Jump to content

vinoo

Stały użytkownik
 • Posts

  354
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

vinoo last won the day on November 28 2011

vinoo had the most liked content!

Contact Methods

 • GG
  7208541

vinoo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

56

Reputation

 1. vinoo

  Diablo 3

  Link do profilu mam w sigu, [gluteus maximus] nie urywa ale grać sie da. Poleciał mi soj w końcu, tylko że na błyski, więc będzie trzeba chyba pomyśleć nad zmianą elementala (teraz błyski maja dobry spiryt generator, błyskawiczne dłonie). Wczoraj spróbowałem solo t5 z exploding palm i Az'Turrasq (bez aughilda), nawet jakoś szło. Co niektóre elity znikały w chwile, ale czasami trafiała się elita, przy której wykorzystywałem wszystkie szanse na respa ;D @rafa Chodzi mi o jak najczęstsze używanie epiphany - zwiększa przeżywalność
 2. vinoo

  Diablo 3

  @rafa Spróbuj wycisnąć jak najwięcej redukcji cooldownu do spamu epiphany, 20k dodatkowego regena pomaga. Pas Haringtona i inner sancuary też dobra sprawa. T4, przy statach jakie podałem wcześniej, robię swoim mnichem bez problemu. Na T5 jest już trochę za grubo, skok jak dla mnie bardzo duży.
 3. vinoo

  Diablo 3

  Powiem tak, 1k resów (bez mantry) i 8k armora (z pasywką) z nowymi itemami można bez problemu osiągnąć a to wystarczy do gry na T4 przy 400k HP. Oczywiście jako taki dmg trzeba zadawać ;p. Pkt. z paragonów w pierwszej kolejności w resy, potem ew. w armor. T5/T6 zaczynają się schody. Trzeba brać już pod uwagę set aughilda, jeżeli grasz sam to obowiązkowo jedność na twoim mnichu i u towarzysza. Teraz pytanie jaki elemental cię kręci ;p Fire robi największy dmg, ale jest problem z setem aughilda, zresztą co tu pisać na T5 i T6 i tak trzeba się pchać w exploding palm i Az'Turrasq. Jak to przystało na SUPORTA, przyciagasz rzucasz EP, giniesz, reszta teamu kończy dzieło ;p Jakby nie było, efektywność farmienia T5/T6 jest z [gluteus maximus] w porównaniu do reszty klas..
 4. vinoo

  Diablo 3

  Patch - brak słów.. Idealnie obrazują podejście blizarda do mnicha
 5. vinoo

  Diablo 3

  Linki już chyba były podawane. Dodam, że staty przedmiotów są rolowane w trakcie otwarcia skrzyni. Czyli nie ma znaczenia która postacią je farmimy, póki co. Jedynie lv przedmiotów jest ustalany, na podstawie lv postaci, w chwili otrzymania horadric cache.
 6. vinoo

  Diablo 3

  U mnie podobna sytuacja, z tych dziwniejszych dropów to poleciały mi buty natalki (w party był DH) i taskery (w party był WD) grając mnichem. Co ciekawe, tasker i theo poleciały mi tego samego dnia co WD, z którym przeważnie gram. Gość od premiery wszystkie odłamki przeznaczał na rękawice (a niemało gra) i poleciały mu w końcu z elity, mi z białego trochę później. BTW a propos zbliżającego się patcha, mam nadzieje że lekko poprawią mnicha, te jego biedne sety, lub chociaż regeneracje ducha, bo w porównaniu do reszty klas wypada mega blado. Ponad połowę listy w diablo miałem mnichów, aktualnie zostały dwie osoby, które z tego co widzę zaczynają trenować DH.. ;/
 7. vinoo

  Diablo 3

  Ładne combo Diablox2, Maghda, King ;0 Z tego co ludzie piszą, miniony diablo (tutaj maghda i king) są losowe. Efekt z HF jest zaj.. 4 postacie z max AS, każda z HF i ekran płonie ;] Jakiś czas nie odpalałem PTR i o ile wcześniej nie odblokowali torment, to teraz jest już dostępny. Nabija także exp. Pytanie tylko czy można wbić 70lv?
 8. vinoo

  Diablo 3

  Chyba tylko na PTRce jest tragedia z mobami. Patrząc po streamerach RoS (zarówno przed, jak i po patchu) - wszystko w porządku, mobów nie brakuje.
 9. vinoo

  Diablo 3

  Konia z rzędem temu, któremu się uda ;p Wątpię, żeby jakiś sprzęt udźwignął te wszystkie fajerwerki, tym bardziej przy zebraniu mobów z całej mapy. Osobiście nienawidze jak wizz używa meteorytów i tych błyskawic, często łapie freezy gry wtedy, nawet przy małej ilości mobów ;/ Ciekawe jak radzą sobie konsole, po zebraniu wszystkich mobów na fieldsach
 10. vinoo

  Diablo 3

  Imo gwiazdki w nazwie oznaczają jakość broni. Na diablofans jest screen porównujący snop światła z RoS, ze screenem jednego z fanów, który zaproponował dodanie efektów cząsteczkowych wokół światła - im więcej tym lepsza legenda - musiało się blizzowi spodobać ;] Co do polepszenia statystyk, to bardziej pasowałyby atrybuty, przy których jest moneta (jako możliwe do polepszenia), natomiast gwiazdka przy atrybutach to może ten dodatek klasowy o którym wspominali. Jak na razie można tylko gdybać ;p
 11. vinoo

  Diablo 3

  Bez urazy, ale wątpię żeby ktoś chciał grać na mp7 z monkiem, który ma zaledwie 22kdps. CM Wizz bardzo doceni światło cyklonu, ale hp mobów przy 4 graczach, gdzie 3 "bije" może co niektórych irytować. Pomimo, że ma to być tank, to wypadałoby mieć jako taki dps . 100k wyciśniesz za niewielką sumę zachowując najważniejsze dla tanka atrybuty - armora, resisty, as, loh'a. Nie wiem czy jest konieczność abyś pchał się w każdej umiejętności w regeneneracje spiryta. Tymbardziej, że używasz siły duchowej praktycznie tylko na "uderzenie cyklonu". Zadbaj o AS - solidna podstawa do szybkiej regeneracji siły duchowej. Pozwoli Ci wyeliminować regena z co niektórych skilli czy nawet pasywa "niezrównana dusza". 250pkt. spuiryta imo nie potrzebujesz. Lepiej zamiast tego zwiększyć dmg w party (światło przewodnie). Proponuję, abyś przejrzał forum diablo - profile użytkowników, a także tematy, co drugi to pomoc w doborze eq itp.
 12. vinoo

  Diablo 3

  to jest ciekawe 4 monki i dmg zwiekszony o 100%
 13. vinoo

  Diablo 3

  Mniejsza z tą podwójną prędkością, chodziło mi właśnie o farme esencji. Drop esencji nie wzrasta wraz z wyższym MP, więc flying dragon wydaje się ciekawszym rozwiązaniem od skorna. Ze skornem nawet na MP1 trzeba poprawiać elity jak nie wejdzie kryt, natomiast z flying dragon zyskujemy dodatkowe 8% CC dla WoL'a. Chyba, że kogoś nie zadowala farma na mp1 ;p W końcu trafiła się jakaś trifecta, ok. 200 prób
 14. vinoo

  Diablo 3

  No to gratulacje ;D Pograłem troche WD, ale jakoś nie przypadł mi do gustu. Trochę zamulony jest w porównaniu do monka. BTW, rozglądałeś się może aerial za flying dragon pod Wave of Light? Max dps niby 1336.5, min dmg będzie mniejszy niż na skornie, ale zwiększona szansa na kryta dla WoL'a powinna zrekompensować to.
 15. vinoo

  Diablo 3

  Psy generują kule zdrowia, które dają mu buffa do dmg z pasywu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.