Skocz do zawartości
Strona główna
Posiadasz konto? Zaloguj się
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie
Niezalecane na współdzielonych komputerach
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Użyj konta Facebook
Zarejestruj się
PurePC.pl
Przeglądaj
Forum
Kluby
Regulamin
Administracja
Użytkownicy online
Więcej
Cała aktywność
Cała aktywność
Więcej
Ranking
Szukaj
Więcej
Więcej
Wszędzie
Aktualizacje statusu
Tematy
Użytkownicy
Cała aktywność
Strona główna
..::Zielak::..
..::Zielak::..
Użytkownik
Pokaż profil
Zobacz aktywność
Postów
1
Dołączył
14 Kwietnia 2004
Ostatnia wizyta
26 Kwietnia 2004
Contact Methods
GG
2030207
Osiągnięcia ..::Zielak::..
Newbie (1/14)
0
Reputacja
Podoba się wam moja gierka? Wersja 2004 (finalna)
..::Zielak::..
odpowiedział(a) na
Megabyte
temat w
Prezentacje
w sumie z gier tego typu wole ciacho moze bys to zrobil 2/1. Ale tak ogulnie to jet super zwłaszcza mulitiplayer.
14 Kwietnia 2004
133 odpowiedzi
Nowe tematy
Cała aktywność
Strona główna
..::Zielak::..
×
Posiadasz konto? Zaloguj się
Zarejestruj się
PurePC.pl
Przeglądaj
Wróć
Forum
Kluby
Regulamin
Administracja
Użytkownicy online
Cała aktywność
Wróć
Cała aktywność
Ranking
Szukaj
×
Dodaj nową pozycję...