Jump to content

Falcone

Stały użytkownik
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Falcone

 1. mkl umie podsumować srawe! :)
 2. Wiem co do reklamy to niedługo się zmieni!! (przynajmniej ma taką nadzieję)
 3. 6 Mar 2006, 11:28 napisałem że założłem strone 5 marca 2006 o godzinie około 21:00! ;) Więc chce zakomunikować że niedługo zmieniam hosting na lepszy i wtedy będe się porządnie zajmował serwisem! Teraz tylko przygotowuje wszystko na dysku a jak zmienie hosting to wtedy dam tam ten jportal. Narazie nie ma prawie nic do oceniania! :|
 4. No niestet lcycos ma to od siebie że jest ''trochę'' reklam! Naszczęści to się niedłgo zmieni,ale jeśli chodzi o reklme to słyszałem że prędzej ci usuną konto niż ty usuniesz reklam z lycosa!
 5. Witam!! Chciałem dać do oceny mój jportal, znajduje się on pod adresem http://members.lycos.co.uk/gakier/jp-2.3.1/index.php !! Serwer na lycosie ale wkrótce to zmienie! Postawiony jest od wczoraj! Oceniajcie i mówcie co mam zmienić! :)
 6. Poszukaj na winamp.com Może coś znajdziesz! ;)
 7. Sprawdz na forum,była gdziś odpowiedz co i jak! Ale pogrzebie coś jeszcz w kodzie może coś uda mi się zrobić! :)
 8. Skrypty java Skrypty Wpisz tutaj skrypty java i będziesz miał mase genialnych skryptów! :) Wszystkim dziękuję za pozytywne opinie o mojej stronce!
 9. Trochę html trochę javascript. Po zmianie serwera będzie php oraz MySQL. Czyli lepsze forum sstem newsów.
 10. Witajcie! :) Jak że jestem początkującm webmasterem nie wygląda to za dobrze! Oceniajcie moją stronę. Adres strony http://www.strefazso.prv.pl/
 11. Falcone

  Avatary

  Ja też swojego nie zrobiłem ale mi się bardzo podoba! Pozatym jest niepowtarzalny na tym forum! ;) Jest Super Elo pro!
 12. A Broken Sword? (Czy jak tam to się pisało) ;) Ekstra przygodówka,nie ta nowa tylko te starsze wersje to był hit! Ps.Jestem tu nowy. Więc się z wami witam! Witajcie Tweakowicze! :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.