Skocz do zawartości

C550

Stały użytkownik
  • Postów

    20
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez C550

  1. Wynik taki sobie, zapewne z powodu procesora.
  2. C550

    Proszę O Poradę

    Cpu-Z wykrywa dobrze.
  3. C550

    Czy Warto Zamienić?

    A żebyś wiedział, ze FarCry chodzi bardzo ładnie na tym GeForce. Porównałem obie karty na NFSU2: na GeForce chodzi pięknie, na Radeonie już tak dobrze nie jest. Nie zamieniam. Pozdrawiam all.
  4. C550

    Proszę O Poradę

    Dlaczego moje pamięci 400Mhz są wykrywane w Everest Home jako PC1600?
  5. Odczyt:2643 Zapis:538 Dlaczego moje pamięci 400Mhz są wykrywane w Aida32 jako PC1600?
  6. C550

    Co Sądzicie O Tej Karcie?

    http://allegro.pl/show_item.php?item=54077940 Warto ją kupić?
  7. C550

    Czy Warto Zamienić?

    To raczej nie ma sensu bo geforce nie przechodzi testów z pixel shader a radeon tak :mur:
  8. C550

    Czy Warto Zamienić?

    To ilość pamięci na karcie nie ma wpływu?
  9. C550

    Czy Warto Zamienić?

    No tak właśnie myślałem. Pewnie chodzi o szerokość szyny?
  10. Ruszy bez problemów. :D
  11. C550

    Czy Warto Zamienić?

    Czyli gry będą chodzić gorzej? [Pentium 4 2,66GHz, 512 DDR PC 3200, GeForce 4 MX 440, WD 80GB 8MB Cache]
  12. Mam podobnie(Pentium 4 2,66Ghz). Myślę, że jest to wina za słabego coolera na CPU bo po takim wyłączeniu CPU ma u mnie ok.55-58 stopni. Pomaga otwarcie obudowy, tj. zdjęcie bocznej ścianki. I warto chyba pomyśleć o zmianie coolera.
  13. Witam. Czy warto zamienić (za darmo) GeForce 4Mx 440 64MB 128bit firmy Creative na Radeon 9200SE 128MB 64bit Sapphire? Mam taką możliwość, nie mam zamiaru kupować na razie nowej karty a zależy mi na Pixel Shader.
  14. Może być 98SE ale co to zmienia? Jak to zdobyć?
  15. Z kąd mogę ściągnąć dysk startowy Windows ME? Chodzi mi o taki, który obsługiwałby CD-ROM w dos-ie. Aktualnie mam XP na NTFS i nie mogę utworzyć takiej dyskietki, a dyskietki ściągane c DC++ są wadliwe.
  16. Zmieniłem plytę główną z AMD Duron na płytę z Pentium 4 2,66GHz. Wszystko włącza się poprawnie aż do momentu gdy wyświetla się: Uruchom komputer normalnie, ostatnia znana dobra konfiguracja, Tryb Awaryjny, itd... Po wybraniu czgokolwiek komputer myśli 3 sekundy i restartuje się. Za pierwszym razem pokazało się na chwilę okno ładowania systemu Windows XP. Dodam, że z dyskietki startowej komputer rusza i wykonuje poprawnie funkcje w dos-ie. Czy przy zmianie platformy sprzetowej konieczna jest reinstalacja systemu? Czy te objawy na to wskazują?
  17. O tym zasilaczu Deer 400W są niezłe opinie, więc chyba go kupię.
  18. Sprzedawca może i sprawdzony ale mieszkam w Warszawie, odbiorę go osobiście i jest możliwość zwrotu.
  19. To może http://allegro.pl/show_item.php?item=54009055 Nie zależy mi na OC a nie mam zbyt wiele kasy na zasilacz.
  20. Witam. Co sądzicie o takim zasilaczu http://allegro.pl/show_item.php?item=53766714
×
×
  • Dodaj nową pozycję...