Jump to content

megadega

Stały użytkownik
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About megadega

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 11/20/1990

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.tenisstolowy.net
 • GG
  6033271

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Bydgoszcz
 • Zainteresowania
  Tenis stolowy, modding
 1. Witam, potrzebuje urządzenia - dzwonka, który poinformuje pracowników firmie o rozpoczęciu przerwy i jej zakończeniu. Szukam gotowych rozwiązań. Ewentualnie osoby, która zrobi to na zlecenie. Czekam na oferty, ewentualnie linki do gotowych rozwiązań. Chodzi o krotki sygnal dzwiekowy na poczatku przerwy, oraz krotki sygnal dzwiekowy na koncu. Firma sklada sie z pomieszczenia 50m2, wystarczy jedna syrena. Urzadzenie ma dzialac automatycznie. Wyswietlacza nie potrzebuje. Pozdrawiam.
 2. Witam, potrzebuje urządzenia - dzwonka, który poinformuje pracowników firmie o rozpoczęciu przerwy i jej zakończeniu. Szukam gotowych rozwiązań. Ewentualnie osoby, która zrobi to na zlecenie. Czekam na oferty, ewentualnie linki do gotowych rozwiązań. Pozdrawiam.
 3. Fakt, Zasilacz bije po oczach :D
 4. Dla tych, którzy myśleli, że już nie modduje mam złą wiadomość :P. Tak na serio - Realitynet, Enermax, Dremel zmusily mnie by znowu złapać za zabawki i coś zdziałać. Trochę to trwało, ale w głowie pojawiła się wizja - połączenie Steam i Cyberpunku. Z żadnym z tych styli nigdy nie miałem do czynienia. Mam nadzieje, że moja wizja Wam się spodoba. To już trzeci mod, który pomagał mi ukończyć specjalista od aerografu. Ps. Znowu mi uratował tyłek :P Zabawka od Enermaxa: Dremel... ciekawe od kogo..... Rozpocząłem od wycięcia okna Nazwijmy to upiększaniem steampunkowej strony: Cyberpunkowa strona: Podswietlane stopki: Efekt końcowy: Zapraszam do głosowania po prawej stronie na jeden z trzech projektów: www.realitynet.pl lub na facebooku http://www.facebook.com/PortalRealitynet?ref=ts
 5. AUKCJA CHARYTATYWNA Niezwykła Obudowa i zasilacz (1474095641) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy Zapraszam do Licytacji ! Mała Prośba ! Wykopcie to ;) http://www.wykop.pl/link/637563/aukcja-charytatywna-niezwykla-obudowa-i-zasilacz-1474095641-aukcje/
 6. Zapraszam do oglądania Videloga ;)
 7. Udało się ! Prace nad projektem Withered Tree zostały zakończone, ostateczny efekt widać na zdjęciach. Jednocześnie chcielibyśmy podziekować wszystkim, którzy przyczynili się do ukończenia modyfikacji. Szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów, którzy zdecydowali się nam pomóc. Przy okazji chcielibyśmy poinformować, że już niedługo każdy z Was będzię mógł zostać właścicielem tej nietypowej obudowy komputera – gdyż zostanie ona zlicytowana na aukcji charytatywnej ! W ciągu dwóch tygodni powinien ukazać się Videolog z prac nad modyfikacją.
 8. Do zakończenia modyfikacji pozostało niewiele. Malowanie zakończone… uparliśmy się, że dorobimy mech, tak żeby zieleń wyglądała bardziej realnie. W poniedziałek opublikujemy oficjalne zdjęcia, zaś w ciągu dwóch tygodnii możecie spodziewać się Videologa. -=YoGi=- Dziekuje ;)
 9. Na zachętę: Jutro detale.....
 10. Nasz najważniejszy element obudowy, czyli drzewo jest już na ukończeniu. Żarty się skończyły – od jutra Marek zaczyna malowanie, w piatęk/sobote obudowa będzie pomalowana, a w niedziele będzie już w niej komputer. Trzymać kciuki !
 11. Jak widać na zdjęciach przykleiliśmy elementy ozdobne, dorobiliśmy pęknięcia i trochę elementów przypominających drzewo.
 12. Dokładnie, pianka na początek. Będzie trzeba ją jeszcze wymodelować i dodać troche gałęzi.
 13. To co widzicie na zdjęciu to poczatek drzewa, zapowiada się ciekawie ? Czekajcie na więcej ! Jutro pojawia sie prawdziwe galezie.
 14. Cieszy mnie fakt, że etap szlifowania został już zakończony. Jak widać na zdjęciach doszło pare ciekawych elementów – rura do sześcianu na górze obudowy, “osłonki” na cd-rom i wentylator. Pozostaje jeszcze przyklejenie ozdobnych elementów i chyba najważniejsze - malowanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.