Jump to content

kapi32

Stały użytkownik
 • Content Count

  331
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kapi32

 • Rank
  Uczestnik

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  6396913

Profile Information

 • Skąd
  Warszawa |.:19(L)16:.
 1. dzięki, juz zamówione :unsure:
 2. Witam, poszukuję taniego - do 200zł - zestawu obudowa+zasilacz, który spokojnie obsłuży: Procesor : AMD Athlon X2 7750+ Black Edition Płyta Główna : ASRock A780GXH (zintegrowana karta graf) Czy możecie polecić coś solidnego :) ?
 3. Logika?? Czyli pan prezes nie wie co to znaczy abstraciach!ąc?? Ja myśle, że wie, a tym bardziej wie to dziennikarz. Jest pewna konwencja działania opozycji, a nawet partii - to , że Kaczyński DODAŁ iż wracają lata 90-te to jest coś co mówił przy każdej nadarzającej sie okazji. (podobnie jak na poczatku, wszyscy dodawali, że Tusk jest nieprzygotowany do rządzenia, bo był tylko wicemarszałkiem Senatu). Wypowiedź nie dotyczyła tylko tego tematu, ale była wypowiedzia szerszą - Kajdanowicz wziął z niej to co mu sie podobało. Sens tej wypowiedzi był taki, ze nie negował wyroku sądu - koniec. Dziennikarz nie był w stanie tego wstawic, czy moze po prostu nie chciał. Ja przedstawiłem dwa oczywiste przykłady. Jeżeli dziennikarz nie jest w stanie dodac 3 sekundowego zwrotu, to coś z nim jest nie tak. A metafora niestety kiepska. Ale moge sie trzymac konwencji -> abstraciach!ąc od jedzenia w restauracji A, w jedzenie w Polse jest marne. ( jedno nie ma nic wspólnego z drugim) Co do alkoholu w kancelarii - to nie są pieniądze podatnika na alkohol dla rządzących. Przy okazji każdego spotkania, każdej wizyty zagranicznej itd itd. serwuje sie alkohol. Nie ma w tym dla mnie nic gorszącego. Gorszące jest w tej sytuacji to, ze skoro porusza sie ważny temat, to nie tylko po to żeby "ugryźć" jedną stronę - problem jest dla niektórych szerszy (przynajmniej Twoim zdaniem - nie kłóce się) Można to przedstawić troche inaczej, a nie na tle głodujących dzieci. I jeszcze jedno - ludzie mają własne poglądy - dotyczące PiS-u, PO itd. ale jest coś takiego jak profesjonalizm, i nie moze byc tak,że niechęc do jednej strony politycznej wpływa na przekaz informacji. Nazwijmy to etosem - jeżeli sie czegoś wymaga od I,II,III władzy to i media, jako władza IV-ta powinny zachowywac pewne zasady.
 4. 1) Jak ktoś mówi "abstraciach!ąc od tego wyroku" - a w materiale jest to pomijane, i dodane, "najciekawsze wnioski z tego wyroku wyciągnął prezes Kaczyński" (abstrahować - znaczenie: 1. pomijać coś w rozmowie na rzecz czegoś ważniejszego, świadomie czegoś nie uwzględniać;) To rzeczywiście - wszystko jest w porządku. 2) Ja nie wiem co to znaczy "specyficzna konwencja" = nieobiektywnie i prosto w PiS?? Są pewne zawody na świecie, w których pracownicy - w związku z tym, że ich praca ma wielki wpływ na wiele osób (Media - tzw. 4 władza)- winni zachowywac pewne zasady - w tym przypadku nazwijmy to obiektywnością. Nie chodzi tu o obecność człowieka z PiS-u, tylko o teze jaka była zawarta w tym materiale. I jak ktoś robi program o wydatkach na alkohol głowy państwa, to lepiej by było gdyby podano szersze dane, bo Prezydentów nie mieliśmy tak dużo. 3) Selekcja obrony - polega nie na debatach w tvn24, tylko na newsach. W drugim najważniejszym (druga oglądalność po TVP) programie informacyjnym - puszczane są newsy, w których nie jest przedstawiane zdanie drugiej strony, a jeżeli jest to np. w taki sposób jak z "abstrahowac"...
 5. TVN nie jest stronnicze?? Dwa przykłady od ręki: - w momencie kiedy umorzono sprawe "grupy trzymającej władzę" spytano o to J. Kaczyńskiego, odpowiedział tak: "abstraciach!ąc od tego wyroku, wracają lata 90-te... itd." (taka była odpowiedź na żywo) tego samego dnia oglądam fakty - komentarz do tej sprawy - materiał bodajże Kajdanowicza - "ale najciekawsze wnioski wyciągnął z tego prezes PiS": -"wracają lata 90-te" ( w końcu słowo abstraciach!ąc nie miało tu wielkiego znacznia ) i kolejny przykład - materiał na temat wydatków na alkohol prezydenta Kaczyńskiego (w Teraz My) wyglądał mniej więcej tak: podano kwotę, a potem przedstawiono głodujące dzieci, schornisko, bezdomnych (ile by mogli kupić za taką kwotę obiadków itp.) - po prostu dzieci głodują, bo Prezydent pije ( nikt nie dodał, że kancelarie Kwaśniewskiego i Wałęsy wydawały więcej - musiał to zrobić gość w studio z kancelarii) Tendencyjne materiały, plus najważniejsze - tzw. selekcja newsów(co pokazywać, w jakich sprawach zapraszać do studia gości itp.), selekcja obrony (czyli, jeżeli w materiale mówi strona A to wypowiedź powinna miec i strona B) Pewnych spraw nikt nie wyłapie, jezeli nie oglądał np. konferencji na żywo, a po powrocie z pracy włącza dziennik (Fakty ogląda ponad 3,5 mln ludzi,a TVN24 ledwo dochodzi do dwóch milionów i to przez cały dzień) i widzi to co wyżej. Ludzi pewnych spraw nie zauważają i trudno im sie dziwić, to ma działać na podświadomość.
 6. Olszewski jest dla ciebie nikim ??? :) Kolego, on był w opozycji wtedy kiedy groził za to strzał w tył głowy. To nie jest tylko cytat za wiki, wystarczy poczytać książki o Kaczyńskich - nikt z tym nigdy nie polemizował. Co do tych więzięń, to moze i prawda, ja nie wybielam PiS, kilka spraw mi sie nie podoba. Uwierz,jeżeli nawet GW, wiadomo jak nachalnie nienawidząca Kaczyńskich, uznala to za wiarygodne, to juz spokojnie mozna to uznac za pewnik. :) Zresztą na łamach gazet wypowiadaja sie te wielkie "persony" inteligneckie, łacznie z historykami - więc naprawde skończmy ten temat. A co do sądów, to sie sprawdzą, ale trzeba troche poczekać, i juz fakt że załatwiają od ręki sprawy pijanych kierowców, to znaczy, że nareszcie coś sie ruszyło. Wiele państw, takie sądy ma, i jest z nich jakby to powiedziec zadowolona. Przecież nikt nie uważa, że Kaczyńscy byli specjlanie represjonowani, ale ty uznajesz to za wade.
 7. Jest o nich, jako o uczniach, bardzo dobrego zdania”. - starczy. Jeżeli to jest głowny argument :) A co do pracy w białymstoku, to pracował do 1981.A potem: Za notką biograficzną: Działalność opozycyjna "W latach 70. współpracował z Komitetem Obrony Robotników. W następnej dekadzie był związany z Komitetem Helsińskim, doradzał NSZZ "Solidarność", był sekretarzem jej Krajowej Komisji Wykonawczej, a przez rok był także redaktorem naczelnym "Tygodnika Solidarność"." Przy okazji pracował dla kilku gazet Solidarnościowych, ale normalnej pracy nie mógł znaleźć. Działał w opozycji od 1977. Poczytaj sobie kolego kto go jeszcze chwali - Olszewski, Romaszewski itd. No to juz mozna zrzucić na garb polityki, tak to sie robi.To tez był pomysł PiS-u. Nie wiem co to za zarzut. Przecież wszyscy wiedzą,że była sfałszowana, wszyscy to przyznają - on tego nie wymyślił - od GW po Trybunę, wszyscy wiedzą, że była to próba ośmieszenia Kaczyńskiego. Co do sądów 24 godzinnych, to wprowadzono je w Polsce ekspersowo - i wiadomo,ze na początku nie wszystko będzie działać tak jak należy.Ale to sie sprawdza - mimo wszystko.
 8. genghiskhan No teraz to cie powinni wszyscy po kolei obsmiać. Nie tylko za ten senat. Ale jak nie wiesz co to są chociażby prezydenckie prerogatywy,albo już w ostateczności decyzje wymagjące kontr-asygnaty premiera to lepiej milcz. Przy okazji PiS chce roszerzyć uprawnienia prezydenta, poprzez zmiany w konstytucji.
 9. genghiskhan Przeczytaj sobie konstytucje. Jakby prezydent był tylko od ładnego wyglądu i pięknej dykcji, to byśmy na wyborach głosowali na modeli. To nie są wybory miss. To jest twarz Polski za granicą, nie dla tłumów,turystów, tylko dla innych prezydentów, premierów, monarchów itd. Ich naprawde nie obchodzi, że Prezydent jest niski, czy chrząka.
 10. On ma złe doświadczenia, a używanie określenia "inwigilacja" to śmiesznośc przy to co robiły zarówno WSI jak inne służby specjalne na początku III RP. I dalej nie wiem jak to ośmiesza premiera. Jego partia ma konta, jego brat ma konto. itd. itd. Jak sie z takich spraw robi głowny problem to nic dziwnego,że Kaczyńscy mają tylu wrogów. Tą informacje potwierdziły niezależne instytucje, nikt z nią nie polemizował - a nawet nasza słynna opozycja. A co do korupcji w urzędach itp. to wiadomo, ze CBA nie będzie ścigać policjantów z drogówki, którzy dostają w łapę. (50-100zł) Oj tak, komisja weryfikacyjna, i zamkyjąca WSI składała sie z samych profesorów m.in. prawa i historii. TO nie jest tak, że Macierewicz usiadł sobie i napisał. Nikt nie miał pretensji to do składu komisji. Więc juz nie chce mi sie słuchać, tego wyolbrzymiania tej sprawy. A na czym polegało robienie porządków w anglii. Bo chyba sie o korpucje tam nie rozchodziło. :) PiS zaczął robić porządek, sam pomysł kuratora to dla niego wielki plus. A tak sobie myślisz, że jak by naród, z którego po kilka milinów ogląda mecze, chociażby reprezentacji przełknął pomysł wykluczenia. Tutaj w sprawe włączył sie sam prezydent - ustalił z Blatterem nowy statut, wybory nowych władz, obserwatorów z FIFA.Inaczej sie tego nie da załatwić. No i co w tym dziwnego?? Nowelizajca kodeksu karnego miała wejść pod obrady,już po upadku koalicji. Więc jednak moglić mieć problem z większością :)??? Kolego co ty porównujesz?? Polska zajmuje sie praktycznie całą wschodnią granicą UE. Juz mnie naprawde śmieszy porównywanie Polski do małych państw nadbałtyckich w każdej sprawie.. A fakt faktem, zostało to przeprowadzone sprawnie, bo oddane do użytku na 5 miesięcy przed terminem więc nie widze tu problemu Nic dziwnego,że wielkie państwa, które, albo jak Niemcy mają pełno umów pozawieranych własnie z Rosją, albo Francja, która ma pełno elektrowni atomowych, takie pogarszanie stosunków z "Imperium" energetycznym Rosji nie interesuje. A co do Joaniny, to mylisz pojęcia. Do 2017, mam zostać system nicejski i to jest na pewno wpisane do traktatu. Joanina ma być po 2017, i to jest coś co zostało wynegocjowane. Białoruś była szantażowana przez Rosje, nagle nie wiadomo skąd, Rosja podniosła ceny. Podobnie Ukraina - ten szantaż Czernomerdina - tuż sprzed wyborów - farsa. A Kaczyńscy jako pierwsi próbują coś z tym zrobić. Szukają alternatywy, nic dziwnego, że sie Kazachstan przestraszył kogos takiego jak Rosja - porównaj sobie siłe tych państw. A co do Norwegów, to przeciez rząd AWS-su ustalił już budowe rurociągu z Norwegami, ale starzy Towarzysze Rosjan - SLD - od razu po przejęciu władzy tą umowe unieważnili. No na tym to polega, że coś sie próbuje robić. Jak kojarzysz afere Orlenu, to sobie zdajesz sprawe, jak blisko było do oddanie PKN Rosjanom. Więc sie zastanów, bo to logiczne, że rosjanie będą przeszkadzać, sabotowac, ale koniec końców, to wszystko ruszy z korzyścią dla Polski. Co to za argument - zrobić doktorat z prawa to dla ciebie błahostka?? To po tym wydziale,musieli sami doktorzy wychodzić. W Warszawie, to jest przeważający elektorat tak?? A inne siły prawicowe, przeciwne SLD nie miały żadnego godnego kandydata :) - no kolejna śmieszność. A jakie miał wyjście?? PO nie chciała, ani koalicji - w której miała dostac większość ministerstw - ani wyborów - bo taka była decyzja Kaczyńskiego jak sie POPiS-u stworzyc nie udało. Więc nie wiem co miał zrobić. Poddać sie PO - bo w końcu oni wygrywali we wszystkich sodnarzach??? Ojej ciamcianie i mlaskanie u prezydenta - skandal!!! Juz powiedziałem, to jak sie prezentuje prezydent przed obywatelami nie jest najważniejsze. Ważne co dla tych obywateli robi. Funkcja reprezentatywna państwa, nie dotyczy tylko widzów na defiladach tylko innych głow państw. Cyganos King To są argumenty przeciwko Kaczyńskiemu?? skandale typu - grali w filmie, na początku nie zyło im sie tak źle - to pomine - bo to jest żenada. 1.Co do internowania, to nie Jarosław doradzał Wałęsie tylko Lech - i Lech został internowany. Jarosław tez miał byc - to inna sprawa - też specjalnie nie chce mi sie tego wyjaśniać. Ale jak ktos koniecznie chce, to niech sobie wysłucha Romaszewskiego, o tym co robił Kaczyński dla opozycji Demokratycznej, od kiedy w niej działał itd. 2.Zaostrzenie kodeksu karnego.PiS jako pierwszy wprowadził nadzór elektroniczny, zeby zmniejszac przepełnienie więźień. PiS wprowadził sądy 24-godzinne dla tych przestępstw najbardziej pospolitych.Pierwszy zreformował polski wymiar sprawiedliwości. A co do tych ekspertów to nie wiem co w tym takiego strasznego. Wcześniejszy kodeks uchwalali wielcy eksperci - m.in. prof.Zoll - i za dobrze sie to jednak nie sprawdza,prawda :)?? 3.Lojalka została sfałszowana później, to Lesiak za to odpowiada, więc co to za cud. (poczytaj sobie o inwigilacji prawicy) 4.Niby jak go nie dotknęły jakiekolwiek represje, zabroniono mu praktyczne pracować, dopiero europejskie instytucje załatwiły mu prace
 11. mastertab Te zarzuty, po kolei można wyśmiać. Konto i prawo jazdy?? Premier nie ma konta, bo wie z autopsji, jak to w Polsce wyglądało, wystarczy, ze przeczytasz linki które podałem troche wcześniej - jak żenujące były próby wyśmiania Kaczyńskiego, jak próbowano znaleźć "byle co" na niego - vide inwiglacja prawicy. 1.CBA - jak sama nazwa wskazuje jest od zwalczania korupcji - i co z tego wynika - ano właśnie tej korupcji spadek o 100% 2.WSI - to były stare komunistyczne służby - państwo w państwie - tyle afer z nich wypłynęło, ale dla ciebie ich zamknięcie nie jest ważne - bo na co to prostemu polakowi. 3.Listkiewicz nie siedziałby teraz w PZPN-ie gdyby nie jego kolega Baltter (Listkiewicz znalazł mu żone), bo przecież Lipiec wprowadził kuratora - proste/?? 4.Po raz pierwszy ktoś sie zajął lustracją majątkową + ten śmieszny zarzut o konto - nie skomentuje 5.Wzrosła liczba morderstw i gwałtów - tak, ale PiSowi nie pozowlono wprowadzić zmian w kodeksie karnym - zaostrzających przepisy właśnie wobec tych najgorszych zbrodni. 6.Schengen to nie jest faktycznie specjalny sukces tego rządu - ale przeprowadzono to sprawniej niż w innych państwach. 7.No własnie chodzi o to ,że nie leje, bo nicea zostaje do 2017, a juz teraz Kaczyńscy potrafią zagrozić, że jeżeli Joanina sie tam nie znajdzie to nie będzie traktatu - to jest własnie walka o nasze.A co do tych państw to nic dziwnego, Polska jest szóstym co do wielkości państwem w Europie - i łatwiej jest tym nazwijmy to "magnatom" (Francja, Wielka Brytania, Niemcy) przekonać takie właśnie państewka, ale Polska też twardo walczy w tej sprawie. 8.No nic dziwnego że Rosja powiedziała "niet", zwłaszcza, że jej jedynym argumentem są własnie surowce, a Polska musi sie w tej sprawie od Rosji nareszcie uniezależnić. I lepiej sprowadzać coś droższego od "sprawdzonych" biznesmenów, niż być szantażowanym przez Rosje. (np. ostatnio Białoruś i Ukraina) 9.Sprawa Możejek pokazuje, jak bardzo Rosji nie w smak że próbujemy sie usamodzielnić - to oni sabotują. To naprawde powinno wystarczyć za argument. 10.Czyli kazdy dr.prawa z tamtych lat to dla ciebie nic specjalnego :) - no prosze. "głupi ma zawsze szczęście" - jedyny argument opozycji :) - żenada. A nie pamietasz jak sam Lepper i Giertych sie skarżyli pod koniec kadencji, że realizowany był tylko program PiS-u. Widac jak Kaczyński kontrolował obydwie partie - klasa zawodnika. A za koalicje z Samoobroną odpowiada Tusk. Bo jak sie nie udało stworzyć PO-Pis-u to Kaczyński zaproponował wybory, ale kto sie nie zgodził - urażona PO - bo myslała że wszystko wygra.A nawet jak nie wygra to Kaczyński sie ośmieszy jak będzie musiał rządzić z Lepperem.
 12. Bo o to przeciez chodzi u prezydenta, żeby ładnie wyglądał i paradował w najlepszych strojach, i żeby mówił przepiękną dykcją. Polityka?? Po co?? Ten "karłowaty szczęsciarz", został wybrany wczesniej na prezydenta Warszawy, jest Dr. Prawa, tworzył Solidarność. A co do Kwasniewskiego, to kogo ty chcesz porównywać. Polityka zagraniczna u Kwasnieskiego polegała, na jeżdżeniu do każdego możliwego kraju i ściskania sie z prezydentami - nic nie wywalczył.Kaczyński kapitalnie mu wypomniał, że on był u Putina w Moskwie 6 razy, a Putin w Polsce tylko raz. Kaczyński nigdy by nie latał pijany nad grobami żołnierzy pomordowanych w Katyniu - i jak mówisz mi,że nikt go nie wyśmiewał to sie naprawde grubo mylisz. Funkcja prezydenta, to nie tylko funkcja reprezentacyjna, dla obywateli, ale funkcja REPREZENTACYJNA dla głow innych państw. Bo co taką Merkel, Sarkozego czy Buscha obchodzi, że Kaczyński mówi troche dziwnie. To jest dla nich nie istotne, najważniejsze jest,jaki jest w stosunku do nich. Czy jak Kwaśniewski - latający gdzieś na wakacje, czy Kaczyński walczący od dobre imie naszego kraju. Jedyną wadą Kaczyńskiego, są względy fizyczne (wzrost itp.), ale kogo to obchodzi. Bo ja uznaję,że prezydent ma przede wszystkim walczyć o dobre imię państwa, a nie tak jak Kwaśniewski - po pierwsze zamieszany w liczne machlojki - ładnie wyglądać przed kamerami. Taki jest wyznacznik głowy państwa. PKN Orlen to spółka skarbu państwa - to juz ci powinno wystarczyć.Strategia jest wyznaczana przez rząd itd. Jak Giertychowi ładnie ten propagandowy zabieg wyszedł wtedy w sejmie.A ludzie to łykają :) Ale po pierwsze, nie wiem które zaplecze rządu, jest przeciwne własnym "władzom", a po drugie, PiS (w tym Kurski) głosowali za mundurkami - ale po poprawkach senatu.I cały klub był za. Trzeba troche znać legislature parlamentu, żeby wiedzieć jak to wygladało.
 13. No i brawo. Sam nie musiałem czytac całości, zeby wiedzieć ile PiS juz zrobił. Ale cała ta propaganda serwowana przez GW, "konstruktywną" opozycję, jest po prostu żenująca.Mimo to zyskuje taką publiczność. Tyle tylko,że ta hołota - bo tak jest przedstawiana grupa ludzi głosująca na PiS - po raz pierwszy w historii nie zmieniła zdania, przy kolejnych wyborach.Co więcej, PiS ma coraz więcej zwolenników. Ośmieszanie władzy PiS-u polegające tylko na śmianiu się z tego, że , a to premier nie ma konta,albo mieszka z mamą, albo nie wie z czego sie robi marihuane, jakos nie wystarczyła. (takich dodatków moze byc więcej, np.Prezydent nie podał ręki, albo sie potknął, albo troche dziwnie mówi - po prostu żenada). Albo utrwalane teraz przez opozycje hasła - troche smutne,że przez Borusewicza też (on był senatorem z popracia PiS-u i mu to nie przeszkadzało) - jaki to wpływ ma na PiS ten straszny antysemita Rydzyk. No to sie po prostu ociera o śmieszność. Ani Tusk,ani Kwaśniewski nie mają Polsce nic do zaproponowania. Zwłaszcza Tusk, którego wizja polega na tym, żeby wygrać, a potem jakoś tam już sobie porządzić. Wracjąc do propagandy. Takie dwa linki: 1. Propaganda Gazety Wyborczej: http://pl.indymedia.org/pl/2006/03/19643.shtml?comments=true 2.Laurka wystawiona Kaczyńskiemu przez UOP, w czasie inwigilacji prawicy. (już wtedy Wałęsa chciał go zniszczyć - ciekawostka) http://andrzejwegrzyn.wordpress.com/histor...ilacja-prawicy/ A już fakt, ze ludzie nagle negują obecność Kaczyńskich w opozycji demokratycznej, to kompletna paranoja. Sam Zbigniew Romaszeski musiał wyjść na mównice, żeby bronić premiera, bo Kaczyńskiemu przecież nie wypada. A tak przy okazji, to pełno było tutaj ludzi popierających UPR - BRAWO - Korwin dał popis ostatnio. Ale to świadczy, o tym ile ludzie wiedzą o polityce - Mikke rzucił kilka "ciekawych" pomysłów ( taki jeden podam - "skoro kibice chcą sie bić, to zoorganizujmy im takie miejsce na trybunach,żeby mogli i będzie spokój...") - i to wystarczyło na mimo wszystko sporą część. Podsumowując, każdy kolejny rząd urzędujący od 1989 nie zrobił nic, dla każdego z nich, zresztą kończyło sie to klęską w kolejnych wyborach. Ludzi potrafili to ocenić, i oceniali słusznie. Więc jakim prawem negujecie, wole wyborcy i zdrowo rozsądkową ocenę. Opierając sie tylko na krzykach ze strony opozycji,albo gazet lewicowych (no zwłaszcza ze strony Adama Michnika, który, pomimo swojej "wielkości" przegrał kompletnie starceie z Kaczyńskim w 1990, podczas debaty- to tutaj mozna szukać czyichś kompleksów). Ja też nie popieram wszystkiego co zrobił PiS przez ostatnie dwa lata, ale jako jedyna partia ma takiego przywódce (kolejna laurka - Paweł Śpiewak - niedawno PO - "Jarosław Kaczyński to człowiek poza naszymi horyzontami'' ) i jasną wizję Polski.
 14. Na razie nie ustalono nowego terminu podpisania deklaracji. "Uzgodniliśmy, że zostaną rozpoczęte negocjacje między naszymi przedsiębiorstwami energetycznymi, by przygotować porozumienie w sprawie udziałów" - powiedział na konferencji prasowej w Wilnie estoński premier Andrus Ansip.Szef litewskiego rządu Gedyminas Kirkilas zaznaczył, że Polska potwierdziła udział w projekcie. To nie wystarczy??? Skoro potwierdzila to po sprawie..... Tutaj 2679800[/snapback] Wypowiedz Rydzyka powinna byc z urzedu zgloszona jako obraza prezydenta!!!! Tak byloby w normalnym kraju. Mam nadzieje ze znajdzie sie jeden badz wiecej ludzi ktory z powodztwa cywilnego zglosza obraze prezydenta. W koncu nie wazne jaki on jest to jest prezydent. Wypowiedź rydzyka, od ręki, a już jak Wałęsa krzyczy "dureń", albo mówi "sukinsyństwo" w publicznej telewizji, to już was nie oburza. Trzeba równą miare przykładac....
 15. Przecież prezydent od początku (od tego pierwszego "szamba"), powiedział, że jego żona ma być przeproszona, inaczej nie ma dla niego tematu rydzyka. Teraz też zapowiedział, ze podejmie odpowiednie kroki.... :unsure:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.