Jump to content

rosolini

Stały użytkownik
 • Posts

  1867
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  tczew
 • Zainteresowania
  hodowla pietruszki

rosolini's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

-2

Reputation

 1. Wgrać, to zawsze można, np. przy pomocy AFUDOS. Pytanie tylko, czy masz ten nieoficjalny bios znoszący owe ograniczenia? To odnośnie mobo, bo co do karty grafiki, to nie wiem.
 2. Obawiam się jonasie, że takiego czadu jak onegdaj, to tutaj już nigdy nie będzie a szkoda, bo bardzo lubiłem to forum pomimo, że ono mnie nie za bardzo ?
 3. Mam takie urządzenie pod telewizorem - nazywa się komputer :)
 4. rosolini

  World of Tanks

  Dzięki wielkie - ten działa dobrze. No to trzeba będzie E8 polatać - mam jeszcze dziada w garażu :)
 5. rosolini

  World of Tanks

  Widziałem coś takiego na tej samej mapie - M6 stał z końcówką HP a ja do niego waliłem jak głupi zanim się zorientowałem, że coś jest nie tak. btw. Dałby ktoś linka do działającego moda na oddalenie kamery? Bo jak wgrałem jednego, to mi klawiatura w grze przestała reagować.
 6. Łooo matko.... jak ja dawno tutaj nie zaglądałem....i dlatego, pozwolę sobie zacytować klasyka: - "jak w korycie jest pełno, to świnie będą się pchały" :)
 7. rosolini

  World of Tanks

  uuu.... jakie ładne teraz to logo dzięki Sarkazm :)
 8. rosolini

  World of Tanks

  też uratowałem honor gimbusów tyle, że w mniejszej skali :) to był jakiś owczy pęd - wszyscy naraz polecieli jedną stroną!!! aż śmiesznie to wyglądało ;)
 9. rosolini

  World of Tanks

  Na koniec dnia piękna bitwa na PzIV :) Zwycięstwo! Bitwa: Bagno 15 kwietnia 2012 23:54:10 Czołg: PzKpfw IV Doświadczenia: 8 555 (x5 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia) Kredytów: 37 198 Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Specjalista
 10. rosolini

  World of Tanks

  No rzesz.... szlag mnie chyba trafi z tym E75 - nie mam ostatnio do niego szczęścia, same porażki Porażka Bitwa: Bagno 16 lutego 2012 20:45:47 Czołg: E-75 Doświadczenia: 702 Kredytów: 43 492 4 ubite tanki kilka poważnie uszkodzonych, kolo z teamu też na E75 ubił 6 Na koniec we dwóch zostaliśmy na mapie przeciw 5, obaj po ponad 90% i byśmy im dokopali, gdyby nie ta je**** arty :( :mur:
 11. rosolini

  World of Tanks

  Z drugiej strony bardzo dobrze się tłucze w tą górkę - ale też pod warunkiem, że ktoś poskałci ;)
 12. rosolini

  World of Tanks

  To ja mam zapisany taki "kwiatek" - prawie cały team ochoczo ładuje się na górkę aby campić. O dziwo wygraliśmy tą bitwę :)
 13. Kupiłem dokładnie coś takiego: iBOX Magic 9 GRAL on line Gdansk Gdynia Warszawa Tczew Elbląg Zasiłki z tych miniITX nie uciągną mojego sprzętu a i z upchnięciem wszystkiego byłby problem :)
 14. Właśnie dzisiaj kupiłem podobny wynalazek i-boxa pod media center. Dopiero przy montażu zasilacza zauważyłem, że będzie problem z wentylacją. Zasilacz z wentylatorem 120mm jest tak umiejscowiony, że pobiera powietrze z zewnątrz obudowy i z drugiej strony zaraz je wyrzuca. Trzeba będzie zaraz montować dodatkowy wentylator 120mm - myślę, że najlepiej będzie na górnej ściance (obudowa leżąca) tak, żeby dmuchał w okolice chipsetu i procesora. Nie wiem jak to się sprawuje na tym jednym wentylku 60mm, bo jeszcze procesora mi brakuje do kompletu?
 15. rosolini

  World of Tanks

  A po patchu nie miało być dodatkowego slotu na wyposażenie? Ja już wcześniej w promocji kupiłem stabilizator działa na tą okazję a tu [gluteus maximus] - będzie leżał i rdzewiał :(
×
×
 • Create New...