Skocz do zawartości

Law

Stały użytkownik
  • Postów

    62
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Law

  1. Law

    P2,4@3,06 - Synchro Czy Nie?

    Mam P4 2,4@3,06 Wszystko fajnie... tylko jest jeden mały problem. Gdy puszcze go na 170x18, pamięci synchro, 1,55v i przechodzi SuperPI. Jak zrobie to samo, tylko że pamiątki asynchro na 200, to sypie błędami podczas startu, nawet 1,7v nie pomaga... A teraz do rzeczy, czy dużo trace na tym, że pamiątki idą na 170? :)
  2. Law

    Miss Euro 2k+5

    Dobrze mówi, banana mu dać :D A co do wyborów, to ta szwedka jest zaje...fajna ;] Zrobił bym dla Niej wszystko :D
  3. CoolBits, umożliwia OC via sterowniki, co do odświeżania to sie nie tyczy, bo to jest całkiem inna podstawowa opcja, która zmieniła nieco forme w nowych sterach więc jesteś w błędzie ;]
  4. A co CoolBits ma do rzeczy? ;]
  5. Próbowałeś z różnymi wersjami AWDFlasha? :)
  6. Law

    Gf Nie Chyta Ustawień ;)

    Rotfl ;] Potoki też ;) Co do sterów to na każdych tak jest ;] CoolBits, inny? Znaczy się ściągnięty z różnych źródeł, bez efektów ;]
  7. Law

    Geforce 4 Mx440 A Driv3r?

    Coś takiego dorwałem, jednak czytając tematy o tym na okolicznych ;) forach, wszyscy dochdzą jednak po czasie do wniosku że trzeba jednak zakupić nową karte graficzną :)
  8. Law

    Geforce 4 Mx440 A Driv3r?

    Hmmm... wyczytalem coś takiego: W każdym razie, warto spróbować, ściągniesz 3D Analyzera z tąd: http://www.megapliki.pl/modules.php?op=mod...download&cid=14
  9. Law

    Geforce 4 Mx440 A Driv3r?

    No raczej nie uda Ci się "podkręcić" tej karty pod tym względem. Istnieją tzw. emulatory pixel shadera, ale z tego co wiem, to za dobrze nie działają :) Czeka Cię jednak zakup nowej karty, jeżeli chcesz pograć na grach z PS :) Człowiek! A Tobie co się robi? Nie dobrze Ci? Weź sobie jakieś tabletki na uspokojenie... :angry:
  10. Nie ma się czego bać :) Poprostu przestawiasz, bo tak ma być! Nic nie zepsujesz, o to się nie bój :)
  11. A podkręcałeś karte? :) Jeśli tak to może za bardzo i nie wytrzymuje ciśnienia i reset ;)
  12. Raczej nie, poprawka, napewno nie! :) Zainstaluj starsze stery, albo poprostu wymuszaj via RV ;)
  13. Law

    Gf Nie Chyta Ustawień ;)

    To na 100% nie wina temp. bo ma bardzo fajne chłodzenie :) RV, podobnie do tego, każda zmiana temp. powoduje test failed ;) "A twój gf6200 ma odblokowane protokoły ( @6600??)?? " Tak :)
  14. Law

    Gf Nie Chyta Ustawień ;)

    Elo! Mam problem, mianowicie: Choćbym nie wiem co wpisał, nawet 1MHz więcej, to sypie że nie akceptuje ustawień! Dziwny CoolBits! :/ Jakieś rady? A może coś innego do krecenia? Byle nie PowerStrip ;) Karta kręcona przez PS, spokojnie chodziła na 450/550...
  15. Zielonyman, to były 66,93, teraz już jej nie mam bo przerzuciłem się na 7x.
  16. Z 1024x768 włącznie? Zielonyman, twój zrzut nie działa ;)
  17. Fakt, myślę że to dobre pytanie. Aaaa... jeszcze jendo pytanie, gdzie konkretnie wymusić w RivaT te 85Hz? Chodzi mi o wersje Rivy i opcje :)
  18. Może kodeki nie takie? Kiedyś tez miałem problem z kodekami, dziwnie przyciszały mi się głośniki, po zmianie było ok :)
  19. Spróbuj papierem ściernym, albo szczotką drucianą ;]
  20. W takim razie pędze do sklepu, bo nie dużo ich w okolicy :)
  21. Jakie teoretycznie FSB wyciągnie na Epox 8rda3i ;)
  22. Mam zamiar kupić Sępa ;) Jestem lekko ograniczony fundusz inwestycyjny, dlatego chciałem zapytać, który model najlepiej się kręci, typpowo pod OC :) 2200+? Peace
  23. Miałem mały problem, bo mi sie automatycznie zmieniało na 0 ;) Teraz już ok, center gra, ale... na słupku nie widać tylko woofera, ale go słychać :lol:
  24. No masz racje, mam ten sam przypadek, w filmach jest ok, tylko z winampa leci na 4 :) Jest na to rada czy nie bardzo ? :) Starsza wersja sterów załatwia sprawe, ale czy to poważne? ;]
  25. Zmieniłem jak napisałeś, jednak bez efektów...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...