Jump to content

rosolini

Stały użytkownik
 • Posts

  1866
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  tczew
 • Zainteresowania
  hodowla pietruszki

rosolini's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-2

Reputation

 1. Obawiam się jonasie, że takiego czadu jak onegdaj, to tutaj już nigdy nie będzie a szkoda, bo bardzo lubiłem to forum pomimo, że ono mnie nie za bardzo ?
 2. Mam takie urządzenie pod telewizorem - nazywa się komputer :)
 3. rosolini

  World of Tanks

  Dzięki wielkie - ten działa dobrze. No to trzeba będzie E8 polatać - mam jeszcze dziada w garażu :)
 4. rosolini

  World of Tanks

  Widziałem coś takiego na tej samej mapie - M6 stał z końcówką HP a ja do niego waliłem jak głupi zanim się zorientowałem, że coś jest nie tak. btw. Dałby ktoś linka do działającego moda na oddalenie kamery? Bo jak wgrałem jednego, to mi klawiatura w grze przestała reagować.
 5. Łooo matko.... jak ja dawno tutaj nie zaglądałem....i dlatego, pozwolę sobie zacytować klasyka: - "jak w korycie jest pełno, to świnie będą się pchały" :)
 6. rosolini

  World of Tanks

  uuu.... jakie ładne teraz to logo dzięki Sarkazm :)
 7. rosolini

  World of Tanks

  też uratowałem honor gimbusów tyle, że w mniejszej skali :) to był jakiś owczy pęd - wszyscy naraz polecieli jedną stroną!!! aż śmiesznie to wyglądało ;)
 8. rosolini

  World of Tanks

  Na koniec dnia piękna bitwa na PzIV :) Zwycięstwo! Bitwa: Bagno 15 kwietnia 2012 23:54:10 Czołg: PzKpfw IV Doświadczenia: 8 555 (x5 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia) Kredytów: 37 198 Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Specjalista
 9. rosolini

  World of Tanks

  No rzesz.... szlag mnie chyba trafi z tym E75 - nie mam ostatnio do niego szczęścia, same porażki Porażka Bitwa: Bagno 16 lutego 2012 20:45:47 Czołg: E-75 Doświadczenia: 702 Kredytów: 43 492 4 ubite tanki kilka poważnie uszkodzonych, kolo z teamu też na E75 ubił 6 Na koniec we dwóch zostaliśmy na mapie przeciw 5, obaj po ponad 90% i byśmy im dokopali, gdyby nie ta je**** arty :( :mur:
 10. rosolini

  World of Tanks

  Z drugiej strony bardzo dobrze się tłucze w tą górkę - ale też pod warunkiem, że ktoś poskałci ;)
 11. rosolini

  World of Tanks

  To ja mam zapisany taki "kwiatek" - prawie cały team ochoczo ładuje się na górkę aby campić. O dziwo wygraliśmy tą bitwę :)
 12. Kupiłem dokładnie coś takiego: iBOX Magic 9 GRAL on line Gdansk Gdynia Warszawa Tczew Elbląg Zasiłki z tych miniITX nie uciągną mojego sprzętu a i z upchnięciem wszystkiego byłby problem :)
 13. Właśnie dzisiaj kupiłem podobny wynalazek i-boxa pod media center. Dopiero przy montażu zasilacza zauważyłem, że będzie problem z wentylacją. Zasilacz z wentylatorem 120mm jest tak umiejscowiony, że pobiera powietrze z zewnątrz obudowy i z drugiej strony zaraz je wyrzuca. Trzeba będzie zaraz montować dodatkowy wentylator 120mm - myślę, że najlepiej będzie na górnej ściance (obudowa leżąca) tak, żeby dmuchał w okolice chipsetu i procesora. Nie wiem jak to się sprawuje na tym jednym wentylku 60mm, bo jeszcze procesora mi brakuje do kompletu?
 14. rosolini

  World of Tanks

  A po patchu nie miało być dodatkowego slotu na wyposażenie? Ja już wcześniej w promocji kupiłem stabilizator działa na tą okazję a tu [gluteus maximus] - będzie leżał i rdzewiał :(
 15. rosolini

  World of Tanks

  T30 dołączył do kolekcji - ubiłem dziada :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.