Skocz do zawartości

Pietras-pl

Stały użytkownik
  • Postów

    21
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pietras-pl

  1. :sad: Dekoduje wyłącznie C+ :)
  2. To w końcu jak? Kolega wyżej co innego, ty co innego....
  3. Posiadam dekoder canal+ starego typu (nie cyfre+), gdyż moja kablówka takowe rozprowadza. W związku z tym pojawia się pytanie. Czy dzięki rozgałęźnikowi euro podłączonemu do dekodera i kablom przeciągniętym do dwóch telewizorów da rade niezależnie oglądać canal+ na obu telewizorach? to jest ten dekoder: Z góry dzięki za odpowiedzi :wink:
  4. Z jakiego filmu są te scenki o dżentelmenie i kozaku?
  5. Walnij Romana :D http://piw.internetdsl.pl/wiersz/monk_www_...stop_kom_pl.swf
  6. http://powiat.mielec.pl/bartek/prawiczek0zw.jpg co za gazeta może takie coś drukować, pewnie fakt :mur:
  7. Jakby ktoś chciał ściągnąć te wypociny mandaryny to zapodaje link :wink: http://unicity.pl/szydell/Mandaryna.mp3
  8. A oto mój kotek :D [ciach] http://img155.imageshack.us/img155/1875/00007783nz.jpg [ciach]
  9. Pietras-pl

    Gp Niemiec

    Ja zawsze kibicowałem Schumacherowi, szkoda że mu sie teraz nie wiedzie, ale cóż, kiedyś jego era i era Ferrari musiała się skończyć .
  10. dokładnie, bo mogą twojego kolegę męczyć nieporządane osoby :D
  11. Ja nic nie zmieniałem, po prostu usłyszałem kawał w takiej wersji :D
  12. W szkolnej stołówce. Kontrola Sanepidu: - Co oznacza ten obiadek co go tu dzieci jedzą? Naczelna Kucharka: - Zielone jest metaforą (trudne słowo) szyneczki z Constaru, a pomarańczowe - alegorią (jeszcze trudniejsze słowo) walczącego o demokrację barszczu ukraińskiego.
  13. a jakim ja jestem matematycznym głąbem :-| 23 punkty z matematyczno-przyrodniczego :-| Całe szczęście że sie trochę podratowałem humanistycznym, miałem 44, w sumie 67 ale liczyłem tak na przynajmniej 70 i się troszke zawiodłem :cry:
  14. Pietras-pl

    Ocenki ;]

    3 gimnazjum :wink: Polski 4 Informatyka 5 Fizyka 3 Matma 3 Angielski 5 WF 6 Historia 3 Chemia 3 Biologia 3 Geografia 3 Muzyka 3 Plastyka 4 WOS 4 Technika 4 Niemiecki 4 egzamin: 44 humanistyczny, 23 matematyczny(ale masakra :cry:)=67
  15. Hahahaha :D jakie to ludzie mają problemy, po prostu urzekła mnie jego historia :D :D :D
  16. Sterownik mam z oryginalnej plytki, jaką dostałem przy kupnie płyty głównej. Konflikty sprzętu nie występują, a wcześniej nie miałem z tym problemów. Spróbuję ściągnąć sterowniki ze strony producenta, zobaczymy czy to coś da.
  17. nie w tym rzecz, w grach też głosu nie mam ponowne przeinstalowanie Winampa czy Soniqua nic nie da.W panelu sterowania pisze: Brak urządzeń audio, a po ponownym uruchomieniu kompa działa, może 20 min i znowu klops.
  18. Otóż moim problemem jest to, że po kilku minutach użytkowania komputera nie mam dźwięku. Słychać tylko dźwięki systemowe, ale piosenek słuchac już nie mogę. Muszę ponownie uruchamiać komputer. Mój sterownik to C-Media AC97 Audio Device. Przeinstalowywałem go, ale to nic nie pomaga, moze wy jesteście mi w stanie pomóc? Z góry dzięki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...