Jump to content

nut

Użytkownik
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

nut's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Konkretne pytania co laptop miał lub nie miał „prehistoryczny” (może być np jakaś budowa np. zenith pierwszego.) Baterie, procesory, budowa pamięci RAM i inne ogólne informacje np. literatura jakaś fajna którą byście mi polecili. A tak dla pana raccmark nie próbuje się wynosić na poziomy wiedzy ale przyznaje się, że nawet przyszły nauczyciel może nie wiedzieć niekiedy banalnych rzeczy. Dlatego pisze ogólnie abyście dali do stron np. odnośniki które pozwoliły wam poznać sekrety laptopa.
 2. baxxxio na tych poziomach to ja mogę co najwyżej uczyć costi jak byś poznał budowę laptopa to jednak trochę się różni nie wszystko co zwykły PC ma można używa się w laptopach. A laptopa już rozbierałam . Ja wolała bym nie gadać z wami na jakim poziomie ja jestem tylko dowiedzieć się od was czegoś czego ja mogę nie wiedzieć.
 3. Może od końca o byki to moje się nie musicie bać :P Jeśli chodzi o wypowiedz lukas-comp raczej nie jest to taki sam komputer. Różnią się w nim niektóre elementy funkcje a nawet wielkości danych elementów. Dlatego też ma inną nazwę. A co do pytania focus85 jak najbardziej to ma być poważna praca (a nie jakieś odbębnienie szkolnego zadania) chodź może wielkościowo nie musi mieć ona 100 stron ale chodzi mi o to aby wydobyć z mnóstwa stron samą esencje i to co najbardziej istotne. Osobą które się z dziewczyn nie nabijają dziękuje. Nie każda baba to blondynka i nie każda idzie na łatwiznę :P
 4. W woli wyjaśnienia potrzebuje materiałów które poszerzą to co mam gdyż nie do wszystkich materiałów mogę dotrzeć a zdolność dzielenia się informacjami jest chyba popularna na forum i nie jest zbrodnią. A to co napisze może pojawi się kiedyś w Internecie ale jak już będę po ocenie tej pracy.
 5. Ponieważ jestem tu nowa to mój 1 post i nie jestem zoriętowana jeszcze gdzie co powinnam wpisywać wiec proszę admina o wyrozumiałość jeśli nie w to miejsce wpisuje. :rolleyes: Mam prośbę pisze "pace" związaną z budową laptopów. <_< Jeśli ktoś by miał jakieś informacje o stronach z fajnym opisem budowy laptopa nie tylko takiego nowego ale i tych prehistorycznych również to była bym wdzięczna jeżeli by się podzielił informacją ze mną gdzie można to znaleźć. Myślę, że budowę laptopa mniej więcej każdy powinien znać więc pewnie nie tylko ja skorzystam z tego tematu. Z góry dziękuję nut-ka :!:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.