Jump to content

siergiej

Użytkownik
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

siergiej's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Wydaje się że jednak będę musiał znaleźć ten czas i pomyśleć nad własną konstrukcją bo przede wszystkim zależy mi na stabilnej pracy przy dużym bądź co bądź obciążeniu. Dzięki wielkie. :D
  2. Mam taki problem i chciałbym zasięgnąć Państwa rady. Obecnie mam p4 prescot 3.0ghz i gforca 6800 ultra wszystko na płycie ic-7. Temperatury na pełnym obciążeniu to 77 stopni na procu i 61.5 na chipsecie z otwartą obudowa mam 1 stopień mniej ale powoli zaczyna mnie dobijać szum wiatraków. Chciałbym schłodzić grafikę i procesor za pomocą zalman reserator. Pytanie tylko czy zestaw ten wytrzyma czasem kilkunastogodzinną prace przy takim obciążeniu. Zaznaczam od razu że nie mam zamiaru budować czegoś własnego (nie mam na to czasu).
  3. Uprzejmie donoszę ze cos dziwnego się dzieje z kartami leadteka :) na www.leadtek.com i www.leadtek.com.tw producent podaje inne taktowania ramu dla swojej karty co jeszcze dziwniejsze www.incom.pl podaje ze jest to 350/700 czyli ze jeszcze inaczej bo generalnie producent oscyluje w okolicach 500/450.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.