Skocz do zawartości
ChomiK

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest Swietna dla ludzi lubiacych granie w team`ie, mi osobiscie gra sie bardzo podoba , przypomina battlefielda jesli chodzi o przejmowanie punktow kontroli i spory wybor pojazdow, oczywiscie grafika jest bardzo dobra, praktycznie zero przyciec podczas normalnej gry na athlon 2400+ i radku 9500 Pro nie kreconym z 256 MB i 512 mb ramu, jedynie mialem raz czy dwa co mi sie gra przyciela przy takich duzych wybuchach.

 

Naprawde warto kupic w sklepie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawa koncepcja starwarsow, a brak jednostajnej fabuly nie jest w tym przypadku minusem. ladne efekty wizualne, do tego sposob gry ala Battlefield1942... pogram dluzej i wezme z pewnoscia udzial w niejednym starciu o wladze nad swiatem i gwiezdnym kosmosem.

gra chodzi miodnie na max ustawieniach i standardowo u mnie juz aa x4 i anizo x8

POLECAM GORACO :!:

2 screny ode mnie:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna - mam problem - przy uruchomieniu gry  [przy ładowaniu gry (czarny ekran)] wywali mi do pulpitu i wywala to okienko z zapytaniem o wysłanie raportu :/ HELP

Dodam że mam winXP z SP2 - o ile to ma jakieś znaczenie

Skopiuj plik battlefront.exe do innego folderu.A potem wklej z powrotem do tego xStar Wars BattlefrontGameData.Oczywiście musisz zastąpić poprzedni.Ja tak robie i nie narzekam. 8) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny poważny błąd jaki zrobili to kashyyk.W filmie,grach,książkach na Kashyyku wszyscy mieszkali wśród drzew,powierzchni nikt nie widział bo drzewa miały po 100m.A co zrobili ludzie z pandemic - PLAŻE. :evil: 8) :twisted:

 

Co do reszty to jest zajeb.iscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam przyjemnosc Was poinformowac ze w dniach 16-17 pazdziernika w Warszawie odbedzie sie turniej wlasnie w ta gre o ktorej tutaj rozmawiamy :)

 

Co za tym idzie, chcialem zasiegnac informacji od osob ktore graly juz w tryb multiplayer, jak on wyglada, z ilu osob minimun sklada sie druzyna i czy na jendej mapce moga walczyc naraz wiecej niz 2 druzyny itp :)

Z gorki dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam przyjemnosc Was poinformowac ze w dniach 16-17 pazdziernika w Warszawie odbedzie sie turniej wlasnie w ta gre o ktorej tutaj rozmawiamy :)

 

Co za tym idzie, chcialem zasiegnac informacji od osob ktore graly juz w tryb multiplayer, jak on wyglada, z ilu osob minimun sklada sie druzyna i czy na jendej mapce moga walczyc naraz wiecej niz 2 druzyny itp :)

Z gorki dzieki za pomoc

To już turniej Organizują??Prawidłowo :P 8)

:idea: :idea: :idea:

Na jednej mapce walczą zawsze dwie drużyny.Nie ma żadnych trybów do wyboru po prostu mapa i dwie strony konfliktu (max może być bodajze 50 graczy po necie,przynajmniej taki serwer juz widziałem)

 

A tak BTW to gdzie konkretnie jest ten turniej???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...