Jump to content

esgaroth

Użytkownik
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by esgaroth

 1. laptopy są z allegro http://www.allegro.pl/item106126124_fujits...deon_9600_.html lub http://www.allegro.pl/item104685175_nowy_f...0ghz_gwar_.html są nowe ale chyba mają podkręcone procesory bo jak wyszukałem w zwykłym sklepie internetowym tego amilo to okazało się ze jest taktowany na 2,6Ghz co znaczy że "Procesor jest desktopowy...", że to jest taki sam porcek co jest montowany w komputerach stacjonarnych i na przykład (mając bardzo bujną wyobraźnię) mogłbym go wyjąć i zamontować w płycie głównej stacjonarnego komputera? i jeszcze jak się mogę zapytać: czemu procesory dwurdzeniowe (np. 2x1,66Ghz) są niby lepsze od takiego P4 2,8Ghz, skoro są i tak wolniej taktowane, czy te ich taktowanie się jakoś specjalnie przelicza? bo chyba się nie dodaje w 3,33Ghz? z góry dzięki za odpowiedzi
 2. szanowni forumowicze :) FUJITSU SIEMENS AMILO D 1840: -Intel Pentium 4 2,8 GHz L2 Cache 512 KB -RAM 512 MB (2 GB max) DDR -HDD 80 GB -DVD-RW -ColorActive (15,4" WXGA 1280x800) -ATI MOBILITY RADEON 9600 128MB DDRAM (pamięć własna) -zgodny z SoundBlaster Pro ; Codec AC97 -modem 56 kbps (V.90) -LAN 10/100Mbps + 811.2 B/G -waga 3,5kg fabrycznie nowy za 3100zeta opłaca się kupić czy nie? troche do pracy, troche do gierek, troche do filmów? opłaca się czy nie? <_< za odpowiedzi serdecznei dziękuje :)
 3. cześć, czemu pentium m jest lepsze od pentium 4 do laptopa? gdyby <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> dwa laptopy w podobnej cenie i z podobnym sprzętem, różniący się tylko tym że jeden miałby pentum m a drugi pentium 4 to który byłby lepszy?
 4. dzięki za odpowiedz, a propo ja czasami dzwonie do bila gatesa przez mój atomowy satelitarny telefon komórkowy :P
 5. mam pytanie: czy instalacja nowego systemu (win xp pro) na laptopie różni się bardzo od inastalcji na zwykłym stacjonarnym? (gdy nie mam płytek recorvery tylko zwykłego wina ze stacjonarnego) zakładając że jestem średnio zaawansowany i raczej bezproblemowo instaluje system na stacjonarnym to czy tak samo bezproblemowo dam sobie rade z instalacją systemu na lapciaku czy zaczną mi wyskakiwac co chwila jakieś nowe krzaczki bo jest to zupełnie co innego i wogóle się nie zabieraj za to chłopie! : ]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.