Jump to content

Hanu

Stały użytkownik
 • Posts

  4497
 • Joined

 • Last visited

About Hanu

 • Birthday 06/13/1978

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  ..Łódź..
 • Zainteresowania
  marynistyka, wojskowość, koszykówka

Recent Profile Visitors

4576 profile views

Hanu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

14

Reputation

 1. Myślę, wejdę tu w 2022 zobaczyć pustkę. Ale nieeeeeee, wiara żyje, starzy jeszcze nie wymarli 🙂 Składam właśnie dla dzieciaków 12 generację. Chciałem znaleźć kilka głębszych informacji w dziale Intel i srogo się zawiodłem. Cisza, poziom mierny, informacje płytkie jak Wisła w suszy. Jak żyć, jak żyć.... Drzewiej bywało, że tu rodziły się pomysły pionierskie, rozgryzało się platformy na wylot. Poziom światowy. K...., za stary już chyba jestem.
 2. Czasu mniej to jedno. Poza tym rzeczywiście jest tak, że kręcenie dla wyniku czy zabawy przestało rajcować. Z drugiej strony cały czas w głębi duszy drzemie przeszłość i nie wyobrażam sobie, by coś w moim kompie było niepodkręcone . Chociaż powiedzenie "moim" jest teraz nieco na wyrost , gdyż częściej widuję przy nim mojego starszego syna młócącego w NFS. Tak czy inaczej, jestem na PPC bardzo często. Jedynie proporcje odwiedzanych tematów się zmieniły i jak już wspomniał jonas tyczą się bardziej użytkowych aspektów. Szkoda, że podyskutować poza Wami nie ma za bardzo z kim, ale to w zasadzie nic nowego - nie ta mentalność, nie ten wiek, nie ten światopogląd. Gdzie yotomeczek, berkut, reed, lagier, benek, bachus_anonymous, vip......
 3. Pisałem powyżej, że jedynie dyski twarde zmuszone są do ponownego rozkręcenia talerzy i pozycjonowania głowicy, bo dość zdecydowanym przerwaniu ich procedury startowej przy pierwszym uruchomieniu. Poza tym nic złego się nie dzieje.
 4. Jak pamięcią sięgnę Asusy od lat mają problemy z dual bootem. Niby nic strasznego ( no może dysk dostaje po talerzykach :) ) , ale jednak jest to irytujące. Zleży od BIOSu, na jednych jest na innych nie ma. Trza z tym żyć.
 5. Nie deptać legendy - chciałoby się powiedzieć. Cóż, nic nie poradzimy, domena sprzedana. Najważniejsze, że ludzie i wiedza przeszły na PPC.
 6. Moim zdaniem odesłali mając świadomość, że jest uwalona, a nie mieli teraz czasu/mozliwości/chęci by się nią zająć. Teoretycznie mógłbyś soprawdzić na innym zasilaczu, ale imho skutek będzie ten sam. Szkoda gadać....
 7. Wyniki karty to kij wsadzony w mrowisko AMD w segmencie mid-range. Kolejna karta Ti , która zrobi furorę.
 8. Tak, ten DCU wart jest grzechu :). Pytanie tylko czy jego cena w PL nie będzie tożsama z referantami 680 GTX.
 9. Co za wykopalisko :) Nick wziął się od nazwiska - Han. Odkąd pamiętam zawsze tak na mnie mówili znajomi, kumple, koledzy. I tak zostało. PS. Popatrzyłem sobie dwie strony wstecz - rany, prawie nikogo nie kojarzę. No ale tak jest jak człowiek przestał się udzielać i wchodzi poczytać okazyjnie. Przy okazji zastanawiam się ilu z aktywnych userów pamięta co było zanim powstało purepc :)
 10. Hanu

  Fifa 12

  Żebym Ja, fanboy PES'a, skusił się do napisania pozytywnie o FIFA to juz koniec świata :). A jednak napiszę - gra jest bardzo dobra, naprawdę bardzo dobra. Trochę denerwuje mnie średnia płynność animacji , ale reszta super. Po raz pierwszy u mnie PES nie zajmie w tym roku 100% czasu dla gier piłkarskich. Howgh.
 11. Dziwne, mam 2 Samsungi F3 i z Sabertooth działają OK.....
 12. Jak dla mnie to jest to jeszcze akceptowalny poziom. W mojej konfiguracji "alldays" , 4,6 GHz przy 1.28V przy chłodzeniu Thermalright Ultra120A +Enermax Magma i paście STG2, temp. w Linx dochodzi do 72C. Niby sporo mniej, ale też mniejsze V i niższe takty. Budę masz zamkniętą?
 13. Pierwsze kilka czasówek rzeczywiście można przejechać bez problemu na złoto. Im dalej tym trudniej i naprawdę trzeba szukać koncentracji i wykorzystywać optymalnie skróty. Aż mi się czasówki na licencje International w Gran Turismo przypomniały :). Gierka może wybitna nie jest, ale to kawał solidnej ścigałki dla fanów starych NFS. Jest rozwałka, jest dynamika, jest dobra muza, jest w końcu dobra zabawa. Tego było trzeba i osobiście jestem bardzo zadowolony. Kaeres ma ansolutnie rację - wsysa jak bagno. Dla mnie 8+/10.
 14. Hanu

  Fifa 11

  Podpiszę się pod przedmówcą obiema nogami :). Full PES 2011 to zupełnie inna rozgrywka niż w demie. Poprawiono dosłownie WSZYSTKO. Piszę to w tym temacie, gdyż zapewne wielu z Was postawiło "krzyżyk" na PES po tym co zobaczyli w demie. Jak kilka stron temu pisałem,że bardzo dobra w tym roku FIFA zadomowi się mocno na pecetach tak teraz muszę to odszczekać. KONAMI zrobiło GIGANTYCZNY postęp w stosunku do zeszłorocznej edycji.
×
×
 • Create New...