Jump to content

Thomas

Stały użytkownik
 • Posts

  555
 • Joined

 • Last visited

Thomas's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

26

Reputation

 1. Thomas

  Anime

  Też polecam OPM, (z taką reklamówką nie potrzebujesz porównania): Bardziej parodia wszystkich serii o super bohaterach (chociaż przyznaje że nie wszystkie żarty do mnie trafiają)
 2. Thomas

  Hard West

  Jak ktoś chce DRM-free to na GOGu jest nawet taniej (o 1.5 euro) https://www.gog.com/game/hard_west PS: Widze że już naprawili, teraz extra 1.5 euro ląduje jako bonus do innych zakupów.
 3. Thomas

  Anime

  Skoro już przy DB jesteśmy, polecam Parody Dubbing: DBZ Abridged - https://www.youtube.com/playlist?list=PL6EC7B047181AD013 , pierwsze 4 / 5 odcinków jest trochę wolnych, ale Vegeta jest idealnie przedstawiony. Próbka późniejszych odcinków: https://www.youtube.com/watch?v=UJXhuf6qfZs
 4. A jaka wersja - podobno w 1.05 nie dało się craftować mutagenu więcej razy niż jeden (aby móc robić to więcej razy musiałeś rzucić go na podłogę, wycraftować nowy i podnieść stary). W 1.06 to już podobno naprawione.
 5. Thomas

  Anime

  @Orgiusz, na poprzedniej stronie poleciłem Costiemu SF z ostatnich dwóch lat, nic nowego narazie nie wyłapałem. Można by jeszcze dodać Argevollen i Aldnoah/Zero (ale są to "średnie"/"słabe" SF). PS i pamiętajmy że Psycho-Pass nie miało drugiego sezonu ;p ... @aqua - nie wiem, oglądam Fairy Tail z subem @Grobel - prawda jest taka że anime wartych obejrzenia jest około 10% (i nawet tutaj są problemy jeśli gatunek Ci nie odpowiada), reszta to klony albo produkcje robiona po łebkach.
 6. Thomas

  Anime

  O ile dobrze pamiętam z drugim sezonem Code Geas jest ten problem że zmienił się autor scenariusza - stąd ten spadek jakości.
 7. Thomas

  Anime

  @Costi: Hmm, From The New World -starsze, Broken Blade - starsze, Knights of Sidonia - mecha na pokładzie statku wielopokoleniewego, przeciwko niemal nieśmiertelnym obcym. CGI poza walkami aż razi oczy. Na wiosnę będzie drugi sezon. Parasyte - pewnie już czytałeś mange, jeżeli nie to polecam. Ghost in the shell:Arise - potraktuj to jako reboot serii, może nie wybitne, ale strawne. BTW w Code Geass: Boukoku Akito OVA 2 widzimy Stadion Narodowy - niby niewiele, ale polski akcent jest @Orgiusz - Yuki Yuna wa Yusha de Aru - 'Madoka' widziałeś ? Jakbyś porównał, bo w komentarzach widziałem że jest to po prostu klon "Madoki".
 8. O ile mi wiadomo spacja została wprowadzona w 'Armageddon Blade' - razem z garnizonami w kopalniach/tartakach
 9. Thomas

  Anime

  Miałeś jeszcze film - na początku roku: http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=10274
 10. Thomas

  Diablo 3

  Ja gram na Geforce GT 130M (3 GB RAM, 2 GHz procesor) - na minimalnych - drobne ścinki są jak dużo skilli leci, ale ogólnie nie ma problemu. Oprócz riftów - nie wiem czy jest to problem z konfiguracją, ale 75% razy w momencie wejścia do Rifta dostaje timeout...
 11. -"jednostki w miastach" zamiast szukać 'tarczy' pod nazwą miasta - klikam na miasto i zaznaczam bezpośrednio jednostkę -"niejasne zwycięstwo" zawsze można użyć filtru na drzewie (lewy górny róg) + wyszukiwania, jeśli znasz nazwę budowli -"surowce" wg mnie przydałoby się wcześniejsze powiązanie techów udostępniających zasoby z ich zużyciem - pół gry siedzisz z ropą i tytanem zanim odblokujesz coś co je konsumuje. Możesz użyć: (ropa + tytan - satelita dający +1 do jedzenia na 60 tur (+ spawnuje resourcy)) (tytan - do middle game jednostek) (firaxite - dwie budowle były w supremacy które zużywały 2 firaxite i dawały bonusy) Jak masz arktykę - to buduj przy morzu + terrascape (skoro i tak masz za dużo energii to 6 energii za 2food/2industry/2culture to nie powinien być problem)
 12. @cochin - kolega z pracy miał to samo - zmiana rozdzielczości na 1360 załatwiło sprawę Mam na liczniku około 130 tur - wrażenia ogólnie dobre, ale uważam że gra będzie naprawdę dobra po pierwszym dodatku: BALANS - to podstawa na najbliższe updaty - prawie bezużyteczne cuda (+1 zasięg widoku ? +10% prędkości pracy workerów ? chyba tylko +1 food from farm przykuło moją uwagę) - minusy za negatywny health nie mają zbyt dużego wpływu na rozgrywkę (chyba około -20 zaczyna się gotować, a i tak powoli) - usunięcie zasobów luksusowych praktycznie wyeliminowało dyplomacje (chociaż system 'favours' to dobra zmiana), - brak większej interakcji z stacjami (np. objęcie ich ochroną) + brak zwycięstwa dyplomatycznego(a w związku z tym brak Kongresu Planetarnego), - ilość energii którą "kradniesz" jest trochę przesadzona (800 energii/ 20 tur = 40 energii na ture z jednego szpiega - gdy ja z trudem dobijałem do +5 energii ogólnego bilansu) - przydatna byłaby lepiej widoczna miazma
 13. Zmień (void m1) na (int main i dodaj return 0 na końcu funkcji) i będzie działać, wyjaśnienie masz niżej: http://stackoverflow.com/questions/636829/difference-between-void-main-and-int-main a tu masz wyjaśnienie od Bjarne'a: http://www.dreamincode.net/forums/topic/211421-int-main-vs-void-main/
 14. Spróbuj ComboFix (o ile dobrze pamiętam parę lat temu usunąłem 'wirus policja' przy jego pomocy, nawet nie musiałem nic grzebać) http://www.bleepingcomputer.com/combofix/how-to-use-combofix (download link jest w środku - uważaj tylko na linki z google - ściągaj z bleepingcomputer, czyste www.combofix.org to chyba był jakiś scam).
 15. Thomas

  Anime

  Psycho-pass - wydają odświeżone odcinki w wersji 1 godzinnej (dodane jest około 30 sekund komentarzy do każdego odcinka - ma to pomóc lepiej opisać "zmianę stron" jaką przechodzi pewna postać w ostatnim odcinku) - na jesieni planują puścić sezon drugi, dlatego teraz to powtarzają Z tego co oglądam z bieżących serii: JoJo Bizarre Adventure: Stardust Crusader - wg mnie epizodyczność tej części sprawia że jest gorsza niż niż wcześniejsze serie - ale i tak ma dobre momenty Barakamon - całkiem dobra komedia o artyście/kaligrafiście poszukującym natchnienia Argevollen = low-tech mecha, gdzie nie ma samolotów, na razie ani mnie nie ziębi, ani grzeje omija rafy Gundama (gdzie główny bohater zawsze był pacyfistą i wszyscy mogli się dogadać) i w miarę sesnownie prezentuje obie strony konfliktu (nie mamy pseudo-nazi z żadnej ze stron, ale niekompetentni dowódcy i prywata wszędzie się zdarza). Tokyo Ghoul - zastąp ghoul słowem vampire i zamiast jedzenia ciałą daj picie krwi a będziesz miał czysty World o Darkness (wraz z ukrywaniem prawdy przed śmiertelnikami i rozlicznymi koteriami). Świeżo "sztucznie" stworzony ghoul stara się odnaleźć w nowym świecie - całkiem niezłe choć ma ciągoty do gatunku anime walk i super mocy (choć narazie bez przesady).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.