Skocz do zawartości
Pablo Hudinii

Problem Dla Kozaka! Dysk Wd1600bb

Rekomendowane odpowiedzi

Dysk nabyłem od znajomego, który nie mógł sobie z nim poradzić a mianowicie na dysku można tworzyć partycje (tworzyłem z pod XP z pod instalatora xp i PartitionMagic 8.0) ale problem zaczyna się przy formatowaniu lub kopiowaniu plików. Po prostu komputer się na na maxa zamula i staje, a z instalatora xp staje na 20% i a później wyskakuje błąd, że dysk może być uszkodzony i formatowanie zostaje przerwane. Zerowałem go WD CLEN wyszło zero błędów, jechał po nim prawie 2 dni. Zapodałem też WD diagnostics z pod xp wszystkie testy przeszedł bez błędów. Dodam że udało mi się na nim porobić parę partycji i te od połowy dysku chodzą normalnie i tak jak by problem leżał na początku dysku jednak żaden Bad sektor nie został wykryty. Użyłem też HDD regenerator ale on przeskanował mi tylko 8GB bo tak wykrył dysk. I niby zaznaczył mi na początku jakieś R ale na koniec pokazało się zero błędów. Regeneratora i WC CLENa użyłem na starszej płycie P3 z tym ze WC CLEN normalnie rozpoznał wielkość dysku. Siedzę troszkę w kompach ale z uszkodzony dysk próbuję uzdrowić pierwszy raz co możecie mi podpowiedzieć??

 

aaaa jeszcze jedno jak go dostałem to miałe pozakładanych parę partycji i połowe z nich działało normalnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taśmy sprawdzałem, a co do kanałów to wątpie ze z tej strony leży problem... ale dla 100% pewności nie zaszkodzi sprawdzić:)...... SPRAWDZIŁEM DALEJ TO SAMO PRZY FORMATOWANIU ZATRZYMUJE SIĘ PRZY 20%..............

Edytowane przez Pablo Hudinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WD diagnostics przeprowadził test pomyślny.Zaznaczył poprostu zafajkował na OK

 

Robiłem właśnie test speedfanem everestem i odpowiedz znajduje się na scranach

 

Nie jestem najlepszy z angielskiego więc nie rozumiem zbytnio... proszę o kilka słów wyjaśnień.

post-143573-1192366770_thumb.jpg

post-143573-1192367143_thumb.jpg

post-143573-1192367158_thumb.jpg

post-143573-1192400197_thumb.jpg

Edytowane przez Pablo Hudinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...