC titles made available for ad-supported freeplay over the Labor Day weekend. The promotion is now closed and it is no longer possible to play the games for free.

If you are interested in further information on these titles, please visit our official website at www.ubi.com

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...