Skocz do zawartości
RaKLeZ

Republic The Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Gamespy.com

winner -  best of e3 strategy game 2002

Winner - Game of the Show

ign.com

Winner - Best Technical Game

Best PC Game

Best PC Strategy Game

Winner - Innovative Design

Runner up - Technolgical Excellence | Game of Show

Runner up - Best Strategy Game

Official E3 Awards

Runner up - Best Strategy Game

nominee - Most Original Game

 

trailer do sciagniecia z www.republictherevolution.com

Gra podobno reVolucyjna :)...

Edytowane przez RaKLeZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. niezle, ale zakrecone jak cholera. Najgorzej ze w tutorialu jest duzo tekstow "refeer to manual for more information" :-/

Na poczatku przechodzisz test psychologiczny zeby okreslic twoje ukierunkowanie (lewica, centrum, prawica). Zaczyna sie w swoim rodzinnym miescie podzielonym na kilka dzielnic. Na poczatku werbunek ludzi i pozniej dzialania, rozlepianie plakatow, chodzenie po domach, kazania itp :)

Kazdy czlonek zdobywa doswiadczenie i z czasem dochodza mu nowe umiejetnosci. Dalej zaczynaja sie schody bo konkurencja nie spi i robie nam kolo [gluteus maximus] jak tylko sie da (klamstwami we wlasnych gazetach) i dzialaniami na naszych terenach.

Zapowiada sie swietnie, polecam.

Minus to to ze na 256 ramu gra trasznie przycina :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jktos ma jakiekolwiek pojecie o wymaganiach ? bo chetnie stworzylbym sobie jaks rezim ;>

The minimum system requirements are as follows:

CPU:

Pentium III 800 Mhz (or Athlon XP equivalent)

RAM:

512 MB

GRAPHICS:

32MB TnL enabled Graphics card (nVidia GeForce Chipset or equivalent)

 

The recommended system requirements are as follows:

CPU:

Pentium4 2.0 GHz (or Athlon XP equivalent)

RAM:

512 MB

GRAPHICS:

128 MB GeForce 4ti or equivalent

 

Please note: the game is not supported on Windows 95, Windows NT or Windows Millennium Edition 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The minimum system requirements are as follows:      

                  CPU:  

          Pentium III 800 Mhz (or Athlon XP equivalent)

          RAM:

          512 MB

          GRAPHICS:

          32MB TnL enabled Graphics card (nVidia GeForce Chipset or equivalent)

                     

          The recommended system requirements are as follows:

         CPU:

          Pentium4 2.0 GHz (or Athlon XP equivalent)

          RAM:

          512 MB  

          GRAPHICS:

128 MB GeForce 4ti or equivalent

LOL :lol: Rzeczywiście "revolution" :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bedzie wydana w Polsce we wrzesniu przez najgorszego dystrybutora czyli CENEGE :( ( drogo i chu...o)

Gra bedzie po 139 zł wersja podstawowa i 159 kolekcjonerska ( wiadomo Cenega :( )

 

Niech mi tylko napisze ktos czy ma ona MULTPLAYA ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ze odkopuje temat :) wlasnie wyszlo "demko" tej gry, jest to pelna wersja z limitem grania 60minut. Mysle ze warto sobie w to zagrac, gra jest dosyc skomplikowana ale jej innowacyjnosc i mozliwosci jakie ze sobą niesie wynagrodzą wszelkie trudy rozpoczynania kariery w tej grze.

http://www.3dgamers.com/dlselect/games/rep...nsetup.exe.html zachęcam do ssania :D

 

edit: dziwne za tak o niej cicho na forum. Jak ujrzala swiatlo dzienne miala kosmiczne wymagania, moze dla tego. Tutaj macie troszke screenow: http://www.3dgamers.com/screenshots/games/republic/

 

uwaga demko zajmuje 800MB, ale z serwera w Californi ponizej 500k/s nie schodzi

Edytowane przez v1ru5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za otkopywanie tematu

18 kwietnia 2006 będzie pełna w CD-ACTION jak ktoś nie wierzy to prosze oto cytat i link.

 

"Majowy CDA już 18 kwietnia!

 

148 stron i 4CD/DVD9 za standardową cenę (14.99/14.90 zł) i z jak zwykle zaskakującą zawartością. :)

 

W numerze między innymi:

 

Pełne wersje: Dino Crisis 2, Republic The Revolution i Thief: The Dark Project

 

Tematy Numeru: Neverwinter Nights 2, Gothic 3

Recenzje: Commandos Strike Force, Ojciec Chrzestny: Gra, TES IV: Oblivion

Zapowiedzi: Medal of Honor: Airborne, Battefield 2142, Resident Evil 4

Nie tylko gramy: CEBIT 2006, VoIP"

 

http://www.cdaction.com.pl/

 

Przypominam że dany numer wychodzi miesiąc w cześniej czyli majowy jest w kwietniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Sorry za otkopywanie tematu

18 kwietnia 2006 będzie pełna w CD-ACTION jak ktoś nie wierzy to prosze oto cytat i link.

 

"Majowy CDA już 18 kwietnia!

 

148 stron i 4CD/DVD9 za standardową cenę (14.99/14.90 zł) i z jak zwykle zaskakującą zawartością. :)

 

W numerze między innymi:

 

Pełne wersje: Dino Crisis 2, Republic The Revolution i Thief: The Dark Project

 

Tematy Numeru: Neverwinter Nights 2, Gothic 3

Recenzje: Commandos Strike Force, Ojciec Chrzestny: Gra, TES IV: Oblivion

Zapowiedzi: Medal of Honor: Airborne, Battefield 2142, Resident Evil 4

Nie tylko gramy: CEBIT 2006, VoIP"

 

http://www.cdaction.com.pl/

 

Przypominam że dany numer wychodzi miesiąc w cześniej czyli majowy jest w kwietniu.

Bedzie powod, zeby kupic jakas gazetke o grach podczas wizyty w kraju. Dzieki za info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Czy ma ktoś...

A samemu nie łaska poszukać?? :mur: :angry:

Gierka nawet fajna, wkurza mnie to że czasami potrafi klatkować a detale mam ustawione na maxa. Fajny klimat, jak ktoś lubi takie to gra mu sie spodoba :) IMO warto ją kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

To pomoże ktoś.

NIE ZNALAZŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I tak zwyczaje rzadowe przelewaja sie na zwyczaje graczy komputerowych. Nie mozesz wygrac uczciwie, wiec uciekasz sie do oszustwa? Tju tju nieladnie.

Ta gra jakos szczegolnie trudna nie jest przeciez? Chociaz zainstalowalem dopiero wczoraj i jestem na samym poczatku... ale nie sadze, zeby nie dalo sie wygrac bez uciekania sie do oszustwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Dla mnie jest i co zabronisz mi grać nieuczciwie czy będziesz się zemnie śmiał.

Polece odlozyc na polke i wrocic za kilka lat. Skoro gra jest za trudna - daj sobie spokoj. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

of top

 

a kim ty jesteś , żeby mu mówić , ze skoro jest za trudna to powinnien odłożyć na półkę i wrócić za parę lat to jego sprawa , co cię to wógóle obchodzi boże co za ludzie ja gram na kodach we wszystkie prawie gry bo lubię gram dla relaksu nie przykładam do tego żadnej ideologii ot popykam sobie od czasu do czasu i śmiesza mnie tacy osobnicy :którzy twierdzą że gra na cheatach , trainerach czy kodach to świętkoradztwo " Niech każdy gra tak jak mu pasuje.

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

"...I ogolnie zlosliwy dosc charakter z tendencja do przyczepiania sie do byle p1erdol. Zgred"

 

Sialala juz taki jest i sie przyzwyczailem do tego juz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

of top

 

a kim ty jesteś , żeby mu mówić , ze skoro jest za trudna to powinnien odłożyć na półkę i wrócić za parę lat to jego sprawa , co cię to wógóle obchodzi boże co za ludzie ja gram na kodach we wszystkie prawie gry bo lubię gram dla relaksu nie przykładam do tego żadnej ideologii ot popykam sobie od czasu do czasu i śmiesza mnie tacy osobnicy :którzy twierdzą że gra na cheatach , trainerach czy kodach to świętkoradztwo " Niech każdy gra tak jak mu pasuje.

Widzisz Felus - jak grasz na cheatach w zrecznosciowki, jakies FPSy itp itd - rozumiem. Ale grac na cheatach w gra, ktora polega na mysleniu to tak jakbys mature z polskiego napisal ze sciag, a potem chwialil sie, ze dostales piatke i mial z tego satysfakcje i startowal na polonistyke. Takie myslenie na krotka mete. Skoro chlopak przyznaje, ze gra jest dla niego za trudna - moze jest za mlody, moze nie lapie wszystkich mechanizmow wladzy, moze nie jest wystarczajaco przewidujacy - pompujac sobie kase nie uprzyjemni sobie rozrywki, a jedynie pozna zakonczenie. To tak, jakby "Siedem" obejrzal na przyspieszonych obrotach, olewajac caly srodek filmu i od razu przeskakujac do sceny finalowej. Pozbylby sie calej przyjemnosci z ogladania filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Mi chodziło ot że mam mało tych trzech żeczy bodajże wlądzy, siły i bogactwa.

A tak to łapie wszystko.

A to nie jest tak, ze gra polega wlasnie na zdobywaniu tych "rzeczy"? ("rzeczy" pisze sie przez eRZet) I zdobywajac je dazysz do wyznaczonego w grze celu. Tak mi sie przynajmniej wydawalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...