Jump to content

zjonski

Użytkownik
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

zjonski's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. zjonski

  Gv-nx66128dp

  Cześć. Na jednym z forów , znalazłem instrukcję jak zmodyfikować bios aby odblokować czujnik tempertatury. ( chodziło o to, że w jednym z ciągów trzeba było zamienić 10 na 00). Był tam też link do anglojęzycznej strony gdzie było tego potwierdzenie. Mimo, że na tutejszym forum ktoś pisał, że moja karta nie ma czujnika temperatury, dałem się nabrać, zmodyfikowałem ten bios i karta padła.Tzn, słyszę, że Windows się uruchamia, ale wiadomo, że monitor jest czarny. Dlatego bardzo proszę mi pomóc, jak reanimować tą moja karte grafiki ( Gigabyte - GV-NX66128DP). Jestem bezradny . Czy to jest możliwe ?
 2. Cześć. Na jednym z forów , znalazłem instrukcję jak zmodyfikować bios aby odblokować czujnik tempertatury. ( chodziło o to, że w jednym z ciągów trzeba było zamienić 10 na 00). Był tam też link do anglojęzycznej strony gdzie było tego potwierdzenie. Mimo, że na tutejszym forum ktoś pisał, że moja karta nie ma czujnika temperatury, dałem się nabrać, zmodyfikowałem ten bios i karta padła.Tzn, słyszę, że Windows się uruchamia, ale wiadomo, że monitor jest czarny. Dlatego bardzo proszę mi pomóc, jak reanimować tą moja karte grafiki ( Gigabyte - GV-NX66128DP). Jestem bezradny :(. Czy to jest możliwe ?
 3. Proszę o pomoc.Instaluję Nokia Lifeblog 2.o i ciągle wyskakuje błąd. Nie mogę z telefonu skopiować zdjęć ani też do telefonu coś wrzucić.Komunikat " jeszcze raz uruchom Lifeblog 2,0: I tak w kółko. Natomiast PC Suite działa w wersji 6.7. Czy ktoś mi pomoże ?
×
×
 • Create New...