Jump to content

KWS89

Stały użytkownik
 • Posts

  2765
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

KWS89 last won the day on February 20

KWS89 had the most liked content!

About KWS89

 • Birthday 08/30/1989

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  UWM

KWS89's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter Rare

Recent Badges

363

Reputation

 1. Różnica jest taka, że nie szarpie w mieście i komplet sprzęgieł wystarcza na zajebiscie długo- bo to przeca hydrokinetyk więc nie ma kompletu sprzęgieł tylko "torque converter". Do miasta skrzynia idealna, chociaż powolutku idąc w kierunku automatu z pierdylionem przełożeń producenci robią tył w zwrot w kierunku wyjących CVT- tu można zaprogramować i dwadzieścia przelozen.:p
 2. Ekhm. Ostatnio miałem przyjemność jeździć Mazdą cx-3, 2.0 150. Automat do bani bo nie wie co ma ze sobą robić przy jeździe na trasie, w mieście jest cool. Komfort i jakość wykonania? W porównaniu do lancera którego miałem- gigantycznie na korzyść mazdy, czuć wiatr czasu... A te trzeszczące piano-black to standard wszędzie- rysuje się od samego patrzenia.
 3. Strzał w pupsko, z Białorusią od bodaj maja jest coś a'la MRG. Tam litr czegokolwiek kosztuje maks 2.5pln. Do granicy mam niecałe 60 km. Do tego można wwieźć chyba 10litrow dodatkowo w plastiktanku, i za muła można robić raz na trzy dni. Trzy osoby z prawkiem, stary kibel z wielkim zbiornikiem i dodatkowe cebulocenty na Karyny i Brajanki uciekają, co nie?
 4. Dokładnie to jest jedna dmuchawa z twinscrollem- czyli- masz rację. ;] Tylko czy w tym silniku wyeliminowali problemy z napędem bodaj pompy oleju? :P Aurora- dlatego ja odpuściłem najem auta, leżałem wentylem do góry i pozwalałem się być wożony- najczęściej w stanie wskazującym bo na trzeźwo to ciężko się nie bać.
 5. Kax- masz rację. Tylko nie każdy jest biegły z języka zachodnich sąsiadów, i nie każdy chce wertować poprzednie strony. Tesel- skrótem napiszę- pomysł 205/55 jest do d. bo zacznie zgarniać krawężniki przy parkowaniu. I te 5.5mm wysokości robią różnicę.
 6. Miałem takie auto w wersji muł bagienny- czyli 1.5- i odradzam schodzenie z profilu przy zachowaniu tej samej szerokości bo: skrzynia 5b, wygluszenie i generalnie przód w stylu "jet fighter", czyli zgarniacz krawężników. Ale ja to ja. Za jakaś chwilę wstawię zdjęcie testów i niech sobie wybiera do woli.
 7. No chyba nie. -3.14% vs -1.71%.
 8. Rzuć okiem na test autobilda w polskiej edycji z tego tygodnia- jest porównanie 52 modeli, coś wybierzesz. Ewentualnie poszukaj gumy w 215/55/16- będzie minimalnie mniejsza, ale nie wiem jak wygląda sprawa z ceną.
 9. KWS89

  Auto Do 60k

  I oc nie będzie zabójcze. Dacia ma szereg wad- ale w gruncie rzeczy na gwarancji to dobre żelazo. Warte swojej ceny.
 10. KWS89

  Auto Do 60k

  Generalnie- mechanicznie TurboFehlerIncluded mają problemy z napinaczami rozrządu (te na łańcuchach), nagarem w dolocie (1.2,1.4 tsi i 1.6/2.0tdi), brakiem wyrównania jakości turbosprezarek (ihi), problemy z elektroniką osprzętu (w zeszłym tygodniu wybiło mi błąd sygnału z czujnika temperatury płynu- notlauf included, po sprawdzeniu vcdsem- problem znikł i się jeszcze nie pojawił z powrotem). Problemy ze skrzyniami w 1.2,1.4,1.8tsi i 1.6tdi- manuale się potrafią rozsypać, dsg zjada sprzęgła (dsg7). Problemy z cieknącym spryskiem tylnej szyby, pękająca lampa 3 stopu, pękające reflektory tylne, parujące reflektory led przednie (w tym padające samopoziomowanie). Wymieniać dalej? A- i skrzypienie z dziwnych miejsc. U mnie wystąpiły- turbosprężarka jest do wymiany- wbrew temu co było napisane wcześniej- jeszcze nie wymieniona, czekam aż wyzionie ducha a nowa leży na półce w garażu. Cieknie i jest pęknięte delikatnie światło 3 stopu i skrzypi. 4 lata gwarancji daje vgp- ale respektowanie jest ekhm- po dieselgate- słabe. Ja miałem dwa lata gwary albo 100kkm (zakup w momencie zmiany importera). Generalnie- nowego VW raczej bym nie polecił- chyba że któregoś z trojaczków VW- up/citigo/mii. Bo tam nie ma co się psuć.
 11. KWS89

  Auto Do 60k

  Mig- z doświadczenia- odpuść temat Leona. Niedoróbki, hiszpańska precyzja-niemiecki temperament. Ostatnio zrobili lifta, krótko po tym, jak Pedro ogarnął dobre spasowanie elementów... Mając 60kpln na auto- wybrałbym turbomalarię w postaci dacii a resztę hajsu przepuścił na przyjemności wynagradzające posiadanie dacii.
 12. Eeeetam- na Allegro były już zderzaki zanim była oficjalna premiera.
×
×
 • Create New...