Jump to content

Bekomo

Stały użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Bekomo

 • Rank
  Uczestnik
 1. To że murzyni mają niższe IQ od białych jest wiadome od dawna :lol: więc proponowałbym zignorować takie wypowiedzi, szczególnie jeżeli chodzi o raperów. Wspac, co masz na myśli z tym 'cudem'?
 2. Doskonale wiesz, że "zastój" w negocjacjach jest spowodowany Rosją. Bo jak tutaj normalnie prowadzić miękką politykę zagraniczną kiedy Rosjanie mamroczą coś pod nosem o broniach atomowych (?) i innych ofensywnych akcjach kiedy tylko Polska próbuje dogadać się z USA. To oczywiście wg. ciebie jest normalne, tak? ;) Na razie owoców pobytu w Iraku nie widać aż tak mocno, ale kto wie za kilka lat jak to będzie wyglądać. Z dnia na dzień nie da się zaskarbić sobie czyjegoś szacunku.
 3. A czy ja mówię że za granicą o naszej polityce mówią źle? Nie koniecznie, ale chodzi mi o ogólną niechęć polska-niemcy, polska-rosja i tego nie da się ukryć, to czuć w powietrzu. A dzięki polityce Kaczyńskich zyskaliśmy w oczach jako twardy negocjator, a nie potulna ofiara do bicia... To, że jesteśmy w Iraku nie jest złe. O żołnierzy się nie martwię, nie są tam zabrani na siłę i dostają za to pieniądze. Poza tym trochę doświadczenia zawsze się przyda, bo co to za obrońca kraju jak nigdy nie strzelał do drugiego człowieka? :lol: Nie chodzi tu tylko o korzyści w stosunkach USA-Polska (wiem, że wg. ciebie takowym nie ma) ale można spojrzeć na to z innej strony. Trzeba szukać niestety dobrych sojuszników gdzie indziej. Czemu by nie USA? Poza tym, uważasz że USA zostawiłoby teren na którym zaatakowano by ich bazę? Jakby nie było, taka tarcza antyrakietowa jest głównej mierze amerykańska i sądzę, że hamburgery z tymi swoimi zapędami do wojaczki nie zostawili by tego ot tak.
 4. Była koalicja z samoobroną, nie ma koalicji, czysta polityka, to samo UPR. Nie wszystkie partie władają połową gazet "polskich" i są pokazywane w dobrym świetle w telewizji. Co ty byś zrobił na miejscu UPR kiedy nie dopuszczano by cię do głosu w publicznej telewizji, zrobiono z ciebie wariata (pomimo tego że mówisz prostym językiem docierającym do ludzi) etc? PO ma dobry start bo ma za swoimi plecami połowę mediów i innych rzeczy służących do manipulacji masami (PiS zresztą podobnie).
 5. Jeżeli uważasz, że podlizywanie się i padanie na kolana przed silniejszymi jest "wzmacnianiem pozycji na arenie międzynarodowej" to jesteś w błędzie. Widać to po rządach np. Kwaśniewskiego, który był jak potulny baranek, a kiedy wszedł tylko PiS to od razu zrobił się szum, wielkie zdziwienie że Polska w ogóle ma swoje zdanie i potrafi je okazać. Przykro mi, ale z Rosją i Niemcami NIGDY nie będziemy mieli dobrych stosunków... a to że Rosja i nasz zachodni sąsiad robią sobie rurociągi na około Polski jest tego świetnym przykładem.
 6. Pewnie! Całować niemców? Niby za co? Weź człowieku zachowuj się jak patriota a nie Tusk.
 7. Dokładnie o tym mówię i doskonale wiecie że jest to prawda, demokracja to najgorszy ustrój z możliwych, kto to wymyślił to ja nie wiem... No panowie, pogadamy za rok/dwa, zobaczymy jak to w tej polsce będzie lepiej ;). Zal mi jedynie ludzi ktorzy daja sie tak latwo manipulowac
 8. Widać że połowa osób głosujących na PO nie zna w ogóle programu partii, traktuje to tylko jako alternatywę dla "obciachowych" kaczorów, poza tym głosowanie na PO jest modne wśród pożytecznych idiotów no i mamy to co mamy... czyli ludzie już zadają sobie pytania "ciekawe jak się będzie teraz żyło" spodziewając się nie wiadomo czego. Będzie żyło się tak, że Tusk będzie słodził w TV na wszystkie strony a nic się nie zmieni tak naprawdę. Jeżeli PO jest u władzy, to może być tylko gorzej. Przykre ale prawdziwe.
 9. Nie ma co świętować tylko teraz pozostaje płacz, jak widzę twarz w TV Tuska to aż mnie skręca, nie wytrzymam chyba... to będą 4 lata stracone dla Polski i jeszcze zatęsknicie za Kaczorami :lol:
 10. Pewnie tak... OMG NIE Tusk i Kwaśniewski ja piernicze nie mam słów, łączmy się w żalu moi bracia, oto przede mną 4 ciężkie lata!
 11. Spokojnie, i tak wybory zostaną unieważnione. Nie ma się co cieszyć :lol:
 12. NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PO WYGRALO IDE SIE POWIEISC!
 13. Wiedzmin zapowiada się wspaniale pod wieloma względami i nie ma co płakać Jake79 tylko wytrzeć łzy, zmienić pieluchę i nie szukać na siłę gry idealnej bo taka jeszcze nie wyszła i nie wyjdzie nigdy.
 14. Ale za to zabawne porównanie ;) Zgadzam się z tobą, felek. Gordon to taki terminator z gravity gunem w garści czekający tylko na jakąś akcje... chciałbym kiedyś usłyszeć jego głos ;]
 15. Wg. mnie i tak PiS wygra. Nie to że jestem za nimi, ale chyba nikt nie myśli, że będzie inaczej? ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.