Jump to content

Gregor1230

Stały użytkownik
 • Posts

  2903
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Gregor1230

 1. Gregor1230

  Max Payne 3

  Nawet na lapku idzie pograć w full details.
 2. Przecież od początku to było 100% pewne, a myslałeś , że obniży podatki :) ? Społeczeństwo wysłać na kurs myślenia tyle ode mnie w tej kwestii. Jak rozmawiałem wśród znajomych trochę czasu temu , że PO to zły pomysł to mnie chcieli "zabić" teraz nikt z nich nie przyznaje się , że taka rozmowa miała miejsce, a nawet , że oni na nich nie głosowali. Mniejsza część wyborcow PO twierdzi, że jest super jakby byli opłacani lub otumanieni TVN`em - więc o czym my mówimy.
 3. Moim zdaniem Tusk to do poważnych nie należy i po [gluteus maximus] powinien dostać kończąc jak "Kadafi".
 4. Krzesło dla PO to mało! Ale i tak tempaki zagłosują na mniejsze zło , bo chyba za mało w dupę byli kopani.
 5. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=USLTxKCY15k Jutro akcja. Wrocławianie do dzieła.
 6. Wrocław 25.01.2012 godzina 18 pod Urzędem Wojewódzkim zbiórka. Będę tam i ja.
 7. Niedługo forum.purepc.pl zamkną , bo "niewygodne" się stało. Bydlaki jedne pozabijać ich wszystkich to za mało.
 8. Kłamią jak tylko mogą bydlaki.
 9. Więc trzeba zmanipulować internet tak samo jak tvn :) i inne stacje telewizyjne, aby lekko i przyjemnie robić pranie mózgu.
 10. Tak nisko upadł Orzeł Biały :(.
 11. Czy jeśli dysk SSd Samsung 830 series 128GB pracuje w trybie IDE wpływa to niekorzystnie? Niestety mój lapek w trybie AHCI nie widzi wogóle dysku, ale w IDE wszystko lata jak trzeba.
 12. Panowie krótkie pytanko z mojej strony. Czy dysk Kingston HyperX SSD SATA3 2.5" 120GB SH100S3/120G to w miarę solidna konstrukcja czy poprzez kotroler sandforce należy go omijać w ceu uniknięcia problemów z BSOD itd.
 13. Proste, jak najtaniej i jak najwięcej zarobić. Chiny i jeszcze raz chińszczyzna. Omijać szerokim łukiem "trójkę".
 14. I Bogu dzięki. Dla "Anal Wejka" kupiłem x`a. Przeszedłem i bardzo mi się podobał. Teraz zapewne na lapku też sobie przejdę.
 15. Gregor1230

  L.A. Noire

  Lapek z podpisu wszystko na maxa z aax1 i śmiga.
 16. Gregor1230

  L.A. Noire

  Hmm wszystko jest okej tylko jak usunąć czarne paski na rozdzielczości 1650x1080 chodzi o tryby 16:10 , 16:9 na natywnej 1920x1080 jest oki ale wolę 1650x1080 bez pasków.
 17. Politycy w PL są po to żeby "kraść". Może lepiej by było tak jak w Belgii , że nie ma rządu i nikt jakoś nie płacze i nawet chyba lepiej żyje. Może i jeszcze jedna alternatywa jest słuszna do powrotu gdzie w Polsce rządził król - wówczas nie będzie trzeba utrzymywać tylu darmozjadów i będzie "kradł" tylko jeden. Przecież ten nieudolny rząd prowadzi tylko do jednego - w końcu trzeba będzie wyjść na ulicę i zrobić powtórkę z rozrywki z lat 80. Paliwo, cena gazu, obnizki płac tak just like that- bo jest kryzys itd. - by żyło się lepiej. Ktoś wcześniej pisał o socjalu w PL - o jakim my socjalu mówimy? To jest kpina nie socjal. We Francji z tego co wiem to bezrobotny dostaje średnią z 3 ostatnich miesięcy, a u nas 612 brutto i pracy brak no chyba , że mówimy o pracy w galeriach za 1200 zł w świątek piątek i niedzielę. To może Kalisz popracuje w ten sposób i zrozumie jak się żyje lepiej. Teraz jesteśmy stosunkowo młodzi i nie myślimy o socjalu , ale ludzie po 50 roku życia myślą całkiem inaczej i my też tak będziemy myśleć.
 18. Czyli nie ma co unowoczesniać tylko jak najmniejszym nakładem , żeby tylko się sprzedało.
 19. Słuchajcie jest akcja chyba misja gilotyna. Podsadzam kolesia wchodzi i spuszcza drabinę , potem do okna za nim wskakuję i wybiega przeciwnik wpierw naciskać "e" trzeba a potem coś z myszką ale co dokładnie? Ani lewy ani prawy - jakoś to nie zrozumiałe. Coś było nie tak w końcu pokazało że lewy ;/.
 20. Gregor1230

  Nowy Syndicate?

  To już nie jest to samo ;).
 21. Android i tak "zmiecie" wszystko w połączeniu z smartphonami marki samsung. "ogryzek" wydaje odnowionego ip4 - taki galaxy sII , a samsung już o krok dalej GALAXY SIII Samsung Galaxy S III - znamy pierwsze konkrety Do tego te śmieszne pozwy sądowe "ogryzka". Nie dajmy się omamić magii ogryzka , która pryska z dnia na dzien. Zanim zacznisz psioczyć na androida - zainwestuj w normalnego smartfona a nie "hu.. wiej" z play. Na dobry początek Galaxy S w zupełności wystarczy. Powiem tak jeśli mój ojciec w wieku 63 lat sobie chwali galaxy s i używa go nie tylko do dzwonienia, tzn że dla młodszych - teoretycznie bardziej biegłych w nowinkach nie powinno to stanowić problemu. Chyba , że niestety szkolnictwo po polibudzie Wrocławskiej spadło na psy i jak trzeba coś wymyśleć to jedyne na co wpada absolwent to używanie nokii 3310.
 22. Gregor1230

  Rage

  Catalyst 11.10 B2 Preview Win Vista 7 32 and 64-bit download from Guru3D.com Dzięki tym sterownikom moja konfiguracja dostała niezłego boosta w fps oraz znikneły problemy z migającymi teksturami.
 23. MBank nie ma mojego auta w swoim systemie i nie chcą mi go ubezpieczyć :(. Mają 1.7 cdti ale 1.7 vtec już nie i dlatego jest też problem ze znalezieniem ubezpieczalni. Została mi jeszcze axa do zbadania poza systemem - w systemie wyliczyło jakoś 619 zł więc całkiem spoko.
 24. Nie wiem ogólnie o co chodzi z tym OC. Zawsze składka OC była droższa im wyższa była pojemność silnika. 1.4 do 1.6 , 1.6 do 1.8 , 1.8 do 2.0 i powyżej 2.0 to już bylo bez różnicy. Teraz okazuje się że za 2.3 kolega płaci mniej niż ja o jakieś 280 zł. Nie wiem co tu się wyprawia , ale ktoś tu chyba szuka jelenia. Nic jutro jadę do axa niech przekalkulują, bo z kalkulatora na ich stronie wyszło mi najtaniej.
×
×
 • Create New...