Jump to content

Zyraf

Stały użytkownik
 • Posts

  47
 • Joined

 • Last visited

Zyraf's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Tak jak myślałem. Pojawiły się trzy nowe opcje w BIOSie: włączenie/wyłączenie wbudowanego modemu (wreszcie!), włączenie/wyłączenie budzenia poprzez LAN oraz "Swap LAN/WLAN" tylko nie wiem do czego to służy. Być może poprawili znów pracę wiatraka na CPU. BTW. Poprzenio był F.0C ;)
 2. Za duży skok w numeracji żeby zmienili tylko to. Update'y zawsze są zalecane.
 3. Matryca do nx6110 kosztuje zdaje się 800 zł netto.
 4. No to widzę, że nie jestem już sam jeśli chodzi o "siadające" lampy podświetlające matrycę. Oj trefna coś była ta seria matryc.
 5. Na dniach będę wysyłał lapa do serwisu na zmianę cewki i matrycy to zobaczymy.
 6. Nie załamuj mnie... mam wciąż matrycę do wymiany ;(
 7. Spokojnie jestem na nogach już, ale zmroziło mnie teraz... Rzeczywiście widziałem na jednej z nich nieco niebieskiej farby. Tylko wytłumacz mi JAKIM cudem serwis stwierdzi, że odkręcałem je? Oczywiście po główkach śrubek widać, że tak, ale po tej farbie jakoś nie wydaje mi się jak mogą to stwierdzić. Dodane: Myślę jednak, że skoro nie ma naklejki z napisem "Warranty will be void if removed" to można samemu odkręcić. O takich rzeczach trzeba informować użytkownika końcowego.
 8. A tu Cię zaskoczę, ale ja mam pod klapką dwie czarne śrubki (te trzymające klawiaturę). Dodane: Sugerujesz, że zdejmując klawiaturę straciłem gwarancję?
 9. Dobra Burns, ale nie możesz stracić gwarancji odkręcając tylko dolną klapkę i być może zdejmując klawiaturę. Po to jest to tak łatwo dostępne żeby z tego korzystać.
 10. Możesz mi powiedzieć gdzie mam zadzwonić żeby porozmawiać z serwisiem? Muszę go wreszcie wysłać. Wciąż tego nie zrobiłem. Czy to ten numer: (022) 5 666 000?
 11. Zgadza się. Zatem jeśli udałoby mi się nakłonić ich na zamianę mojej na SXGA to miałbym większą rozdzielczość.
 12. Sugerujesz, że 1024x768 jest ustawione jako maksimum i nawet podłączenie innego displaya, który ma natywną większą rozdzielczość nic nie da? Co do podświetlenia, to ustawienie opcji zasilania mam od zawsze te same. W sumie zaczęła się to dziać na najnowszych sterach intela. Musiałbym postawić starszą wersję i potestować. Aczkolwiek dziwi mnie fakt, że zabawy cyckiem wyłączającym display nic nie dają. Wszystko jest ok. To co opisałem dzieje się tylko gdy zamknę fizycznie pokrywę (czyli ruszę nią). Miałem też kiedyś taki myk, że podświetlenie migało delikatnie. Raz jaśniejsze, raz ciemniejsze. Było tak przez 2 dni może i ustało. Na mój gust matryca jest do wymiany. Kończy mi się za trzy miesiące gwarancja. Nie chcę żeby spaprała się kompletnie tuż po okresie gwarancyjnym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.