Jump to content

David523

Stały użytkownik
 • Content Count

  623
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About David523

 • Rank
  Uczestnik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  127.0.0.1
 1. Witam, na sprzedaż mam dość nietypową rzecz, mianowicie własnoręcznie wykonaną kostkę LED Dokładny opis, zdjęcia i video na aukcji, zapraszam AUKCJA
 2. Jeśli chodzi o dyski to dajesz PPM na danej partycji, Właściwości -> Zabezpieczenia i grupy SYSTEM i Administratorzy mają ustawione Uprawnienia na "Pełna kontrola", jeśli ich niemasz to dajesz Edytuj i tworzysz takie reguły.
 3. David523

  LG IPS E2370V

  Może ktoś napisać jak monitor sprawuje się przy przeglądaniu www, pisaniu itd.? Dokładnie to jak sprawdza się 16:9, czy lepiej kupić jednak 16:10? EDIT: Sprawdzę sam czy mi się spodoba, najwyżej zwrócę do sklepu :P
 4. Witam, potrzebny jest laptop, koniecznie 17", będzie używany do przeglądania internetu i pisania, ew. jakiś film. Wymagania: -Matryca 17" -Wygodna klawiatura - np. Asusy 17" mają klawiaturę taką jak w 15", to odpada. -Ogólna trwałość i wydajność -Cena do 2200-2500 Przeglądałem allegro i w tych pieniądzach są DELLE 1764, skłaniałbym się do tego z i5 (występują w różnych konfiguracjach), co o tym sądzicie? Np. DELL Inspiron 1764 i5-520M, 6GB RAM, HDD 500GB, GPU HD5450
 5. A konkretnie to jakie modele?
 6. Rozejrzyj się za Sansą Clip lub Clip+, do tego pasowałoby kupić jakieś słuchawki :razz:
 7. David523

  kabel do iiyamy

  Nie napisałeś podstawowej informacji - modelu, a przynajmniej typu monitora. Niewiem czy dokładnie o to Ci chodzi, ale: Kupujesz przewód D-SUB -> DVI (zakładam że masz wyjście DVI), z wtyczki DVI usuwasz piny odpowiedzialne za EDID (identyfikacja monitora). Komputer nie rozpoznaje wtedy modelu monitora, można ustawić dowolną rozdzielczość i odświeżanie. Możesz to samo zrobić w przejściówce D-SUB -> DVI.
 8. Easy CD-DA Extractor również :-P EDIT: Jeśli nie masz pliku .cue to CD-DA Extractor się nie nada, jeśli masz to ok, możesz też użyc foobara, btw. świetny odtwarzacz B-)
 9. Spróbować nie zaszkodzi, koszt znikomy. Wykonałem podobną przeróbkę w 3 radiach, w jednym tylko trzeba było pominąć przedwzmacniacz, jakość dźwięku przewyższa transmiter, koszt znikomy + prostota obsługi. Czytałem gdzieś, że w niektórych modelach jest możliwość wpięcia się w tor AM, ale to już musisz sam poszukać, bo ja się nie orientuje dokładnie :) EDIT: AUX zamiast AM Pogoogluj trochę to znajdziesz też schematy emulatorów :-P
 10. Szukałem schematu, ale nic nie znalazłem ;/ Generalnie jak rozkręcisz radio, to powinieneś zlokalizować przewody wychodzące z okolic głowicy, na początek można spróbować zamiast głowicy wpiąć odtwarzacz, ew. zrób zdjęcia to pomyślimy.
 11. Tymczasowo można to zrobić inaczej, mianowicie wpiąć się z sygnałem audio w tor odtwarzacza kasetowego. Wypuszczamy wtedy przewód zakończony jack'iem i mamy wejście AUX aktywowane wsunięciem kasety :razz: Jakość dużo lepsza, a koszt znikomy B-)
 12. Też kieruje się mhdd - jest czysto. Tylko że w tej chwili mam na co zgrać dane więc mogę oddać dysk, a niewiem jak będzie za miesiąc czy dwa, w tym cały problem.
 13. W ostatnim tygodniu w jednym F3 wyskoczył mi C8 (1), skan dysku w mhdd czysty jak łza, komputer działa ok. Pisałem już wcześniej właśnie o tym dysku, złapał G-Sense od niczego. Nie ruszałbym tego, ale mam narazie gdzie zgrać dane, a dysk wydaje się podejrzany :razz:, więc oddałbym go na gwarancję, pytanie czy przyjmą bez problemu? HDD ma 2msc i niecałe 600h na liczniku.
 14. Emulatory są, ale znajdź mi emulator Atari na symbiana (s60v3), lub chociaż River Raid w oryginalne :razz: Szukam i nic ;/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.